فوتبال داخلی اعضاي هيات مديره استقلال معرفي شدند

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 297
  • پاسخ ها 11
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
اعضاي جديد هيات مديره باشگاه استقلال مشخص شدند.

00945187.jpg

وزارت ورزش و جوانان امروز اعضاي جديد هيات مديره استقلال را معرفي کرد. بهرام افشارزاده، منصور پورحيدري، مسعود معيني، رضا نثاري، مقداد نجفنژاد، صادقپور، سيدرضا افجهاي، صاحب پناهي و پندار توفيقي، از اعضاي جديد هيات مديره باشگاه استقلال هستند.

بهرام افشارزاده گزينه اصلي مديرعاملي استقلال است و پس از برگزاري نخستين نشست هيات مديره جديد، طي دو، سه روز آينده به طور رسمي معرفي خواهد شد.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    افشارزاده: مديرعاملي استقلال را مي پذيرم

عضو هيئت مديره استقلال گفت: نتوانستم در برابر مسئولان وزارت ورزش و جوانان مقاومت کنم و اگر در هيئت مديره گزينه مديرعاملي باشم آن را ميپذيرم.

00940300.jpg

بهرام افشارزاده که در جلسه دو گروه اعضاي هيئت مديره جديد استقلال حضور داشت درباره اين جلسه اظهار داشت: با صحبتهايي که انجام شد قرار است شنبه هفته آينده همه 9 نفره اعضاي هيئت مديره استقلال در جلسه حضور داشته باشند تا رئيس هيئت مديره، نايب رئيس و سخنگو و مدير عامل معرفي شود.

به نقل از تسنيم، وي با بيان اينکه صحبتي در مورد مديرعاملي استقلال در جلسه امروز مطرح نشد در خصوص اينکه اميررضا خادم روز گذشته اعلام کرد که بهرام افشارزاده را براي مديرعاملي استقلال پيشنهاد داده است گفت: اگر مرا انتخاب کردند بايد آن را بپذيرم. خيلي مقاومت کردم که اين مسئوليت را برعهده نگيرم اما نتوانستم مقابل مسئولان وزارت ورزش قرار بگيرم و اگر در هيئت مديره استقلال گزينه مديرعاملي باشم آن را ميپذيرم.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال نياز دارد که سرمايهگذاري در اين باشگاه انجام شود تا مشکلات گذشته را نداشته باشد.

افشارزاده در پاسخ به اين سوال که چرا هيئت مديره در دو گروه جداگانه با مسئولان وزارت ورزش جلسه داشتندعنوان کرد: ابتدا گروه 5 نفرهاي در خصوص مسائل تيم صحبت کردند. گروه 4 نفره ديگر اسپانسرهاي تيم بودند که جداگانه به بحثهايي در مورد هماهنگي و مسائل باشگاه با مسئولان وزارت ورزش صحبتهايي را مطرح کردند.

وي با ابراز رضايت از جلسه دوم اعضاي هيئت مديره استقلال با مسئولان وزارت ورزش گفت: خوشبختانه چهرههاي اعضاي هيئت مديره نشان ميدهد که آنها افرادي وارسته با يکديگر همدل هستند. اميدوارم باشگاه استقلال با همدلي اين اعضاء بتواند فصل اينده مشکلات را برطرف کرده تا خواسته هوادارن را بطرف کنند.

افشارزاده در پاسخ به سوال خبرنگار تسنيم مبني بر اينکه چقدر خودش را مديرعامل استقلال ميداند تصريح کرد: با توجه به فضايي که اکنون وجود دارد احتمالا من مديرعامل استقلا ل ميشود اما بايد ببينم که آيا هيئت مديره مرا انتخاب ميکنند يا نه.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    اولين جلسه هيات مديره استقلال به تاخير افتاد

انتخاب مديرعامل استقلال و برگزاري اولين جلسه هيات مديره باشگاه استقلال به روز شنبه موکول شد.

00938899.jpg

منصور پورحيدري در خصوص جلسه امروز در محل وزارت ورزش و جوانان براي تعيين مديرعاملي استقلال گفت:ما امروز به وزارت ورزش رفتيم ولي با توجه به اينکه تنها چند نفر از اعضاي هيات مديره به محل وزارت آمدند تصميم بر آن شد که جلسه روز شنبه برگزار شود.

به نقل از فارس، عضو هيات مديره استقلال تاکيد کرد:امروز موفق شدم دوستان قديمي ام را ببينم هر چند همه نيامدند و تنها نيم ساعت در آنجا بوديم و نشد که در مورد مسائل کلان حرف بزنيم.

