اطلاعیه اطلاعیه فوق العاده مهم تغییر روند سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
776
امتیاز واکنش
17,773
سلام
الوعده وفا و شروع قسمتی از تغییرات

در راستای حمایت از نویسندگان،همه رمانهایی که از ابتدای شهریور توسط نویسنده های رنک دار سایت نوشته می شوند به صورت حمایتی توسط سایت خریداری خواهد شد.بدین صورت که به کاربرانی که رنک نویسنده دارند در ازای هر ارائه هر رمان مبلغ 400 هزار تومان و به نویسندگان ویژه مبلغ 800 هزار تومان تقدیم خواهیم کرد.قالب سایت تا مدتی دیگر عوض خواهد شد و در راستای حمایت و تبلیغ ویژه از رمانهای برتر،تبلیغات بنری به جای اسلایدر جایگزین خواهد شد.بازدهی تبلیغات بنری چندین برابر اسلایدر است.همچنین اسلایدر به انجمن اضافه خواهد شد برای حمایت و تبلیغ رمانهای برتر.در پایان هر سال برای چاپ 3 رمان برتر سایت اقدام می شود.بدینگونه که رمان برتر به صورت قطعی با اسپانسری سایت چاپ خواهد شد و دوتای بعدی هم به احتمال 70درصد چاپ میشود.(باید شرایط مالی سایت در تاریخ ذکر شده بررسی شود برای چاپ دو رمان دیگر)

به رمان هایی هم که تگ حرفه ای بگیرن مبلغ 400 هزار تومان تعلق خواهد گرفت.

به نویسندگان سایر رمانهای تگ دار هم مانند سابق 6 ماه رنک وی آی پی داده میشود(امکانات رنک وی آی پی بصورت کامل عوض خواهد شد طی روزهای آینده)

دقت کنید فقط یکی از مبالغ به نویسنده تعلق میگیرد.برای مثال اگر نویسنده ویژه رمانی با تگ حرفه ای بنویسد فقط هزینه ویژه بودن یعنی مبلغ 800 هزار تومان به او تعلق خواهد گرفت

پر واضح است که منظور ما رمان کامل شده است

قوانین جدید:اختیار تمامی رمانهایی که از این تاریخ به بعد در این سایت نوشته می شوند در اختیار مدیریت سایت خواهد بود.نویسنده حق ندارد تا 8 ماه پس از اتمام رمان،آن را در سایت دیگه ای قرار بده.پس از 8 ماه اگر برای چاپ اقدام کنه یا بخواد توی سایتای دیگه قرار بده باید با مدیران نگاه دانلود مکاتبه کنه وگرنه کلیه رنک های نویسنده به طور کامل از او گرفته میشه و دیگه ما حمایتی ازش نخواهیم کرد.

این طرح از ابتدای شهریور ماه اجرا خواهد شد و رمانهایی که از ابتدای شهریور استارت بشن شامل طرح میشن اما نویسنده اگر الان رمانی در حال تایپ داره حق نداره نیمه کاره رهاش کنه.میتونه همزمان شروع به تایپ رمانی جدید بکنه اما اولویت اول با رمان در حال تایپش هست و باید اول اونو تموم کنه.

نویسندگان انحصاری ما قطعا از حمایت ویژه تری برخوردار خواهند بود.وفا در هر آیین و مکتبی مهم و ارزشمنده.نویسندگانی که به سایت ما وفادارن و فقط اینجا فعالیت میکنن قطعا از حمایت بیشتری برخوردار خواهند بود.ما بیش از پیش،قدر وفای آنها را مورد توجه قرار میدیم.نویسنده ای که جز سایت ما در هیچ سایتی و یا در تلگرام و اینستا و ... رمانشو قرار نمیده جزئی از این سایت بحساب میاد.همه کاربرا جزئی از سایتن ولی همچین نویسنده هایی حق زیادی به گردن ما دارن و ما معرفتشونو بی جواب نمیذاریم.

