فوتبال داخلی آل نعمه: امروز وضعیتم مشخص میشود

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 175
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
احمد آلنعمه در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه گفته میشود او یک سال دیگر با باشگاه فولاد قرارداد دارد ولی با این وجود در تمرینات 2 روز گذشته این تیم شرکت نکرده است،اظهار داشت: قراردادم به صورت توافقی است. روز گذشته برادرم به باشگاه رفت تا در مورد مبلغ و تمدید قرارداد صحبت کند. صحبتهایی انجام شده و امروز همه چیز مشخص میشود.وی درباره اینکه آیا خودش قصد رفتن به باشگاه برای انجام مذاکره را ندارد، اظهار داشت: به هر حال برادرم وقتی به باشگاه میرود صحبتهای من را به آنها انتقال میدهد و از این بابت مشکلی وجود ندارد.مدافع فولادخوزستان در ارتباط با اینکه آیا خودش دوست دارد در این تیم بماند یا اینکه از تیمهای دیگر پیشنهاد دارد، تاکید کرد: شخصا و قلبا دوست دارم بمانم. با توجه به اینکه با فولاد قرارداد داشتم به پیشنهادات دیگر فکر نکردم و به آنها گفتم اجازه بدهند تا تکلیفم با فولاد مشخص شود. اگر ماندنی نشدم به سایر پیشنهادات فکر میکنم.آلنعمه در پایان گفت: فولاد خوزستان تیم شهرمان است و این تیم برای ماست. از تیمهای پایه فولاد رشد کردم و دوست دارم در این تیم بمانم. باید ببینیم شرایط چطور میشود.

برخی موضوعات مشابه

بالا