فوتبال خارجی افشاگری میلنر: مسی به من گفت الاغ!

• شروع کننده موضوع Poker Mood
  • بازدیدها 126
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,800
امتیاز واکنش
42,170
افشاگری میلنر: مسی به من گفت الاغ!

جیمز میلنر، هافبک لیورپول می‌گوید لیونل مسی در پایان نیمه اول دیدار رفت دو تیم در چمپیونزلیگ، در تونل ورزشگاه به او فحاشی کرده است.​
به گزارش "ورزش سه"، در جریان دیدار رفت دو تیم لیورپول و بارسلونا در نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ، کمی پیش از به صدا در آمدن سوت پایان نیمه اول، جیمز میلنر و لیونل مسی در نزدیکی خط طولی کنار زمین با هم برخورد کردند. مسی بر اثر این برخورد روی زمین افتاد و درحالیکه اندی رابرتسون توپ را به بیرون زده بود تا بازی متوقف شود، مسی چهار بار به دور خود غلتید و ابراز ناراحتی کرد.​
01408596.JPG
مسی که از این صحنه بسیار ناراحت و عصبانی بود بعد از برخاستن به سراغ میلنر رفت و با او درگیر شد. حالا میلنر می‌گوید مسی آنقدر عصبانی بوده که حتی بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی تا تونل ورزشگاه او را همراهی کرده و با خشم و عصبانیت به او توهین کرده است.​
01408597.JPG
میلنر که از قضا زبان اسپانیایی می‌داند و در خانه با فرزندانش به اسپانیایی صحبت می‌کند می‌گوید مسی به این زبان به او توهین کرده است. میلنر در گفتگو با دیلی‌میل گفت:" مسی عصبانی بود. همینطور که داشتیم از تونل عبور می‌کردیم حرفهای زیادی به اسپانیایی به من زد".​

• لایک
واکنش ها: he.s
  • پیشنهادات
  • Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,800
    امتیاز واکنش
    42,170

01408594.JPG

میلنر در ادامه گفت:" مسی به من گفت بورو. این کلمه در اسپانیایی به معنی خر است ولی تا جایی که می‌دانم در فوتبال اسپانیا به کسی می‌گویند که کارش لگد زدن بی دلیل به همه است. من به مسی گفتم حالت خوب است؟ ولی او گوشش بدهکار نبود. فکر نکنم متوجه شد که من اسپانیایی می‌فهمم".

01408595.JPG

ستاره لیورپول در ادامه اضافه کرد:" مسی گفت خطایی که روی من کردی به خاطر این است که چند سال پیش به تو لایی زدم. اینجا بود که دیگر ترکش کردم و به رختکن تیم‌مان رفتم. ببینید، من مسی را واقعا تحسین می‌کنم. او این حق را دارد که هر چه دلش می‌خواهد بگوید. وقتی مقابل او بازی می‌کنید امکان ندارد از مسی نترسید. بله او به من لایی زده و میلیونها نفر آن صحنه را از تلویزیون دیده‌اند. من نه اولین کسی هستم که مسی به او لایی می‌زند و نه آخرین نفر خواهم بود".

• لایک
    واکنش ها: he.s

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    وقتی مسی بی منطق میشود:campe45on2:
    خب بچه تک و تنها مونده بود بین اونا
    سوارز نبود،بقیه هم ک هی گند میزدن،حالا یکی هم اومده اون وسط روش خطا کرده،خب این هم عصبانی میشه دیگه،عصبانی هم بشه دیگه بی منطق میشه،اون وسط فحش میده اما خدایی مسی بچه ب این خوبی،ازش توقع نداشتمHanghead

برخی موضوعات مشابه

بالا