این طرح به صورت ازمایشی از ابتدای شهریور به مدت یک سال اجرا خواهد شد و در صورتی که بازدهی مورد نظرمون رو داشته باشه سال دیگه طرح رو بصورت فوق العاده بهتری اپدیت میکنیم با حمایت های خیلی بیشتر هم در زمینه مالی هم موارد دیگر.اگر طرح هم جواب نده احتمالش هست که سال دیگه کلا کنسل کنیم.اما پیش بینی شخصی خودم اینه که به احتمال 90 درصد سال دیگه ما طرح رو اپدیت میکنیم به ورژن بالاتر که در تاریخ رمان نویسی بی نظیر باشه.من پیشنهادم اینه نویسنده ها شروع کنن کاراشونو ارتقا بدن چون تقریبا یقین دارم که سال دیگه همین موقع چه اتفاق فوق العاده ای در سایت خواهد افتاد.هر نویسنده ای هم که میشناسید دعوتش کنید به سایت.برنامه ما یک طرح جامع و کلی هست برای نوشتارهای مجازی.ما تصمیم داریم یک مرجع تولید محتوای مجازی فوق العاده درست کنیم و مراحل کار در حال انجامه.کار کمی زمانبر هست اما شک نکنین پروژه بسیار بزرگی شروع شده...

در زمینه کنترل کیفی سختگیری های ما دوچندان خواهد شد.دوچندان که نه صدچندان.تیم حرفه ای تشکیل خواهیم داد برای کنترل کیفیت رمانها و قطعا سطح کیفی رمانها رو بالا خواهیم برد.هیچ چیزی نباید فدای کیفیت کار شود.تاپیکهای اموزشی زیادی قطعا ایجاد خواهد شد برای استفاده نویسندگان.از همه دوستانی که در این زمینه سواد لازم رو دارن تقاضای همکاری میکنیم.

در زمینه ترجمه،تالارگویا،داستان نویسی و نمایشنامه نویسی و ... هم برنامه هایی داریم که بزودی اعلام میشوند.

و اما هر آنچه در بالا گفته شد بسیار ناچیز است در مقابل خبر آخر.نگاه دانلود بزودی از یک سایت تبدیل به یک ..... خواهد شد.اون نقطه چین بمونه تا به موقع با کلمه مناسب پر بشه.مقدمات کار در حال انجامه و در صورت عملی شدن این طرح همه چیز متحول خواهد شد.

و یک خواهش از نویسندگان عزیز.عمده کاربران ما رو دختران 13 تا 20 سال تشکیل میدن.هر ژانری و هر مبحثی حتی اگر فوق العاده جذاب باشد ایده آل این رنجِ سنی نیست.از عشق بنویسید از محبت بنویسید از دوستی بنویسید از عزت انسانی بنویسید از فرهنگ و هنر کشورمون بنویسید از نفاق و خــ ـیانـت ننویسید از دروغ و حقارت ننویسید از تاریخ پر شکوه گذشته بنویسید از سیاهی و تباهی ننویسید از شادی از وفا از انسانیت بنویسید.از مشکلات پیش روی کاربران در زندگی واقعی بنویسین و از راه های عبور از این مشکلات.هر چیز جذابی الزاما زیبا نخواهد بود اما هر چیز زیبایی قطعا جذاب است.زیبا بنویسید.اعضای این سایت مادران و پدران آینده این کشورن و مطمئنا مطالعه این رمانها تاثیر بسیاری در خط فکری این بچه ها خواهد داشت.امیدوارم نوشته ها طوری باشه که قدری فکر و قلب بچه ها رو بزرگتر کنه.من از صمیم قلب کاربرا رو دوس دارم و عاشقشونم.این سایت و کاربراش مث بچه های من هستن.بچه های منو درست تربیت کنین تا با کمربند نیفتادم دنبالتون.

