اتفاقات و اطلاعات عجیب و ترسناک!

~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,467
امتیاز واکنش
25,677
آنچه که ما در کیهان می بینیم،شامل کهکشان ها،ستارگان، سیارات تنها 4% اندازه کیهان را تشکیل می دهند.الباقی کیهان کاملا ناشناخته بوده و مشخص نیست از چه تشکیل شده.

طبق قرآن کریم در جهان ۷ گونه وجود دارد.
انسانها، غیر ارگانیک ها، فرشته ها، حیوانات، نبات(گیاهان) اما ۲ گونه دیگر نمیدانیم چیست!؟

مدیوم مشهوری به نام (Jasiel) اهل کشور مکزیک ادعا کرده است ژانویه ۲۰۱۸ زلزله بسیار شدیدی در ترکیه اتفاق می افتد که باعث مرگ عده زیادی خواهد شد!

در زمانهای قدیم روی در خانه حروف و اعداد مینوشتند. عدد 6 وحرف v به معنی: خانه ساکنینش انسانند.
عدد 8 و حرف M به معنی: خانه تسخیرشده است!

راسپوتین مرگی فوق العاده عجیب داشت! این مرد سیانور بلعید، با تپانچه به او۳ بار شلیک شد و به آب یخزده رودخانه افکنده شد درکالبدشکافی مشخص شد او از شلیک گلوله نمرده بلکه غرق شده !

۱۰۱ گزارش از جاری شدن اشک و خون از مجسمه آکیتا (مریم مقدس) وجود دارد، برخی معتقدند عدد ۱ اول معرف حوا، عدد ۱ آخر نشان‌ مریم مقدس و ۰ وسط هم معرف روح‌القدس است!

‍ سفینه، ستاره دنباله دار و بهشت

☚اعضای فرقه درهای بهشت(Hevwns Gate) باور داشتند زندگی در زمین یک روز کاملا پاک شده و دوباره احیا میشود(شبیه به قیامت و یا مرگ دایناسورها و آمدن انسانها و یا حتی طوفان نوح) به همین دلیل وقتی سال ۱۹۹۷ اعلام شد ستاره دنباله داری به زمین نزدیک میشود، جهت سوار شدن به یوفویی که در انتهای
دنباله دار مخفی بود! ۳۹ جوان به صورت همزمان خودکشی کردند. آنها به شکل عجیبی باور داشتند آن سفینه ارواحشان را سوار کرده با خود به بهشت میبرد!

ناتالی وود بازیگر مشهور ازدریا وغرق شدن میترسید امایکروزجسدش درنزدیکی ویلای شخصی اش کنار دریا پیداشد! مرگی عجیب که باگذشت دههاسال هنوز حل نشده است!

زندان دیو، مکانی ترسناک در۳کیلومتری تخت سلیمان است برفراز این کوه گودالی۸۰ متری قرارداردکه بنابر روایتی دیوهای نافرمان ازامرسلیمان اینجاحبس هستند!

طبق يك ادعای شوک آور سیاره زهره پایگاه بیگانگان فضایی است!
طبق اسنادي مرموز عکس های لو رفته از ساختارهای قائم الزاویه و اشکال هندسی در زهره نمی تواند به خودی خود بوجود آمده باشد!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • ~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,467
    امتیاز واکنش
    25,677
    در ۱ کتاب عجیب چینی که ۱۴۰۰ بعداز میلاد مسیح نوشته شده از خودروهای پرنده ای بحث شده است که ۱۷۰۰ سال قبل از میلاد در آسمان شناور بوده اند!

والتر سامرفورد یکی از بدشانس ترین انسانهای طول تاریخ است. در زمان حیاتش ۳ بار مورد اصابت صاعقه قرار گرفت. وقتی فوت کرد ۴ روز بعد از دفن به سنگ قبرش هم صاعقه برخورد کرد.

حین بازدیدم ازتیمارستان چشمم به اتاق ممنوع افتاد درش باز بود و فردی آنجا ایستاده درحال کتاب خواندن بود. ازهمراهم پرسیدم او آنجاچه میکند پاسخ ترسناک بود: میان ما خوش آمدی آنجاکسی نیست

چند سال قبل دختر دوستم را برای خوابیدن به اتاق خوابش بردم از من پرسید چرا باید بخوابد؟ به اوگفتم: چون دیروقت است دخترها باید بخوابند. اوهم پرسید: پس آن دختر پشت سرت چرا هرگزنمیخوابد!

