فوتبال داخلی انتقاد شدید پدر اللهیار صیادمنش از یک گزارشگر

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
653
امتیاز واکنش
12,927
صحبت‌های محمد سیانکی در گزارش دیدار استقلال و پارس جنوبی جم درمورد بازیکنان جوان تیم‌های لیگ برتری باعث شد که پدر بازیکن جوان و ارزشمند تیم استقلال نسبت به حرف‌های او واکنش نشان دهد.

سعید صیادمنش، پدر اللهیار صیادمنش در واکنش به اتفاقات حاشیه‌ای بازی آخراستقلال مقابل پارس جنوبی جم در این باره که محمد سیانکی درباره جوانان و حاشیه‌هایی که آن‌ها را تهدید می‌کنند با خبرورزشی حرف زد و گفت:

«در این حد فاصل خیلی از طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس با ما ارتباط گرفته‌اند و درباره همین موضوعی که پسرم راهش را درست رفته یا نه سؤال می‌کنند. یک حرف در رسانه ملی این‌طور حاشیه‌ساز می‌شود».

صیادمنش در واکنش به این موضوع که احتمال نمی‌دهد نیت گزارشگر بازی خیر بوده است، گفت:

«اگر هم خیر بوده بیان این نصیحت‌ها در تلویزیون نیست. جایی که هر کسی برداشت خودش را از آن می‌کند. با این وجود من پسرم را می‌شناسم و او سال اولش نیست که وارد ورزش قهرمانی شده است».

صیادمنش گفت:

«در این باره با خود اللهیار هم حرف زدم و به او گفتم که راهش را به درستی انتخاب کرده و باید در همین مسیر حرکت کند تا باز هم پیشرفت کند. او سرش به فوتبال گرم است و کاری با این حاشیه‌ها ندارد».

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    بابا بیخیال دیگه!
    یعنی یه بار هم حرفای سیانکی رو درست و حسابی گوش نکردن؟!!!!!فقط یه بار!
    حالا با استقلال کاری ندارم اما واقعا هوادارای پرسپولیس انقدر بیکارن که با پدر صیادمنش ارتباط بگیرن که بپرسن پسرت راهش رو درست رفته یا نه؟؟؟؟؟!!!!!
    الان بابای شجاع هم بیاد یقه عادل رو بگیره بگه چرا به پسر من گفتی همش تو جوه؟
    بیچاره سیانکی که چیزی نگفت!تازه اگه کسی باید ناراحت بشه بازیکنایی مثل پیام صادقیان هستن که در واقع تیکش با اونا بود
    گزارشگر های شهرستانی که صد برابر بدتر از این هستن(مخصوصا تبریز)
    کل تیمی که رفته شهرشون و با خاک یکسان میکنن!
    آخه این حاشیه اس؟
    من کاری به استقلالی بودنش ندارم شاید اگه یه نفر از پرسپولیس هم بود همین حرف رو میزدم ولی حرفی که این پدر داره میزنه بیشتر حاشیه درست میکنه وگرنه اون که گزاشگره

برخی موضوعات مشابه

بالا