باعث افتخار منه که اینجا در کنار دوستانی مثل شما فعالیت میکنم.برتری ما نسبت به خیلی از سایتای دیگه اینه که در زمینه فرهنگی فعالیت میکنیم و متعاقبا در زمینه مطالعه و اموزش.تنها تفاوت جوامع پیشرفته با جامعه ما کتاب و مطالعه است.امیدواریم با فعالیت در این سایت ذره ای به پیشرفت جامعه کمک کنیم

و اما مسائل متفرقه

تمامی رنک ها و گروه های کاربری ویرایش شدن که برای دیدن آنها می توانید به بخش مربوطه مراجعه کنید

تمامی مدیران بخش های مختلف از امروز به بعد با بررسی توسط مدیران عالی سایت انتخاب خواهند شد.هیچ کاربری حق نداره درخواست مدیریت بده.فعالیت و ارسال پست دیگه تنها ملاک انتخاب مدیر نیست.ما به مدیرانی نیاز داریم که در وهله ی اول وفادار باشن و در وهله ی دوم از فاکتورهای اخلاقی لازم برای ارتباط با کاربرا برخوردار باشن.در انتخاب مدیران سختگیری های بیشتر خواهیم داشت.این موضوع نباید باعث دلسردی کاربرا بشه.شما باید بدونین در هرجای مهمی،از یک انجمن گرفته تا یه اداره مهم و .... برای رسیدن به مقام،باید فاکتورای زیادی داشته باشین.اگر جایی رفتین و نرسیده بهتون گفتن بفرمایین صندلی بالا،مطمئن باشین که اونجا بسیار جای بی اهمیت و بی ارزشیست و متعاقبا اون رنک و مقام شما هم بی ارزش خواهد بود.سختگیری مخصوص جاهای درست حسابیه و بذل و بخشش مخصوص مکانهای بی ارزش و افراد پست...... قصد توهین ندارم اما برای مثال میگم کارمند ساده بودن در یک اداره بهتر از مدیر سرویس بهداشتی یک تفرجگاهه.پس در هر جایی مدیر بودن به ادم شخصیت نمیده.در جایی به مقامی برسید که بهتون ارزش بده نه اینکه در حد خود مکان مربوطه شما رو پست کنه.

ما قصد رقابت با هیچ سایت دیگری رو نداریم.چون جایگاه ما مشخصه و جایگاه بقیه هم مشخصه و همه برای ما محترمن.هدف ما بالاتر از این مباحث بچه گانه رقابت و این حرفاست.ما در حال انجام یک کار بزرگ هستیم......اما یک توصیه دوستانه دارم به همه سایتهای دیگه.بهتره به کپی بی اجازه رمانها از سایت ما پایان بدن وگرنه سایتشونو نابود میکنم.این یک درخواست دوستانه بود و در صورتی که همچنان به بی اخلاقی های گذشته ادامه بدن عواقبش رو در دادگاه خواهند دید...بشدت پیگیر این موضوع خواهم بود و هرگز اجازه سوء استفاده رو به هیچ سایتی نمیدم.این گوی و این میدان رفتار گذشته رو ادامه بدین تا بفهمین عواقبش چیه.اینو برسونین به گوش سایتهای دیگه.

قالب سایت اصلی(انجمن دیگه تغییر نمیکنه) به زودی عوض خواهد شد و یک قالب بروز متناسب با سایت رمان جایگزین قالب فعلی میشود

در چند روز اخیرمشکلاتی با تعدادی از کاربرا داشتیم.دوستان عزیز اینجا خونه ی ماست.کمی فکر کنین.اکثریت شما بیشتر ساعات روز رو اینجا هستین تا کنار خانواده.پس باید به یاد داشته باشید این سایت جایگاه ویژه ای تو زندگیتون داره و براش احترام قائل باشین.من نمیتونم به هر سایتی که دو روزه تاسیس شده ممبر تزریق کنم که بیاد بالا.اگر توانایی دارین خودتون بیاین بالا.البته فضای مجازی ما طوری شده که هر ننه قمری صب بلند میشه یه سایتی نصب میکنه یا کانالی میزنه و اعلام موجودیت میکنه.از تفکرات پست انتظاری بیش از این نداریم.بودن در جای خوب لیاقت میخواد که بررسی کردیم چند نفری این لیاقت رو نداشتن و نفهمیدن که این سایت بهشون موجودیت داده وگرنه جز پدر مادرشون کسی اونا رو نمیشناخت.اینجا جای افراد بی لیاقت نیست و بهمین دلیل یه پاکسازی جزئی انجام دادیم در این زمینه و صد البته انسان هر روز در حال تغییر است.اگر مجرمین روزی عاقل شدن قطعا ما با گل ازشون استقبال میکنیم.ما اینجا دختر 17 ساله داریم که بهم گفت چون اینجا عضوم اصلا روم نمیشه انجمن دیگه ای عضو بشم اینجا خونه دوممه و بهش وفادارم.افرادی هم داشتیم که به قیمت گزافی احترام و شخصیتشونو خریدیم و به پوست خیاری فروختنمون و قطعا این حتی باعث اخم ما هم نشد چرا که ذات.....اصلی خودشونو به نمایش گذاشتن.من از پدر واقعی طرف بیشتر بهش محبت کردم و در عوض ......

