اخبار روز ارسال پیامک اشتباهی به ازدواج انجامید

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,564
امتیاز واکنش
7,530

زمانی که سه سال پیش خانم کیسی بِرگ اشتباهاً پیامی را به شمارهای نادرست فرستاد، هرگز تصورش را نمیکرد که فرد آنسوی خط همسر آیندهاش شود.

3678978_233.jpg
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، بِرگ که خود اهل سنت لوییس است، در سفری کاری در دنوِرن به سر میبُرد و برای برقراری تماس با همکارانش به مشکل برخورده بود. ظاهراً پس از آخرین مکالمه با یکی از همکارانش شماره موبایل او به صاحب جدیدی با نام هنری گِلِندِنینگ واگذارشده بود.

کیسی بیخبر از ماجرا در طی پیامکی به شماره واگذارشده نوشت: سلام. کیسی هستم. قرار بود ماریا را در پارک ببینم اما پروازش تأخیر داشت، الآن هم در وستین هستم. میخواستم ببینیم اگر کس دیگری از همکاران هست که با او تماس بگیرم.

هنری نیز در پاسخ او نوشت: متأسفم. شماره را اشتباه گرفتهاید اما اگر سر کار نمیرفتم کمکتان میکردم. موفق باشید. هنری تصور میکرد مکالمه به پایان رسیده اما کیسی پاسخ داد: واقعاً در وضعیت بدی گرفتار شدم چون نمیتوانم هیچکدام از همکارانم را پیدا کنم.

در طی روزهای بعد این دو بیوقفه درباره مسائل مختلفی همچون علایق شخصیشان صحبت کردند و آنقدر احساس نزدیکی به هم داشتند که اختلاف سنیشان را فراموش کردند. برگ 50 ساله و هنری بیستساله است.

نهایتاً آنها در 27 ژوئن 2015 ازدواج کردند

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
106
بالا