فوتبال خارجی آنچلوتی: احتمال جدایی من کم است

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 141
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در واکنش به شایعه پررنگ جدایی از رئال مادرید و پیوستن به آ.ث میلان تصریح کرد: دوشنبه یا سه شنبه با مقامات باشگاه مذاکره خواهم داشت و پس از آن در این خصوص صحبت خواهم کرد، احتمال جدایی من از رئال مادرید در این لحظه برای من کم است و تلاش اصلیام برای ماندن در رئال مادرید خواهد بود، مگر آنکه اتفاقات دیگری رخ دهد، برای من شفافیت بسیار اهمیت دارد و هواداران نباید نگران چیزی باشند، اگر خودم این را انتخاب کنم قطعا اعلام خواهم کرد و آن را بیهوده به باشگاه ربط نخواهم داد.

وی افزود: رئال مادرید برایم معنی خانه میدهد، دوست ندارم مادرید را ترک کنم، مذاکره فردا یا سه شنبه من با مقامات باشگاه بسیار مهم است و پس از آن شفافتر میشود در این خصوص صحبت کرد.
آنچلوتی درباره خداحافظی ایکر کاسیاس با رئال مادرید گفت: فضا را طوری جلوه میدهند که گویا من در این موضوع دخالت کردهام، نیمکت نشینیهای کاسیاس به دستور مستقیم من نبوده و مربی دروازهبانها تصمیم نهایی را میگیرد، در همه تیمهای حرفهای نیز به همین صورت است. کاسیاس برای من شخصیتی قابل احترام دارد و امیدوارم در همه مراحل زندگیش مثل همیشه موفق باشد.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید ادامه داد:امتیازاتی که مقابل ویارئال و اتلتیک بیلبائو از دست دادیم برایمان گران تمام شد، نباید در بازیهای مهم و قابل کنترل آنچنان میدان را خالی میکردیم، سرنوشت رئال مادرید در اختیار خودش بود و من به عنوان سرمربی تیم مسئول همه ناکامیها هستم.

برخی موضوعات مشابه

بالا