وي در پايان گفت: طبق هماهنگي که به وجود آمد روز شنبه ساعت 11 اولين جلسه هيات مديره باشگاه استقلال برگزار خواهد شد و در اين جلسه در خصوص انتخاب مديرعامل و بقيه موارد صحبت خواهيم کرد.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    فريبا: استقلال براي فصل جديد بايد پوست بياندازند

پبشکسوت استقلال گفت: افشارزاده شخصيتاً فرد آرامي است و مديرعاملي استقلال و پرسپوليس ميتواند در يک زمانهايي آدمهاي آرامي مثل افشارزاده را گرفتار کند.

00037893.jpg

بهتاش فريبا در مورد اينکه آيا از نفرات جديد هيات مديره استقلال شناختي دارد يا خير گفت: به جز پورحيدري و معيني و يک مقدار هم نجفنژاد، سايرين را نميشناسم. البته صاحبپناه هم چون همسايهام هست ميشناسم. او مديرعامل پيکان بوده و در همسايگي آدم خوبي است و بايد ببينيم در کار چگونه عمل خواهد کرد.

به گزارش فارس، وي درخصوص اينکه با مديرعاملي افشارزاده موافق است يا خير افزود: افشارزاده مدير کارنامهداري است و سالهاي زيادي در کميته ملي المپيک حضور داشته البته نميدانم تجربه مديرعاملي يک باشگاه بزرگ را دارد يا خير که احتمالا ندارد. مديرعاملي استقلال کار بسيار سخت و دشواري است چون مدير هم بايد پول بياورد، هم بايد حاشيهها را جمع کند و هم بايد بتواند با هواداران ورسانهها ارتباط برقرار کند که نميدانم افشارزاده از پس اين کارها بر ميايد يا خير.

فريبا يادآور شد: افشارزاده شخصيتاً فرد آرامي است و مديرعاملي استقلال و پرسپوليس ميتواند در يک زمانهايي آدمهاي آرام مثل افشارزاده را گرفتار کند. در نهايت بايد صبر کرد تا مشخص شود زماني که بايد افشارزاده شلوغ کند، اين کار را خواهد کرد يا خير.

پيشکسوت استقلال در پاسخ به اين سوال که به نظر او قلعهنويي براي فصل آينده در استقلال خواهد ماند يا خير گفت: براي فصل جديد اگر هم امير بماند بايد هم او و هم استقلال پوست بياندازند ضمن اينکه بايد يک بار ديگر هم تاکيد کنم که قلعهنويي بايد به سالهاي 82 و 83 برگردد؛ زماني که به دنبال جوانگرايي بود و اتفاقا جوانهاي خوبي هم به فوتبال ايران معرفي کرد.

وي در پايان گفت: استقلال به يک پوست اندازي شديد نياز دارد و چه قلعهنويي بماند و يا مربي ديگري بيايد بايد اين اتفاق براي اين باشگاه بيافتد.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    مديرعامل استقلال فردا معرفي ميشود

مديرعامل باشگاه استقلال فردا در اولين نشست رسمي هيات مديره اين باشگاه انتخاب خواهد شد.

00945186.jpg

اولين جلسه غير رسمي هيات مديره باشگاه استقلال روز گذشته در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و مقرر شد مدير عامل استقلال فردا ساعت 11 انتخاب و معرفي شود.

اين نشست که در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار ميشود اولين جلسه رسمي هيات مديره استقلال خواهد بود و قرار است تمامي نفرات جديد در خصوص مسائل مختلف اين باشگاه به بحث و تبادل نظر پرداخته و مدير عامل اين باشگاه را معرفي کنند.

با توجه به برگزاري جلسه روز گذشته افشارزاده با دو گروه از اعضاي هيات مديره استقلال به نظر مي رسد وي تنها يک قدم تا جانشيني فتحاللهزاده فاصله داشته باشد مگر اينکه اتفاق خاصي رخ دهد و هيات مديره باشگاه استقلال شخصي ديگر را انتخاب کند که البته اين موضوع کمي بعيد به نظر ميرسد.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    افشارزاده: احتمالا مديرعامل مي شوم

عضو هيات مديره استقلال ميگويد تا جايي که توانسته جلوي احتمال مديرعامل شدنش مقاومت کرده است، اما با توجه به فضاي فعلي احتمال ميدهد که عنوان مديرعاملي استقلال به او برسد.

