فوتبال داخلی امیر تتلو را به تمرین تیم هنرمندان راه ندادند

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 201
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
1440014876-702d7f394fa9cb13831d502dc1bb035a.jpg

امیر تتلو که هوای فوتبالیست شدن به سرش زده، اجازه پیدا نکرد در تمرین تیم هنرمندان شرکت کند.

امیر تتلو خواننده زیرزمینی به محل برگزاری تمرین تیم هنرمندان رفت تا با این تیم تمرین کند اما به او گفته شد که نمی تواند با تیم تمرین کند.

البته این موضوع دلیل داشت و مسئولان تیم هنرمندان به او گفتند که این تمرین، برای تیم ستاره هاست و به همین دلیل اجازه حضور در آن را ندارد. این تمرین، ارتباطی با جلسات عادی تمرین تیم هنرمندان نداشت و به همین دلیل هم بود که تتلو نتوانست تمرین کند.

این خواننده زیرزمینی بلافاصله متنی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و به این موضوع واکنش نشان داد. او در اینستاگرام نوشت: «دارم برمیگردم از تمرین هنرمندان! تمرینى كه این بار خیلى زود تموم شد چون دیگه احتیاجى به امیر تتلو نداشت ! اون تیمى كه من توش بازى می كردم حتى یك هنرمند هم نداشت اما امروز كه رفتم سر تمرین همه هنرمند و پیشكسوت بودن و صفحه اینستاگرام شون هم بالاى ٦٠٠٠ تا فالوئر داشت و با منتخب ستارگان دنیا هم بازى داشت و به من گفتن برو. جالبه! خیلى جالبه! خدارو صد هزار مرتبه شكر كه دیگه احتیاجى به من ندارن و منم می بخشمشون اما هوادارام فقط مال منن! یه چند وقتى ممكنه اعصابم خراب باشه نیام ولى سعى می كنم كه پست بعدى رو شب نشده بذارم.»

سیمرغ
منبع:jamnews.ir

برخی موضوعات مشابه

بالا