درواقع اگر دوربین فیلمبرداری وجود داشت باحساسیت بسیارزیاد و ازفضای اتاق خواب وقتی ماخواب بودیم فیلمبرداری میکردازدیدن فیلمش احتمالاوحشت میکردید مابا ارواح و موجودات زیادی همخانه ایم

طبق ادعا وزیر دفاع سابق کانادا Paul Hellyer
    80 گونه موجودات فرازمینی مدتهاست درمیان ما زندگی میکنند!
    اما تازمانی که ما روحیات جنگ طلبانه داریم، آنان تکنولوژی خودرا با ما قسمت نمیکنند!

در اتفاق عجیب در کانادا فردی توسط پلیس بازداشت شد که در وسط خیابان تلاش میکرد گردن شخصی را گاز بگیرد! در طی آزمایشات مشخص شد که این فرد مبتلا به ویروس LQP-70 است. ویروس زامبی!!!

مردی که ادعا میکند مسافر زمان است واز سال۲۰۲۸ آمده
    او میگوید فعلا فقط افرادعالیرتبه در زمان سفرمیکنند ولی در۲۰۲۸ همه چیز فاش شده وهمچنین ترامپ درسال۲۰۲۰ دوباره رییس جمهورآمریکامیشود!

در۷۰سال اخیر،نزدیک ۹۰ هواپیمای تجاری ناپدید شدند. بدون باقی گذاشتن کوچکترین اثری حتی در مکان ناپدید شدنشان!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,467
    امتیاز واکنش
    25,677
    درسال1958مردی با فامیلی "لین"دوپسر دوقلوی خودرا"برنده"و"بازنده"نامید.
    برنده به یکی از بهترین خلاف کارها تبدیل شد ولی بازنده افسرساده پلیس شد!

بنا به ادعای وزیردفاع سابق کانادا، ۸۰ نژادفرازمینی زمان زیادی است بامازندگی میکنند امابه علت آلودگی وجنگهاتکنولوژی خودرادر اختیارمان قرارنمیدهند

‍ دختری که از نظر پزشکی ۲۳ ساعت مرده بود از جهنم می‌گوید!

☚آنجلیکا زامبرونا دختر ۱۸ ساله‌ای است که در سال ۲۰۱۳ پزشکان جواز دفن او راصادر کردند.

او از نظر پزشکی ۲۳ ساعت مرده محسوب می‌شد تا اینکه از تابوت بیرون می‌آید و حرف‌هایی می‌زند که باور کردنی نیست. این دختر مدعی است که بعد از مرگ، مسیح را ملاقات کرده و او بهشت و جهنم را به او نشان داده است و تنها هدف این بوده که او منتقل کننده آنچه می‌بیند به بشریت باشد.
    آنچه حیرت‌آور می‌رسد و توجیهی برای آن نمی‌توان یافت اینکه این دختر کاملا بی‌دین بوده است و تا آن موقع هرگز انجیل را نخوانده بود. اما بعد از بیرون آمدن از تابوت جملاتی را نقل می‌کند که عین به عین جملات انجیل است. این دختر ادعا می‌کند کسانی را در جهنم دیده که از نظر بسیاری از افراد قدیس هستند و شهرت زیادی در این دنیا داشته‌اند. از میان این افراد به پاپ ژان پل دوم و مایکل جکسون اشاره میکند .

از ابتدای پیدایش انسان ۱۰۰ میلیارد نفر مرده اند جمعیت انسان امروزی حدود۴% تمام انسان های متولد شده زمین است و الان که ما روی زمین راه میرویم ۹۳میلیاردقطعه اسکلت زیر پایمان است

[نیکولاتسلا درزمان خود ادعاها وپیشبینی های عجیبی کرده ماننده وای فای امروزی،اماعجیب ترین آنهانامه او به صلیب سرخ است که در آن نامه مدعی شد پیامی ازسیاره دیگردریافت کرده است!]

طی جنگ جهانی اول، گرگ های گرسنه با هم یک گله بزرگی را تشکیل دادند و به شکار انسانها پرداختند، تا اینکه آلمان و روسیه برای مدت کوتاهی آتش بس اعلام کرده وبه مبارزه با گرگ ها پرداختند!

در سال ۱۹۳۳ دختر دانش آموز ژاپنی با پریدن در آتشفشان جزیره اوشیما خودکشی کرد اما این تازه شروع نحسی این آتشفشان بود چون بعد از او ۹۴۴ نفر دیگر طی سالیان بعد به درون آتشفشان پریدند

قلعه Bran
    مردم‌شبهاازاین محل دیدن نمیکنند
    این قلعه مخوف در رومانی قرن ۱۵ ساخته شد هرکس با حاکم آن مخالفت میکردتوسط او به صلابه کشیده میشد گفته میشود این محل بسیارسنگین هول انگیز است!

