فوتبال داخلی امیری: از توفیقی درمورد قراردادهای نجومی سوال کنید

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 117
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال می‌گوید قراردادهای گرانقیمت در زمان او امضا نشده است.

بهرام امیری در مورد ورود سازمان بازرسی به قراردادهای گرانقیمت باشگاه استقلال در زمان مدیرعاملی بهرام افشارزاده به "ورزش سه" می‌گوید: اول این را باید بگویم که آقای افشارزاده در سه پنجره نقل و انتقالاتی در باشگاه استقلال حضور داشتند که در یک پنجره من و آقای نظری جویباری حضور داشتیم اما در دو پنجره دیگر این آقای توفیقی بود که مسئولیت جذب بازیکن را برعهده داشت.

او ادامه داد: در یک پنجره نقل و انتقالاتی که ما بودیم تمام کارها براساس مصوبه هیات مدیره انجام شد و ما تا تایید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره نبود زیر هیچ قراردادی را امضا نمی‌کردیم. اگر مشکلی وجود داشته باشد و سازمان بازرسی حساس شده باشد، مطمئنا باید از آقای توفیقی در مورد متمم در قراردادها و پول‌های زیرمیزی سوال کنید.

معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در زمان توفیقی پول‌های زیرمیزی به بازیکنان داده می‌شد یا نه هم گفت: اگر من چیزی هم بدانم هم در رسانه‌ها آن را مطرح نمی‌کنم و آن را به سازمان بازرسی برای روشنگری اعلام خواهم کرد. همین الان هم می‌گویم که اگر سازمان بازرسی من را دعوت کنند با کمال میل قبول می‌کنم و حاضرم توضیحات جامعی بدهم.

برخی موضوعات مشابه

بالا