لازم است تشکر کنم از همه نویسندگان،کاربران و مدیرانی که در گذشته برای پیشرفت سایت زحمت کشیدن و نیز تشکر ویژه از حضور اعضای فعلی سایت.

سخن پایانی:من در حال زندگی میکنم.حالِ من این سایت و کاربراشن.زندگی فعلی من اینجاست.خونه من اینجاست کارم اینجاست عشقم اینجا.من به معنای واقعی کلمه عاشق اینجا و صد البته بیش از خود سایت عاشق اعضای اونم.دنیایی از بـ..وسـ..ـه و گل تقدیمتان.ارزو دارم همیشه لباتون خندون باشه و دلتون خالی از غصه.مهربون باشین و مهربونی رو ترویج بدین بچه ها.....

دوستان گزینه اشتراک در این تاپیک رو حتما بزنید.به احتمال زیاد مطالب جدیدی به این تاپیک اضافه خواهد شد.اشتراک رو بزنید تا در صورت تغییر قوانین از آن مطلع بشید.تاپیک بازه و کسی نظری داشت میتونه بگه

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,773
    یک پیشنهاد دوستانه میکنم به همه نویسنده ها.سعی کنید رنک بگیرید.البته دیگه رنک گرفتن به سادگی گذشته نخواهد بود.اما سعی کنید رنک بگیرید.چون کارایی که قراره انجام بدیم کمی دور از ذهن شماست.....رنک بگیرید و منتظر انفجار نور باشید...

همچنین میدونم مبالغ ذکر شده ناچیز هستن.با مشورت دوستان این مبالغو زدیم چون طرح فعلا آزمایشی است.در صورتی که فیدبک مناسب رو بگیریم کمپلت طرح رو زیر و رو میکنم.

دقت کنید فقط رمان نویسنده های رنک دار سایت و رمانهای با تگ حرفه ای در مرحله اول خریداری میشوند.

یک نکته دیگه:تمام آمار بازدیدی که سایتهای ایرانی میزنن دروغه.همشون دروغگو هستن.ما یک معیار جهانی برای مقایسه سایتها داریم به اسم الکسا.اگر میخواین بدونین یه سایت چه رتبه ای در کشور و در جهان داره توی گوگل بنویسین تولبار الکسا.اونو نصب کنین.بعد توی هر سایتی که برید بهتون نشون میده چه رتبه ای داره.الان مورد داریم تعداد انلایناشو 3 برابر سایت ما میزنه ولی در واقعیت یک سوم ما هم انلاین نداره.ذات اینها با دروغ عجین شده و به هر طریقی شده سعی میکنن سر کاربر رو شیره بمالن.به امار سایتها اعتماد نکنید و تنها معیارتون رتبه الکسای سایت باشه که یک معیار جهانی است.همه سایتهای رمان جمع بشن یه جا آمارشون میشه اندازه امار ما.دروغ نهادینه شده است متاسفانه.

