فرهنگی و هنری ازدواج دوم سحرقریشی..

• شروع کننده موضوع spy_girl
  • بازدیدها 198
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

spy_girl

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
32
امتیاز واکنش
275
امید علومی همسر دوم سحر قریشی بازیگر زن ایران که این روزها تیتر اول اخبار است سحر قریشی پس از طلاق از همسر اولش مهران اخوان ذاکری با امید علومی خواننده معروف نامزدی کرده است

زندگی بازیگران همیشه دارای فراز و نشیب هایی بوده که برای طرفداران آنها جالب و پر از سوال است .

بازیگران زن ایرانی بیشتر در زیر ذره بین قرار دارند و زندگی آنها بیشتر در صفحات سایت ها و شبکه های اجتماعی مشاهده میشود .

این روزها تیتر اول خیلی از سایت های ایرانصحبت های جنجالی سحر قریشی در برنامه دید در شب با مجری گری رضا رشیدپور می باشد که در این برنامه رضا رشیدپور با سوالات جالب خود سحر قریشی را وادار به دادن پاسخ هایی کرده که وی را تیتر اول اخبار روز میکند .

از حواشی سیـاس*ـی این مصاحبه که بگذریم به نکته جالبی برمیخوریم مبنی بر نامزدی سحر قریشی و امید علومی پس از طلاق سحر قریشی از همسر اولش مهران اخوان ذاکری .

اوایل بازیگری و شهرت
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
بود که عکس های متعددی از همسر اول سحر قریشی مهران اخوان ذاکری و وی در دنیای اینترنت پخش شد و از علاقه شدید سحر قریشی به مهران اخوان ذاکری گفته میشد و سحر قریشی مدام از عشق به همسر اولش میگفت اما پس از مدتی خبر طلاق وی منتشر شد که همه را شوک زده کرد .

سحر قریشی و همسر اولش مهران اخوان ذاکری

سحر قریشی و همسر اولش مهران اخوان ذاکری

آن روزها سحر قریشی آنقدر به همسرش علاقه داشت که در مصاحبه خود گفته بود اگر همسرم اجازه ندهد دیگر بازی نمیکنم .

عشق سحر قریشی به همسر اولش

اما مهران اخوان ذاکری دلیل طلاق از سحر قریشی را اینگونه بیان کرد :

دلیل طلاق سحر قریشی از همسر اولش

مهران اخوان ذاکری همسر اول سحر قریشی در مورد وی میگوید :

سحر قریشی فراموش کرده که چه کسی بوده و چه شده و به قولی جوگیر شده است .

رضا رشیدپور در برنامه دید در شب این موضوع را مطرح کرده و سحر قریشی در جواب به این صحبت همسر اولش گفت :

نه من راحت می گویم جو گیر نشدم من آنجا خوش بخت نبودم من در سن هفده سالگی انتخاب شدم و الان یکی از افرادی هستم که به شدت با ازدواج در سن کم مخالفم پدرم در آمریکا زندگی می کند به من می گوید تو جهان سومی فکر می کنی ولی من در آن دوره دوست داشتم وارد زندگی شوم و بچه دار شوم و ساده زندگی کنم.

شایعاتی مبنی بر ازدواج دوم سحر قریشی با امید علومی خواننده جوان ایرانی پخش شده بود که در برنامه دید در شب به واقعیت پیوست .

سحر قریشی و همسر دومش امید علومی

رضا رشیدپور در سوالی در مورد نسبت امید علومی با سحر قریشی پرسید که سحر قریشی در پاسخ به این سوال گفت :

من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

سحر قریشی و همسر دومش امید علومی

اینطور که از این پاسخ پیداست امید علومی همسر دوم سحر قریشی خواهد بود که این روزها با هم در مرحله نامزدی میگذرانند .

پس باید منتظر خبر ازدواج سحر قریشی امید علومی باشیم .

برخی موضوعات مشابه

بالا