فوتبال داخلی افشارزاده: مشکل پروویچ حل شدنی است

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 241
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626

[h=2] مدیرعامل استقلال میگوید کمیته انضباطی نمیتواند مانع از برگزاری دیدار تیمهای لیگ برتری در هفته نخست به دلیل بدهیها شود؛ چرا که این مسئله مختص آبیپوشان نیست. [/h]
00997609.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا بهرام افشارزاده، در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به تهدید کمیته انضباطی مبنی بر این که تیمهای بدهکار از جمله استقلال نمیتوانند در رقابتهای لیگ برتر شرکت کنند، چیست، گفت: اولا پولی نداریم که این همه بدهی را پرداخت کنیم. دوما مگر سازمان لیگ به تعهداتش عمل کرده و مطالبات ما را پرداخت کرده است؟ سوما اگر سه ماه پیش این حرفها را میزدند کمی منطقیتر بود. الان در آستانه بازی با سیاهجامگان واقعا چگونه این همه پول را جور کنیم؟ فکر نمیکنم که چنین حرفهایی صحیح باشد و اصلا به نظر من کمیته انضباطی نمیتواند مانع از بازی کردن تیمها شود؛ چرا که این مسئله مختص ما نیست و تیمهای زیادی درگیر آن هستند.

وی درباره وضعیت پروویچ افزود: منتظر هستیم تا جواب استعلام از فیفا به دست ما برسد. فکر نمیکنم مشکل خاصی وجود داشته باشد. اگر یک یا دو هفته از زمان نقل و انتقالات گذشته بود نمیشد روی این بازیکن حساب کرد ولی مشکل روی تعریف زمان محلی با زمان ایران است و به نظرم مشکل پروویچ حل شدنی است.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که ارزیابیاش از دیدار تیمش با سیاهجامگان چیست و آیا او با تیمش به مشهد میرود یا نه گفت: من با تیم به مشهد نمیروم ولی امیدوارم که گام نخست را محکم برداریم. ما از آمادگی خوبی برخورداریم و با توجه به تغییرات صورت گرفته فکر میکنم بازی خوبی را ارائه دهیم.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد فشارهای سیـاس*ـی باعث شده است، نجفنژاد در سمت ریاست هیات مدیره استقلال باقی بماند عنوان کرد: به هیچ وجه این صحبت صحت ندارد و من آن را تکذیب میکنم.

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

بالا