داستان ترسناک کوتاه: روز خسته کننده ای گذرانده بودم. وقتی شب به خانه رفتم، خواستم چراغ را روشن کنم دستم به دست فردی خورد. در حالیکه درخانه هیچکس نبود! من تنها زندگی میکردم

در سال ۵۳۶ میلادی، یک ابر غبارى در سرتاسر جهان جلوی خورشید را به مدت یکسال گرفت که منجر به قحطی گسترده و بیماری شد. ۸۰% مردم اسکاندیناوى و چین و ۳۰% مردم اروپا مردند...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,467
    امتیاز واکنش
    25,677
    طبق مدارک بسیاری که تایید شده اند. از ۱۹۸۰ به این سو هزاران نفر در سرتاسر جهان به دنبال کشف گنج راهی شده و به شکل مرموزی هرگز باز نیامده اند...

مادرازطبقه پایین صدایش زد: زود به آشپزخانه بیا!
    ازاتاق خارج شده به سمت آشپزخانه میرفت که مادر صدایش زد: به سمت آشپزخانه نرو من هم آن صدارا شنیدم!

سال ۱۵۶۱ مردم نورنبرگ آلمان شاهد جنگ هوایی عجیبی بودند:
    گویها رد میشدند و لوله ها شروع به جنگیدن کردندو این برای نیم ساعت ادامه پیدا کرد. سپس همه آنها درحالیکه میسوختند سقوط کردند!..

دانشمندان آمريكايي معتقدند:
    مغز هرگز قادر به ساخت چهره در تاريكي نيست. هر چيزي كه شما در تاريكي يا روشنايي ميبينيد همگي واقعي هستند و وجود دارند.

سنسورهاي قوي مغز توجه و نگاه را از يك متري تشخيص ميدهند و به همين علت است كه بعضي اوقات انسان تصور ميكند كسي در حال نگاه كردن به اوست.
    زيرا واقعا كسي به او نگاه ميكند!

در وين اتريش، يك دختر نوجوان در حالي كه يه كاغذ كه روش ي اهنگ نوشته بود رو محكم نگه داشته بود، خودش رو غرق كرد.
    در بوداپست،مجارستان
    يك فروشنده ي قسمت از همون اهنگ رو يادداشت گذاشته بود و خودش رو كشت
    در لندن، يك زن درحالي كه اون اهنگ رو چندين و چندين بار گوش ميداد، اوردز كرد و مرد

اينها فقط 3 تا از خودكشي هاي مربوط به اهنگ Gloomy Sunday بودن
    تا الان حدود ١٠٠ خودكشي مربوط به اين اهنگ ثبت شده، كه شامل خود كسي كه اهنگ رو خونده هم ميشه و حتي كسايي كه اين اهنگ رو مينواختن.

زمانی یک فرد ناشناس به لورین وارن پیشنهاد داد که آنابل را به مبلغ ۲ ملیون دلار میخرد اما او این پیشنهاد را رد کرد چرا که معتقد بود خیلی خطرناک است که آنابل بیرون از جعبه شیشه ای باشد!

پرومتئوس تنهاتیتان زنده از جنگ زئوس،‌ به انسانها آتش داد ازاین رو مورد خشم زئوس قرار گرفت برای مجازات در کوه قاف زنجیرشد هرروز عقابی می‌آمد و جگر او را میخورد و شب جگر از نو می‌رویید

طبق ادعای کارمندسابق ناسا درحالی که شاتل فضایی درمدار زمین قرار داشت ۱موجودبیگانه با۲متر و ۷۴سانتیمترقد، وارد آن شده با ۲فضانوردارتباط برقرار کرد!

