فرهنگی و هنری «عموپورنگ» در جشن تولد 19 سالگی «امیرمحمد»/ عکس

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 449
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
امیرمحمد متقیان که سال های سال در کنار داریوش فرضیایی اجرای برنامه داشته عکسی از دوران کودکیاش را منتشر و از چند نفر از دوستان و همکارانش تشکر کرد. امیرمحمد متقیان (متولد ۱۳ آذر ۱۳۷۴) مجری نوجوان برنامههای و همکار داریوش فرضیایی در برنامه تلویزیونی عموپورنگ است.

news1(140).jpg

در دلنوشته ای که او منتشر کرده آمده است:
خیلی وقت بود منتظر بودم تا این عکس رو بزارم الان وقتش شد...این عکس ٤ماهگیم، ١٩ سالگی من پر از فراز و نشیب های زیادی بود، پر از اتفاقات خوب و بد که بیشترش رو در جریانید، یه چیز جالب اینکه امسال فهمیدم بیشتر آدم هایی که دوسشون دارم مثل خودم آذر ماهین پرچم آذر ماهیا بالاست یه تشکر باید بکنم از آدم هایی که امسال خیلی تولدم رو برام خاطره انگیز کردن 1- ستار ولی زاده 2- محمد کاشانی 3- احمد درویشعلی پور 4- مسلم آقاجانزاده 5- داریوش فرضیایی 6- ابراهیم شفیعی 7- ..... و ممنون از کسانی که برام پیام تبریک فرستادن به هر مدلی یه چیزی! همیشه وقتی بچه بودم میگفتم کی میشه من ١٨ سالم بشه ؟ و بزرگترا میگفتن بزرگ که بشی حسرت این روزارو میخوری الان میفهمم چی میگفتن... ممنونم از همتون که بهم قوت قلب میدین ، و اما اگه بخوام حس و حال این روزهام رو بگم باید بگم که واقعاً تو دو گانگیم ، دوگانگی، به قول معروف نمیدونم با خودم چند چندم برام دعا کنید، دوستون دارم، یاعلی

news1(139).jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا