فوتبال داخلی آمار عجیب پنالتی‌های علیپور؛از آبادان تا آبادان!

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 110
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
علیپور فقط دو تا از 10 پنالتی‌اش در پرسپولیس را گل نکرد که هر دو بار هم مقابل نفت آبادان اتفاق افتاد.

به گزارش وبسایت نود، علی علیپور در بازی امروز مقابل نفت آبادان بهترین فرصت برای عبور از کی‌روش استنلی و صدرنشینی در جدول گلزنان را از دست داد. علیپور که تنها گل مسابقه را زده بود و تعداد گل‌های زده‌اش را به کی‌روش رساند، بعد از مدت‌ها پنالتی خراب کرد. این بازیکن در دو فصل اخیر، اکثر ضربات پنالتی پرسپولیس را زده بود و آمار خوبی هم در گل کردن پنالتی‌ها داشت. بازیکنی که معضل پنالتی زدن پرسپولیس را حل کرده بود و در تیمی که بازیکنانش یکی پس از دیگری فرصت گل زدن از نقطه پنالتی را از دست می‌دادند بالاخره با پنالتی‌های او به آرامش رسیدند.

علیپور در این دو فصل پشت پنالتی‌های حساس زیادی قرار گرفت؛ از پنالتی سرنوشت‌ساز به السد تا پنالتی دربی دور رفت فصل گذشته که گل کرد. علیپور تا قبل از این ضربه، 9 مرتبه در پرسپولیس پنالتی زد که هشت تا از آن‌ها را گل کرده بود. تنها پنالتی علیپور که گل نشده بود، مربوط به دیدار فصل گذشته پرسپولیس و نفت آبادان در جام حذفی می‌شود که مهاجم پرسپولیس در ضربات پنالتی توپش را به تیرک کوبید. از آن روز تا به حال همه پنالتی‌های علیپور گل شد تا اینکه بالاخره امروز روند گل‌های او از روی نقطه پنالتی متوقف شد. حریف علیپور برای خراب کردن پنالتی باز هم نفت آبادان بود.

پنالتی‌های علیپور در پرسپولیس

aapp.jpg

پ.ن:
قبل از زدن پنالتی تو این بازی یه حسی به من میگفت خراب میکنه
البته این حس از رو هوا نیومده بود،علم غیب هم ندارم
دلیلش دعوای الکی بود که بازیکن های نفت قبل زدن پنالتی با علیپور راه انداختن و چند نفری ریخته بودن سرش(!)
۴ دقیقا همون لحظه من گفتم کاش بدن یکی دیگه پنالتی رو بزنه و شاید یکی از دلایلی که گذاشتن خودش بزنه عنوان آقای گلی بود که با زدن این پنالتی از کی روش هم رد میشد اما خب نشد
توی این پنالتی حتی دروازبان هم یه طرف دیگه پرید و اگه تمرکزش به هم نمیخورد توی دروازه بود

برخی موضوعات مشابه

بالا