اخبار روز آنگلا مرکل خواستار خروج مهاجرین شد

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 203
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(221, 221, 221)]آنگلا مرکل خواستار خروج مهاجرین شد[/BCOLOR]
merkel9007.jpg

[BCOLOR=rgb(242, 242, 242)]صدراعظم آلمان که به واسطه اجرای سیاست هایش در خصوص مهاجران در ماه های اخیر با فشار بی سابقه جریان های مخالف مواجه بود برای رهایی از این وضعیت خواستار خروج مهاجران از کشورش شد.[/BCOLOR]

آنگلا مرکل خواستار خروج مهاجران از کشورش شد

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اعلام کرد به محض اینکه درگیری ها در عراق و سوریه پایان یابند مهاجرین باید آلمان را ترک کرده و به کشور خود بازگردند.آلمان از عمده کشورهایی بود که در سال گذشته از ورود مهاجرین به اروپا استقبال می کرد و همین امر موجب شده بود تا احزاب مخالف مرکل انتقادهای تندی را متوجه وی کرده و حتی خواستار استعفای وی از مقام صدراعظمی شوند.در همین رابـ ـطه جدیدترین نظرسنجی های انجام شده در آلمان نیز حکایت از آن دارد که ۴۰ درصد از مردم این کشور خواستار استعفای مرکل هستند.
صدها نقابدار کودکان پناهجو در استکهلم را مورد ضرب و شتم قرار دادند
صدها مرد نقابدار عصر جمعه با حمله به ایستگاه اصلی قطار استکهلم هر فردی را که از لحاظ نژادی شباهتی به سوئدی‌ها نداشت، مورد ضرب و شتم قرار دادند. توی هاگ، سخنگوی پلیس استکهلم درباره این حادثه گفت: این افراد با به سر داشتن کلاه‌های دو چشمی با هدف حمله به فرزندان پناهجویان تجمع کردند.
یک شاهد عینی دراین باره به روزنامه آفتونبلادت گفت: من سه نفر را دیدم که هدف ضرب و شتم قرار گرفتند. آن یک درگیری فوتبالی یا چیزی شبیه به آن نبود. هدف آنها مهاجران بود. من به شدت ترسیدم و از صحنه دور شدم.
پیش از این حملات، یک گروه دست نوشته‌هایی را منتشر کرد که بر روی آن نوشته شده بود: "دیگر کافی است". در بخش دیگری از این برگه‌ها به آن دسته از کودکان پناهجویان که در شهر سرگردان هستند هشدار داده شده بود به شکلی که سزاوار آن هستند مجازات خواهند شد.
در این برگه‌ها به مرگ الکساندرا مژر، کارمند بخش خدمات اجتماعی اشاره شده بود که در پناهگاه آوارگان مخصوص کودکان بر اثر اصابت چاقو جان خود را از دست داده بود.

منبع: تسنیم/مهر​

برخی موضوعات مشابه

بالا