فوتبال خارجی ادعای جالب مهاجم فصل گذشته رئال مادرید

• شروع کننده موضوع مروا77
  • بازدیدها 147
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

مروا77

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
685
امتیاز واکنش
23,109
بورخا
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
مایورال،مهاجم 21 ساله لوانته و فصل پیش رئال مادرید، به تعریف و تمجید سانتیاگو سولاری، سرمربی حال حاضر کهکشانی‌ها پرداخت.

مهاجم آینده‌دار لوانته که محصول آکادمی کهکشانی‌ها است، پس از نیمکت نشینی‌های متوالی از جمع رئالی‌ها جدا شد تا به لوانته برود که شاید بازی‌های بیشتری به او برسد. وی در حال حاضر 8 بار یرای تیم جدیدش به میدان رفته که 1 گل هم به ثمر رسانده است. همچنین بورخا جدیدا در تیم زیر 21 ساله‌های اسپانیا هتریک کرد.

در همین خصوص مایورال در گفتگویی اظهار داشت:

زمانی که در وولفسبورگ بودم انتظار داشتم که بیشتر به میدان بروم اما اینگونه نشد. تا اینکه زیدان من را فراخواند تا در رئال بازی کنم. این خبر فوق‌العاده‌ای برای من بود اما فصل کذشته بازی‌های زیادی به من نرسید تا تصمیم بگیرم در تابستان به لوانته بروم.

بورخا در ادامه در خصوص اخراج لوپتگی هم گفت:

این طبیعی است زمانی که تیمی نتیجه نگیرد مربی آن باشگاه اخراج می‌شود. لوپتگی مربی بسیار خوبی است اما شانس با او یار نبود و مدت ماندگاری او بسیار کم بود. حال سولاری روی نیمکت نشسته است که به نظرم این بسیار خوب است. سانتیاگو در رده جوانان مربی بود و همین امر هم تجربه او را بالا بـرده بود. حال او تا به این جای فصل نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته است. به نظرم او شباهت‌های زیادی با زیدان دارد چه از لحاظ فکری و چه از لحاظ سبک بازی. امیدوارم سولاری همیشه موفق باشد.

برخی موضوعات مشابه

بالا