کالیگولا (گايوس ژوليوس سزار) سومین پادشاه روم به گواه تاریخ خون خوارترین پادشاه تاریخ بود. جمله معروف اوست که میگوید:

بگذار از من متنفر باشند
    تا زمانی که از من میترسند، مهم نیست

( اگر فیلم شاه آرتور را دیده باشید این جمله خیلی برایتان اشناست )

داستان اشباح
    من هروز روزنامه زنی که تنها زندگی میکرد را به او میدادم
    اما چند روز خبری از او نبود تایک روز اورا خوشحال دیدم و مرا درآغوش گرفت اما دران روز فهمیدم او 4 روزپیش مرده است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,467
    امتیاز واکنش
    25,677
    بعد از ظهر که شد خوابیدم...
    بیدار شدم نمیدونستم ساعت چنده هوا گرگ و میش بود
    صدای شستن ظرف میومد مامانم صدام کرد داشتم میرفتم سمت آشپزخونه
    که یکدفعه مامانم از تو اتاق گفت نرو اونجا منم صداشو شنیدم
    ترسیده بودم موبایلم زنگ خورد برگشتم تو اتاقم دیدم
    مامانم داره زنگ میزنه از شدت داشتم میلرزیدم
    گوشیو برداشتم پشت خط مامانم بود گفت رفتم خرید
    زیر غذا رو کم کن تا بیام و قطع کرد...
    آروم آروم رفتم سمت آشپزخونه کسی اونجا نبود
    غذایی هم رو گاز نبود اومدم برگردم تو اتاق تا گوشیمو بردارم
    که دیدم مامانم جلودر وایستاده و داره نگام میکنه
    واقعا از شدت ترس نمیدونستم چیکار کنم رفتم از تو آشپزخونه چاقو برداشتم
    بش گفتم اگه مامانمی بگو دیشب شام چی درست کردی؟
    هیچی نمیگفت چشاش قرمز شد دستشو دراز کرد گفت بیا باهم بریم
    گفتم نیا جلو ، "داغی عجیبی از سمتش احساس میکردم"
    از تو اتاق مامانم بهش حمله کرد و با گلدون زد تو سرش
    در یک لحظه ناپدید شد...☺️
    مامانم گفت کشتمش بالاخره بچه که بودی یک جن ازت خوشش اومده بود
    از اون موقع تو هر شرایطی دنبال دزدیدنت بود و امروز خودشو شبیه من کرده بود
    که تونستم بالاخره اونو بکشم عجیب بود احساس کردم مامانمم داغه ازش پرسیدم مامان دیشب شام
    چی درست کردی؟؟؟ گفت پسرم بهم شک داری چاقو رو تو شکمش کردم گفتم آره...
    خون سیاهی ازش اومد و شبهی ازش فرار کرد . جنازش افتاد رو زمین
    "محمد ناصری بستری در تیمارستان فارابی به جرم کشتن مادر خویش"

~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,467
    امتیاز واکنش
    25,677
    زن 29 ساله‌‌ای بهنگام هیپنوتیزم ادعاکرد شخص دیگری است که در ایرلند زندگی میکرده ودر سال 1864بعلت سقوط از نردبان مرده است
    براین اساس تحقیقات وسیعی انجام شد و گفته‌های او همگی تایید شدند

به گفته یکی از دانشمندان ناسا دلیل اینکه تا کنون نتوانسته‌ایم ارتباطی با موجودات فرا زمینی برقرار کنیم احتمالا این است که آن‌ها در دنیایی زیرآب‌ قیانوس‌های یخزده فضایی زندگی میکنند!

وقتی ساعت ۲ یا ۳ نصف شب بی هیچ دلیلی ای خواب بیدار میشوید، ۷۰% این احتمال وجود دارد که کسی شمارا نگاه میکند!〽️

گفته میشود که همه حیوانات قادر به دیدن فعالیت های پارانرمال پیرامون خود هستند. اما تاکید بر این است که گربه ها مشخصا توان دیدن ارواح را دارند!⚡️

متخصصان ماوراء الطبیعه میگویند اگر در خواب شخصی نا آشنارا ببینید، در واقع او روحی است که شمارا هنگام خواب مشاهده میکند!⛓

ارواح میتوانند ذهن شمارا بخوانند و آینده شمارا پیش بینی کنند و آن را از طریق رویا به شما نشان دهند!⛓✨
    پس اگه این بار رویای آیندتونو دیدین میدونین باید سپاسگزار چه کسی باشین! :)

اکثر ارواح نمیدانند که واقعا مرده اند و در شرایطی گیج کننده زندگی میکنند و احساس میکنند در یک یک کابوس اسیر شده اند!