00942287.jpg

بهرام افشارزاده، عضو هيات مديره استقلال پس از جلسه پنجشنبه هيات مديره اين باشگاه، گفت: در اين جلسه هماهنگي جلسه روز شنبه را انجام داديم. مديرعامل، سخنگو و رييس هيات مديره در روز شنبه مشخص ميشوند. در اين جلسه صحبتي از مديرعامل شدن مطرح نشد.

به نقل از ايسنا، او در پاسخ به اين سوال که اگر به عنوان مديرعامل معرفي شود، آيا به اين پست تن ميدهد و آن را مي پذيرد يا خير؟ اظهار کرد: اگر بنده به عنوان مديرعامل انتخاب شوم به اين مساله تمکين ميکنم. البته ممکن است که من انتخاب نشوم. شايد اعضا به من راي ندهند. من تا جايي که توانستم از پذيرفتن اين پست امتناع کردهام و جلوي خواستهها مقاومت کردم، اما اگر انتخاب شوم با تمام وجودم خدمت ميکنم چرا که باشگاه استقلال نياز به کمک دارد.

عضو هيات مديره استقلال در پاسخ به اين سوال که چرا جلسه هيات مديره در دو ساعت متفاوت برگزار شد؟ اظهار کرد: پنج عضو فني صبح ساعت هشت در جلسه حاضر شدند و چهار عضو اسپانسر هم در جلسه بعد از هشت صبح حاضر بودند. هماهنگيهاي لازم انجام شد و نظرات مختلف مطرح شد. انشاءالله يگانگي اتفاق مي افتد و همه با هم براي آينده استقلال کار ميکنيم.

افشارزاده در پايان و در پاسخ به اين سوال که چقدر خودش را به مديرعاملي استقلال نزديک ميبيند؟ بيان کرد: نميدانم که به مديرعاملي استقلال نزديکم يا نه. اما با توجه به فضاي فعلي فکر ميکنم حرف شما اتفاق ميافتد و احتمالا من مديرعامل شوم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    نامجومطلق: قلعه نويي بهترين گزينه است

پيشکسوت استقلال معتقد است اعضاي هيات مديره بايد مشکلات اقتصادي باشگاه را حل کنند.

00003386.jpg

نامجو مطلق درباره اعضاي جديد هيات مديره استقلال اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان افراد خوبي را براي هيات مديره باشگاه استقلال منصوب کرده است. در اين هيات مديره حضور افرادي همچون افشارزاده که ساليان سال سابقه ورزشي دارند، ميتواند مفيد باشد.

به گزارش ايسنا، وي همچنين درباره ديگر اعضاي هيات مديره نيز گفت: من از سوابق ديگر اعضاي هيات مديره اطلاع ندارم اما آقاي مقداد نجفنژاد که در هيات مديره قبلي حضور داشتند ميتوانند مفيد باشند. به نظر من حضور افرادي همچون منصور پورحيدري و مسعود معيني نيز ميتواند از لحاظ فني به هيات مديره کمکهاي زيادي را انجام دهد.

وي خاطرنشان کرد: مهمترين مشکل استقلال مباحث مالي است. بايد به هيات مديره زمان بدهيم تا آنها هم بتوانند مسائل مالي را حل کنند.

وي درباره انتخاب مديرعامل باشگاه نيز گفت: بهرام افشارزاده سابقه خوبي در امر مديريت دارد اما به نظر من مهمترين مسئله، مباحث اقتصادي است نه اينکه مديرعامل چه کسي خواهد شد. هيات مديره بايد سعي کند مشکلات اقتصادي باشگاه را حل کند تا باشگاه مشکلي از اين بابت نداشته باشد. اگر مشکل مالي وجود نداشته باشد هر کسي که مديرعامل باشد ميتواند موفق باشد.

نامجومطلق همچنين درباره سرمربيگري امير قلعهنويي در استقلال نيز گفت: با توجه به شرايط حال حاضر بهترين گزينه براي فصل بعد امير قلعهنويي است. اميدوارم هيات مديره اقدام به حفظ او کند تا سال بعد استقلال بتواند نتايج خوبي را کسب کند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    نخستين اقدام مديرعامل جديد استقلال

مديرعامل باشگاه استقلال در نخستين اقدام خود از مدير کمپ استقلال درخواست کرد وضعيت اين کمپ را براي وي تشريح کند.

00940688.jpg

بهرام افشارزاده امروز (يکشنبه) راهي ساختمان باشگاه استقلال شد تا 3 ساعت به آغاز جلسه هيئت مديره به وضعيت امور باشگاه رسيدگي کند.

به گزارش تسنيم، وي ابتدا آمار تعداد کارکناني که در ساختمان باشگاه استقلال فعاليت ميکنند را جويا شد و سپس از مدير کمپ استقلال خواست تا وضعيت کمپ را براي وي تشريح کند.

