فرهنگی و هنری «قلقلی» خبر درگذشتش را تکذیب کرد

• شروع کننده موضوع honey maryam
  • بازدیدها 277
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

honey maryam

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,117
امتیاز واکنش
593
a063975416441115102a.jpg

«شهرام لاسمی» که بیشتر به اسم قلقلی شناخته می شود با ابراز ناراحتی از انتشار خبر مرگش، انتشار دهندگان چنین پیام هایی را بیمار دانست.

«شهرام لاسمی» در گفت و گو با فارس گفت: شب گذشته به همراه خانواده ام مهمانی بودم که ناگهان سیل تماس های تلفنی آغاز شد و همه پیگیر سلامتی من بودند.

وی ادامه داد: خانواده ام از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدند و فکر می کنم کسانی که چنین اخبار و پیام هایی را در فضای مجازی منتشر می کنند بیمار روحی و روانی هستند و حتما برای درمان باید به پزشک مراجعه کنند.

لاسمی گفت: شخصیت قلقلی برای بسیاری از مردم و بویژه دهه 6شصتی ها خاطره ساز و نوستالژیک است و با او خاطره دارند. انتشار این خبر هم برای بسیاری ناراحت کننده بود. من از شب گذشته تا امروز تماس های بسیاری از نقاط مختلف و حتی کشورهای خارجی داشته ام و همه پیگیر حالم بودند.

وی در پیان گفت: درست نیست که یکسری افراد چنین اخباری را نشر بدهند و بعد هم آزادانه در جامعه به کار و زندگی خود مشغول باشند. به نظرم باید ریشه نشر این اخبار کاذب کشف شده و با افراد خاطب برخورد قانونی صورت بگیرد. من از همه کسانی که در این مدت نگران حالم بودند و کسانی که تماس گرفتند تشکر می کنم.

به گزارش فارس، «قلقلی» سالهای پیش بیشتر با مجید قناد کار می کرد و شخصیتی بود که هیچ وقت مخاطبانش سخن گفتن او را ندیدند.

• پیشنهادات
  • deldar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,028
    امتیاز واکنش
    2,468
    قلقلی: فکر میکردند واقعا مردهام!

9310-11m1457.jpg

این مجری برنامههای کودک که با کاراکتر «قلقلی» شناخته میشود، در گفتوگو با خبرنگار ایسنا، دربارهی انتشار خبر نادرست درگذشتش در شبکههای اجتماعی، گفت: وقتی خبر فوتم را از زبان دوستانم تلفنی شنیدم شوکه شدم و اصلا انتظارش را نداشتم. دوستانم مدام با من از تهران و شهرستان تماس میگرفتند و به من اطلاع میدادند که در شبکههای اجتماعی خبر درگذشتم را کار کردهاند. من شب گذشته به قدری تلفن جواب دادم، خسته شدم چرا که همه نگران من شده بودند و فکر میکردند واقعا مردهام. در حالی که این اتفاق یک سوءتفاهم و شایعه بود ووقتی خودم به شبکههای اجتماعی مراجعه کردم دیدم اسم مرا اشتباه نوشتهاند ولی با عنوان کاراکتر قلقلی از من یاد کردهاند و عکس مرا در کنار خبر گذاشتهاند.

این مجری برنامههای کودک در عین حال تصریح کرد: البته بد نیست که هر از گاهی افراد خبر درگذشتگان را بشنوند تا حداقل مسئولان آدمها را فراموش نکنند و یک تلنگری بخورد به مسئولان که فلانی هم هست و یادی از او بکنند؛ شاید به این بهانه سراغی از او بگیرند و حالش را بپرسند. متأسفانه وقتی هنرمندی میمیرد تازه همه سراغش را میگیرند ولی وقتی زنده است حالی از او نمیپرسند.

وی درباره فعالیت این روزهایش در تلویزیون اظهار کرد: فعلا برای تلویزیون حدود سه سال و نیم است که کار نمیکنم و منتظرم تا ببینم با مدیریت جدید آقای سرافراز و آقای پورمحمدی چه تصمیماتی گرفته میشود. در هر صورت امید دارم که اتفاقات مثبتی در مدیریت جدید بیفتد؛ چرا که هنرمندی مثل من که شغلش در این راه میگذرد، نمیتواند بیکار بماند، بنابراین امیدوارم به زودی اتفاقات مثبتی بیفتد.

برخی موضوعات مشابه

بالا