فوتبال داخلی انصاری: خوشحالم به تیمی آمدم که آن را دوست داشتم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 108
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، جابر انصاری در مورد مبلغ قراردادش برای حضور در استقلال گفت: در مورد رقم قرارداد صحبت نمیکنم. مدیر برنامهام قرارداد را تنظیم کرد و من امضا کردم.آرزوی هر کسی بازی در تیمی مثل استقلال است خودم استقلالی بودم و خوشحالم که در این تیم حاضر شدم امیدوارم بتوانم به استقلال کمک کنم.
وی افزود: با تفکر خوب و مناسبی به استقلال آمدم و انشاءالله با تمام بازیکنان تلاش کنیم تا دل مردم شاد شود.هافبک جدید استقلال در رابـ ـطه با اینکه نیم فصل هم از استقلال پیشنهاد داشت ولی چرا به این تیم نیامد تصریح کرد: در نیم فصل لیگ سال قبل قرارداد داشتم و نمیتوانستم به استقلال بیایم اما خوشحالم که اکنون توانستم به تیمی بپیوندم که آن را دوست داشتم. بازیکنان جدیدی که به استقلال میآیند کارشان سخت است و امیدوارم بتوانم خیلی زود جا بیفتم.
انصاری در ادامه صحبتهای خود تاکید کرد یکی دو بار به تیم ملی دعوت شدم اما دعوت شدن به تیم ملی از استقلال راحتتر است و امیدوارم با عملکرد خوبم باز هم به تیم ملی دعوت شوم و بتوانم در لیست نهایی قرار بگیرم.وی در ارتباط با اینکه آیا از گسترش فولاد طلب دارد عنوان کرد: از گسترش فولاد طلب دارم و باید ببینیم شرایط چطور میشود.هافبک گسترش فولاد در مورد اینکه آیا از امروز در تمرینات شرکت میکند اظهار داشت: انشاءالله.

برخی موضوعات مشابه

بالا