اخبار سینما و تلوزیون «محسن قاضی مرادی» به شما می گوید که در شیراز چه اتفاقی افتاد

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
این بازیگر با اشاره به بازیاش در فیلم جدید "در شیراز اتفاق افتاد"، گفت: سعی می‎کنم در کارهایی ظاهر شوم که گروه تولید درک مناسبی از شرایط پیشکسوتی چون من داشته و پشت صحنهاش خوب و گرم باشد.
20150112170843_42.jpg

به گزارش سینماخبر،قاضی مرادی: تنها در کاری بازی می‎‎کنم که پشت صحنهاش گرم باشد / این بازیگر با اشاره به بازیاش در فیلم جدید "در شیراز اتفاق افتاد"، گفت: سعی می‎کنم در کارهایی ظاهر شوم که گروه تولید درک مناسبی از شرایط پیشکسوتی چون من داشته و پشت صحنهاش خوب و گرم باشد

محسن قاضی مرادی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در سالهای اخیر به دلیل عارضه های ناشی از کهولت سن، اندکی کم کارتر شده گفت: این روزها به استان فارس آمده ام و در شهر تاریخی شیراز مشغول بازی در تله فیلمی به نام "در شیراز اتفاق افتاد" هستم. کارگردانی این اثر برعهده ابراهیم صمیمی است.

وی ادامه داد: داستان فیلم رویکردهای دو قشر مختلف از جامعه یکی جوانان و یکی سالخوردگان نسبت به زندگی را روایت میکند و البته که فضایی طنز دارد بخصوص که بازیگران اصلی آن هم خشایار راد و شهید تسلیمی و حمید لولایی هستند که از چهره های باسابقه طنز به شمار می روند.

قاضی مرادی افزود: در ماههای اخیر سعی کرده ام در کارهایی ظاهر شوم که کارگردان و گروه تولید درکی مناسب از شرایط پیشکسوتی چون من داشته باشند و بتوانیم با تعامل با هم یک حاصل دلپذیر را رقم بزنیم.

این بازیگر همچنین گفت: به تجربه به من ثابت شده کاری که پشت صحنه خوب و گرمی داشته باشد حاصلش بهتر از کارهایی است که در پشت صحنه آنها فضایی سرد و خشن جریان دارد.​

برخی موضوعات مشابه

بالا