اخبار سینما و تلوزیون احتمال اکران «آزاد به قید شرط» در نوبت دوم یا سوم عید

• شروع کننده موضوع Mch:)
  • بازدیدها 284
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Mch:)

کاربر اخراجی
ارسالی ها
461
امتیاز واکنش
2,147
حسین شهابی امسال با فیلم «آزاد به قید شرط» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. وی در خصوص توجه به سلیقه طیف مخاطب آثارش، عنوان کرد: زمان نگارش و ساختن به این گونه موارد فکر نمی‌کنم اما رفته‌رفته در تلاش هستم در کنار اینکه به سبکم وفادار باشم عامه پسندتر و تجاری بودن را در دستور کارم قرار دهم.
.jpg

احتمال اکران «آزاد به قید شرط» در نوبت دوم یا سوم عید
به گزارش افکارنیوز، حسین شهابی کارگردان «آزاد به قید شرط» در خصوص زمان اکران این فیلم گفت:احتمالا این فیلم را نوبت دوم یا سوم عید اکران خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه 16دقیقه از فیلم برای اکران عمومی کوتاه شده است، بیان کرد:نسخه ای که در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد، راف کات بود و تدوین اصلی نداشت که پس از این رویداد تصمیم گرفتیم فیلم را کوتاه کنیم، البته صداگذاری و موسیقی تغییری نخواهد کرد.

وی در خصوص توجه به سلیقه طیف مخاطب آثارش، عنوان کرد: زمان نگارش و ساختن به این گونه موارد فکر نمی‌کنم اما رفته‌رفته در تلاش هستم در کنار اینکه به سبکم وفادار باشم عامه پسندتر و تجاری بودن را در دستور کارم قرار دهم.

شهابی ضمن پیش‌بینی استقبال مخاطبان سینما از «آزاد به قید شرط» عنوان کرد:با توجه به تدوین جدید و تندتر شدن ریتم فیلم و استقبال مخاطب در جشنواره فیلم فجر که به شخصه با جنوبی‌ترین تا شمالی‌ترین آن‌ها همراه بودم و فیلم را می‌دیدم، فکر می‌کنم با استقبال و بازخورد خوبی در اکران عمومی مواجه شویم.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
123
پاسخ ها
0
بازدیدها
243
پاسخ ها
0
بازدیدها