فرهنگی و هنری ˝من سالوادور نیستم˝ با بازی رضا عطاران و ریوالدو در انتظار پروانه نمایش

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 198
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
رضا عطاران بازیگر بهزودی با فیلم ˝من سالوادور نیستم˝ به کارگردانی منوچهر هادی به سینماها میآید.

60892_635765337054922288_m.jpg

سرویس سینمایی هنرآنلاین
: منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون که این روزها نمایش "مردههای بی کفنودفن" را در روی صحنه دارد، درباره اکران فیلم "من سالوادور نیستم" به هنرآنلاین، گفت: در انتظار پروانه نمایش هستیم تا فیلم همزمان در ایران و برزیل اکران عمومی شود. در این یک ماه اخیر درگیر نمایش و اجرا "مردههای بی کفنودفن" بودهام. خیلی مشتاق هستم این فیلم هم اکران عمومی شود.
این کارگردان سینما در ادامه بیان کرد: طبق صحبتهایی که با منصور سهرابپور تهیهکننده فیلم شده، قرار است "من سالوادور نیستم" بعد از ایام محرم و صفر اکران شود. مطمئناً پروانه نمایش زمان اکران دقیق این فیلم را مشخص خواهد کرد.

925656_866952260009051_2033184994_n.jpg
این کارگردان سینما درباره تصمیم خود برای فعالیت در عرصه تئاتر گفت: در نمایش " مردههای بی کفنودفن" عاشقانه کار میکنم؛ هرچند بیشتر فکر میکنم نیاز به انرژی بیشتر برای کار در تلویزیون و سینما دارم. بههرحال شرایط به صورتی بود که تصمیم گرفتم علاوه بر سینما، کارگردانی در عرصه تئاتر را هم تجربه کنم. شاید بعد از این نمایش به دنبال ساخت فیلم سینمایی دیگری باشم. در فیلم "من سالوادور نیستم" رضا عطاران به ایفای نقش پرداخته است. او در این فیلم نقش ناصر همسر و پدر خانوادهای را به عهده دارد که به همراه خانوادهاش راهی برزیل میشود.

از دیگر بازیگران این فیلم میتوان به یکتا ناصر، کار ول ویدوتی، بری فیوکا، مهدی محرابی، سوگل محرابی، ژیلا صادقی و با حضور ریوالدو اشاره کرد. برخلاف فیلمهایی که سالهای اخیر تولیدشده است در این فیلم تنوع لوکیشن دیده میشود و در برزیل فیلمبرداری شده است. "من سالوادور نیستم" توسط منصور سهراب پور و سید امیر پروین حسینی تهیهشده است.
11386488_435302196658373_947161683_n.jpg
منوچهر هادی تاکنون کارگردانی ۵ فیلم سینمایی "من سالوادور نیستم"، "قرنطینه"، "یکی می خود باهات حرف بزنه"، "دنیای پر امید" و "زندگی جای دیگری است" را بر عهده داشته که بهغیراز "دنیای پر امید" نویسندگی ۳ اثر دیگر نیز با وی بوده است.

بالا