-اولین فیلم ترسناک جهان سال ۱۹۰۸ درآمریکاساخته شدکه به نام‌ دکترجکیل و مستر هاید شناخته میشود امافرانسه سال۱۸۹۶ فیلم سر شیطان راساخت که چون ۴ دقیقه بود به عنوان فیلم شناخته نشد✖️

خوابهای تکرار شونده هول انگیز
    در واقع این خوابهارا همه میبینند. محققان این خوابها را به خالی کردن مغز از برخی فکرهای آزار دهنده ربط میدهند که تا پاک شدنشان دیدن خوابها ادامه دارد‌✨

ارواح در اطراف ما هستند اما به علت فرکانس متفاوتشان همه ما آنها را ادراک نمیکنیم
    ما با میلیاردها روح در زمین هم خانه ایم✔️

آخرین ویرایش توسط مدیر:

~●Monster●~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,467
    امتیاز واکنش
    25,677
    درسال 1855در شهر Devon انگلستان ردپای عجیبی بروی برف نمایان شد که تا مسافت 160 کیلومتر امتداد داشت.
    این ردپا مشابه هیچ موجودی نبود!
    مردم محلی این ردپا را متعلق به شیطان میدانستند!

کارشناسان هنری برخی از آثار داوینچی را بی ربط تلقی کردند، اما یکی از پروفسورهای دانشگاه کمبریج متوجه شده كه داوینچی درهمین آثار برای اولین بار درجهان قوانین اصطکاک را به تصویر کشیده!

بیمارستان روانی متروک و تسخیر شده Waverly Hills
    در سال 1910 این مکان تبدیل به مرکزی شد برای تست داروهای جدید، طبق برخی امارها 64 هزار نفر جان خود را در اینجا از دست داده‌اند.

"هریبرت ایلیگ"محقق آلمانی معتقداست ما اکنون درسال 1720میلادی هستیم، نه سال2017!
    وی میگوید حدود 290 سال از تاریخِ قرون وسطی کاملا به دروغ ساخته و بدان اضافه شده و اصلا وجود نداشته است

فیلم ترسناک " paranormal activity " از لحظه ورودش به گیشه‌ها تا به امروز، 7 نفر جان خود را از دست دادند، و 15 نفر نیز دچار مشکلات روحی و روانی شدند!

داستان اشباح
    بهمراه مادرم در مغازه مشغول بکار بودیم که تلفن همراهم زنگ خورد، تماس از منزل بود! اما در خانه کسی نبود، مادربزرگم 6 ماه پیش فوت کرده بود و ما خط تلفن را قطع کرده بودیم!

آیا قبل از خلقت انسان بروی زمین، موجودات دیگری هم روی زمین میزیسته‌اند؟!
    موجوداتی هوشمند و یا شاید شبیه به ما که دوران شان به سرانجام رسید و یا شاید مجبور به ترک زمین شده‌اند؟!!

مومیایی کروکودیل مصری 200 سال در موزه هلند به نمایش گذاشته شده بود بدون انکه کسی بداند ده ها بچه درآن است
    تاآنکه بعد از اسکن سه بعدی از آن 47نوزاد مومیایی پیشکش شده به خدا درآن دیده شد

از ارواح خبيث نترسين... فقط دنبالشون بگردين.
    به سمت چپتون نگاه كنيد، سمت راستتون، زير تختتون، پشت جالباسي، توي كمدتون...

ولي هرگز به بالا نگاه نكنيد...

اون از اينكه ديده بشه متنفره. . .

بعد از يه روز طولاني شب خسته از سر كار برميگردي خونه... آماده براي يه استراحت حسابي... كليد و ميندازي داخل قفل در و وا ميكني... و مياي داخل... چراغها خاموش و همه جا تاريكه... تو تاريكي دستتو ميبري سمت كليد چراغ...

ولي يك دست ديگه قبل تو اونجاس...@

شماره تلفن 0888 888 888 شماره نفرین شده‌ای که از سال 2010 بدون مالک است
    هرکس طی این سالها از آن به نحوی استفاده کرده بدون استثنا با مرگی عجیب از بین رفته❗️✖️@

الن بروستین در فیلم جنگیر نقش مادری رو داشت که دخترش جن زده میشه. او در صحنه ای که دختر جن زده اش او را پرتاب کرد ، ستون فقراتش برای همیشه آسیب دید. و وقتی او از شدت درد جیغ می‌کشید از او فیلم گرفته و برای طبیعی درآمدن هرچه بیشتر فیلم بعدا این قطعه را به فیلم اصلی اضافه کردند.

میدونستید صداهای ترسناکی که لیندا بلر تو فیلم جن گیر در میاورد، صدای جیغ خوک ها هنگام ذبح بود؟

- تحقیقات نشان داده است که شما نمیتوانید در خواب غریبه ها را ببینید. در خواب، شما کسی را میبینید که حداقل یک بار آن شخص را در طول زندگی خود دیده باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
    بالا