اگر نظری در راستای اجرای بهتر طرح دارید بگید.از ارسال پست اسپم اعم از خیلی خوبه و خیلی بده و انگیزه پیدا کردم و فلان و ..... خودداری کنید

آخرین ویرایش:

شکوفه حسابی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,854
    امتیاز واکنش
    29,176
    عرض سلام و خسته نباشید به کادر مدیریتی انجمن نگاه دانلود :)
    امیدوارم شاد و سلامت باشید.
    ایده ی حمایت از نویسنده های رنک دار و رمان های دارای تگ که از نظر قلم حرفه ای باشند، واقعاً ایده ی فوق العاده ای، اینطوری نویسنده های عزیز انجمن هم تلاش بیشتری برای پیشرفت سطح قلمشون میکنند.
    من هم با حرف های پدر موافقم، بهتره که درباره چیز های زیباتری بنویسیم تا کلیشه های مشکی که، جدا از تکراری بودن، هیچ چیز اموختنی نداره و فقط خواننده رو دلسرد تر میکنه! مخصوصاً خواننده ی نسل جوان رو.
    با این ایده، نه تنها سطح رمان های نوشته شده در نگاه دانلود افزایش پیدا میکنه بلکه سطح نویسنده های عزیزمون هم پیشرفت میکنه.
    به نظر من طرح شاهکاریه، اگه همه دست به دست هم از این طرح حمایت کنیم میتونیم نگاه دانلود رو به اوج برسونیم.
    نگاه دانلود برای ما مثل یه خانوادست و ما باید هر روز برای پیشرفت این خانواده تلاش کنیم.

..................

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    103
    امتیاز واکنش
    1,408
    سلام بر پدر انجمن.
    ما هرچقدر خسته نباشید بگیم به شما و کادر مدیریت، قطعا کم هست :) :aiwan_lggight_blum:
    این حرفتون که این انجمن خونه دوم ماست حرف بسیار درستیه. و اینقدر این سایت از همه لحاظ خوب و کامله، از قالب سایت بگیر تا کادر مدیریت(مخصوصا ‌‌شما)، آدم رغبت نمیکنه داخل سایت دیگه ای فعالیت کنه.
    خیلی دوست دارم ببینم سایت قراره به چی تبدیل بشه :aiwan_light_sddsdblum: زودتر بگید ماها رو منتظر نذارید.

و در آخر، خیلی از ماها خوشحالیم که داخل این سایت فعالیت میکنیم. امیدوارم همیشه بدرخشید و پیشرفت کنید.

RASHA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,521
    امتیاز واکنش
    4,207
    سلام پدر و بقیه‌ی مدیرای سایت همگی خسته نباشید
    امیدوارم این طرحی که پدر گفتن جا بیفته و روز به روز شاهد پیشرفت سایت و نویسنده‌های عزیزمون باشیم

Raha2681

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    220
    امتیاز واکنش
    6,073
    سلام، ممنون از حمایت های بی حد و حصرتون.
    سپاسگذاریم از حمایتتون از نویسنده های انجمن، خواستم بگم اینجا جای مترجمین و شاعرای انجمن خالیه، درسته که اینجا سایت رمان نویسی هستش، اما بهتره از گروه های دیگه ای مثل اونا هم حمایت بیشتری بشه چون باعث پیشرفت سایت از جهات دیگه هم میشه.
    میخواستم اعتراف کنم من تو یک انجمن دیگه هم عضوم، اما بازم نگاه دانلود اولین و بهترین انجمنی بود که توش عضو شدم و خیلی خیلی از آوا جون نویسنده رمان ولهان ممنونم چون رمان ایشون باعث عضویت من در این انجمن شد، و میتونم در یک کلام بگم اون انجمن کپی ای بود از همین انجمن تا زمانی که شما انجمن رو بروز کردید.
    با خوندن حرفاتون، از این که تو یک انجمن دیگه عضو شدم احساس شرمندگی کردم و دلم میخواد همین جا از همه معذرت خواهی کنم، بخاطر حرف های صادقانه و از ته دل شما و همین طور کمک هایی که شما و جناب 7080 با ما می کنید حتی اگه مربوط به مشکلات انجمن نباشه، تصمیم گرفتم از اون انجمن بیرون بیام.Sigh:aiwan_light,xxxxblum:

