فوتبال داخلی آلبا و فاش کردن اختلاف با لوئیس انریکه

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 193
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
ژوردی آلبا در مصاحبه با موندو دپورتیوو فاش ساخت که لوئیس انریکه اعتقاد چندان زیادی به او نداشت.

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس انریکه پس از سه سال هدایت بارسا از این تیم جدا شد و جای خود را به والورده داد. انریکه در ماه های انتهایی حضورش در بارسا در عین ناباوری ژوردی آلبا را با تغییر سیستم به یک نیمکت نشین تبدیل کرده بود.

این تصمیم انریکه با انتقاد کارشناسان همراه بود ولی سرمربی سابق بارسا در بسیاری از بازی ها از آلبا در ترکیب 11 نفره استفاده نمی کرد.

01202957.jpg

مدافع چپ ملی پوش بارسا در همین رابـ ـطه گفت: «واضح است که از شرایطم در بارسا راضی نبودم ولی حتی یک لحظه هم به ترک این تیم فکر نکردم.

بارسا مثل خانه من است و دلبستگی زیادی به اینجا دارم. انریکه در چند ماه انتهایی فصل تصمیم به نیمکت نشین کردن من گرفت. شرایط برای من به سختی می گذشت ولی سکوت کردم چون شخصیتم اینگونه است. هرگز اهل جار و جنجال نبودم و به تصمیم انریکه احترام گذاشتم. اختلافاتی بود ولی مربی همیشه تصمیم نهایی را می گیرد.

حالا با مربی جدید باید دوباره از صفر شروع کرد. از دوستانم آدوریس و اینیاکی ویلیامز (بازیکنان بیلبائو) در مورد والورده پرسیده ام و هر دو از او تعریف کردند. اطمینان دارم که با والورده اوضاع به سود من خواهد شد. شنیده ام که او ارتباط نزدیکی با بازیکنانش در زمین و بیرون زمین فوتبال دارد و این خصیصه برای یک مربی بارسلونا بسیار حیاتی است.»

برخی موضوعات مشابه

بالا