بهرام افشارزاده صبح امروز به همراه منصور پورحيدري وارد ساختمان باشگاه استقلال شد.

پورحيدري اعلام کرد که امير قلعهنويي به دليل بيماري امروز در ساختمان باشگاه حضور پيدا نميکند.

قرار است جلسه هيئت مديره باشگاه استقلال ساعت 12 امروز برگزار شود.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    رضا رجبي: افشارزاده مدير توانمندي است

پس از انتخاب هيئت مديره استقلال بعضي از پيشکسوتان اين تيم در مورد اين انتخاب نظراتي دارند.

00036602.jpg

رضا رجبي يکي از پيشکسوتان اين تيم در مورد اين انتخابات ميگويد: حرف قلبي من اين است حالا که برند هيئت مديره استقلال را به نوعي فروختند و کساني امدند که درامدزايي کنند بهتر است پيش کسوتان در کميته فني باشند نه در هيئت مديره چرا که جاي پيش کسوت در هيئت مديره نيست بلکه در بخش فني باشگاه است. آقاي افشارزاده هم از مديران توانمندي هستند که در سطح کلان مديريت کرده اند و بايد همگي از ايشان حمايت کنند تا ايشان به هدفش که موفقيت استقلال است برسد.

رجبي در ادامه در مورد قلعه نوعي و همکاري او با استقلال مي گويد: به نظر من امير با اين شرايط سخت ايثار مي کند او هميشه دغدغه مردم را داشته است و الان هم هدفش شادي مردم است.

بازيکن سابق استقلال در پايان در مورد بحث جادوگري در فوتبال حرفهاي جالبي مي زند: رجبي در همين پيرامون مي گويد براي من جالب است که بعضي از اين مربيان از کجا حمايت مي شوند که نه رزومه خوب و موفقي دارند و نه نتايج خوبي گرفتند اما هرساله از تيمهاي مختلف پيشنهاد دارند متاسفانه با يک سري بحثهاي پوچ و بي اساس مثل جادوگري مي خواهند در اين فوتبال حضور داشته باشند و متاسفم براي مديراني که به اين مسائل غيرخدايي توجه مي کنند و به اين مسائل تن مي دهند. به نظر من مديران نبايد به راحتي هر کسي را بالاي سر فرهنگ منطقه خودشان قرار دهند و به نوعي با اين کار يک مسئله منفي و بد را رواج دهند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    افشارزاده: قلعه نويي از بزرگترين مربيان ايران است

مديرعامل باشگاه استقلال گفت: امير قلعهنويي يکي از بزرگترين مربيان اين مملکت است و تمام هيات مديره روي حضور وي براي فصل آينده اتفاق نظر داشت.

00942287.jpg

بهرام افشارزاده در خصوص نشست هيات مديره باشگاه استقلال و حضور قلعهنويي براي فصل آينده در استقلال گفت: با توجه به توانايي هاي امير قلعهنويي و موفقيتهايي که اين مربي داشته هيات مديره به صورت کامل بر اين موضوع تاکيد و اتفاق نظر داشت که وي سرمربي ما در فصل آينده باشد.

به نقل از فارس، وي افزود: امير قلعهنويي يکي از مربيان بزرگ اين مملکت است و با منصور پورحيدري هماهنگي خوبي دارد به همين دليل تصميم گرفتيم فصل آينده هم با اين مربي همکاري کنيم.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص محور جلسه هيات مديره اين باشگاه به فارس گفت: ما امروز در خصوص مسائل مالي حرفهاي زيادي زديم و راهکارهاي مختلفي را بررسي کرديم. همچنين در خصوص وضعيت باشگاه و آکادمي و کمپ استقلال نيز صحبت کرديم که برنامهريزي هايي در اين راستا صورت ميگيرد.

افشارزاده همچنين در خصوص وضعيت سقف بودجه باشگاه ها گفت: قرار است در اين خصوص جلساتي را با مسئولان فدراسيون فوتبال برگزار کنم و همچنين نامه هاي ارسالي فدراسيون به باشگاه را ببينم. هر آنچه تصميم گيري شود در اختيار عموم قرار خواهيم داد.

مديرعامل باشگاه استقلال در پايان در خصوص اينکه افجهاي اعلام کرده حسابهاي باشگاه مسدود شده گفت: نميتوان گفت حساب ها مسدود شده اما از ما خواسته اند تا حساب ها بررسي شود. من هم مکاتباتي را در اين زمينه انجام دادهام و اين موضوع قابل حل است.

بالا