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    6,302
    این طرح باعث میشه نویسندگان پیشرفت کنن و بدونن کارشون ارزش داشته

از نظر دوم باعث میشه دخترای ۱۵ یا ۱۴ ساله دست از رویا پردازی بر دارن و انقدر کلیشه ایی ننویسن
    دوستان عزیز، منم ۱۵ سالمه ولی واقعیت رو از رویا تشخیص می دم. این طرح تنلگری میشه تا از خواب پا شن
    با تشکر از مدیریت

Eliot

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    269
    امتیاز واکنش
    54,621
    سلام
    بايد إظهار خوشحالى كنم از تغييرا ك ب نفع نويسنده هاى عزيزمون قراره به وجود بياد اميدوارم اين تصميم بر خلاف برخى تصميمات اخير اجرا پذير و حساب شده باشه و نه أز روى احساسات ك مطمئنا اينطور نيست چرا كه ميدونم مديريت محترم سايت مدت ها روى طرح فكر كردن و مطمئنا قابل اجرا هست براشون
    مورد بعدى در باره قالب هست اميدوارم قالب بعدى سايت مثل قالب قبلى منحصر بفرد باشه و باعث نشه نگاه تو نگاه اول مثل سايت هاى ديگه ب نظر بياد
    نكته و بعدى اما درباره ى اون قسمتى هست ك درباره محبت مطرح شد اين بخش رو بيشتر ب عنوان انتقاد مينويسم براى شخص مدير عزيز دوستانى ك تو أين سايت و سايت هاى مشابه فعاليت دارند همونطور ك فرموديد غالبا أز رنج سنى حساس هستند اگر اين أفراد محبت كافى رو أز طرف خانواده دريافت نميكنند محل حل مشكلشون اينجا نيست و بايد ب مشاوره مراجعه كنند بايد چهار تا كتاب روانشناسى بخونن محض رضاى خدا خواهش ميكنم خواهش ميكنم خواهش ميكنم در إبراز محيت به كاربران افراط نكنيد تا سطح توقع أونها رو بالا نبرده باشيد ك با يك حرف ناخوشايند كلا أز سايت زده شن...
    يا تشكر أز مهر و عطوفت پدرانتون خواهش ميكنم أين انتقاد رو بصورت جدى أز من بپذيريد چرا ك أين معضل در سطوح عميق تر منجر ب آسيب خود كاربران ميشه
    نگاه براى من اولين بوده و با اينكه ديگه تقريبا همه و دوستام يا بن شدن يا خداحافظى كردن هنوز نتونستم أز أينجا برم
    ممنون أز لطفتون
    يا تشكر

HananehKH

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    643
    امتیاز واکنش
    6,615
    باسلام و خدا قوت خدمت مدیرت خوب سایت.
    به نظرم طرح جالب و انگیزشی هستش و واقعا این سایت رو منحصر به فرد میدونم چون خودم دوسال پیش برای شروع عضو سایتی شدم که به قول خودشون اولین سایت ایران بودن،اما بسیار بی نظمی دیدم که باعث شد کلا تو اون سایت فعالیت نکنم تا حساب کاربریم پاک شه.چند وقت پیش دوباره به پیشنهاد دوستم عضو سایت شما شدم وتقریبا ذهنیت بدی از سایت های رمان داشتم،اما هرچه بیشتر تو سایت موندم بیشتر متوجه تفاوت ها شدم و واقعا خوشحالم که این سایت رو انتخاب کردم.
    ممنون از توجهتون به افرادی که این سایت رو انتخاب کردن.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,773
    نظرات همه رو خوندم و برای حفظ نظم تاپیک همه نظرات پاک میشه.نکات مهم رو یادداشت کردم‌رسیدگی‌کنم

خبر دیگر اینکه هرکسی از نویسنده های خودمون یا نویسنده های دیگه که میخوان رمانشونو بذارن برای فروش مطلع باشن طی چند روز آینده سایت فروشگاهی ما راه اندازی خواهد شد.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    123
    بازدیدها
    10,024
    پاسخ ها
    47
    بازدیدها
    4,886
    بالا