فرهنگی و هنری الهام پاوه نژاد اعضای بدنش را اهدا کرد

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 193
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
الهام پاوه نژاد بازیگر تلویزیون و سینما در صفحه شخصیاش در اینستاگرام عکس کارت اهدا اعضای بدنش را به معرض تماشا گذاشت.

61237_635772172876326988_m.jpg

سرویس سینما هنرآنلاین؛
الهام پاوه نژاد بازیگر تلویزیون و سینما متنی را درخصوص عضویت اهدا بدنش به تماشا گذاشته است. او این روزها در حال تمرین اجرا "مضحکهای شبیه قتل" به کارگردانی حسین کیانی است. متن زیر در صفحه اینستاگرام این هنرمند منتشر شده است.
شهریور غریبی است! بد مرا به چالش کشیده! شاید سختترین شهریور در چند سال گذشتهام... اما تهِ دلم روشنه... به جز استرس اجرای پیش رو انگار مدام در آزمونم... بعد از مهر ورزی دیروز شما برای کمک به یک مادر، امروز معرفی حرکت دیگه ای بر دوشم گذاشته شده که خودم بعد از مرگ همکار نازنینمان" عسل بدیعی" به آن آگاه شدم.. دیشب توسط دوست و همکار نازنینم بهار ارجمند به چالش #یک_مساوی_هشت شدم... گرچه خودم سه سال قبل تونستم در جشن سالیانه نفس کارت اهدا عضوم را بگیرم و از همان موقع هم ترویج این اندیشه را شروع کردم اما امروز به یُمن اینستا و مخاطبین بیشتر می خوام بدون به چالش کشیده شدن، به این حرکت بزرگ انسانی ملحق به شین... صفحه اهدا عضو را فالو و در جریان اخبار آن قرار بگیرید...امید که همیشه سلامت باشین و نیازی به استفاده از این کارت نباشه... احساس عجیبی است هربار کیف پولم را که باز میکنم این کارت به من سلام میکند!

برخی موضوعات مشابه

بالا