فوتبال داخلی انصاری: همه بلاتکلیف هستیم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 127
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
ساسان انصاری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت خود گفت: چند روزی است که تمرینات انفرادی را آغاز کردم و کار را به صورت شخصی دنبال میکنم تا آمادگی خود را حفظ کنم.وی در مورد اینکه آیا از طرف باشگاه با آنها تماس گرفتهاند عنوان کرد: متاسفانه وضعیت باشگاه به شکلی است که هیچ چیز در جای خودش قرار ندارد. این مسئله به فولاد خوزستان آسیب میرساند و همه بلاتکلیف هستیم. البته اخبار تیم را از طریق سایتها و روزنامهها دنبال میکنیم ولی تاکنون هیچ چیز مشخص نیست.هافبک فولاد خوزستان در رابـ ـطه با اینکه وضعیت قرارداد او با این تیم به چه شکلی است عنوان کرد: یک سال دیگر با فولاد قرارداد دارم که به صورت توافقی است. منتظرم تا تکلیف مدیریت باشگاه مشخص شود تا برای آیندهام تصمیم بگیرم. مثل سایر بازیکنان چند پیشنهاد دارم که پس از مشخص شدن وضعیت مدیریت در رابـ ـطه با آنها تصمیم میگیرم.وی در مورد اینکه آیا قرارداد سال قبل آنها تسویه شده است تاکید کرد: هنوز به طور کامل تسویه نکردیم. اکثر باشگاهها با مشکلات مالی روبرو هستند. در این هفت سالی که در فولاد خوزستان حضور داشتم شاید پرداخت قراردادمان دیر یا زود شده باشد ولی هیچ وقت سوخت و سوز نداشته است. امیدوارم هرچه زودتر تکلیف مدیریت باشگاه روشن شود تا فولاد بتواند تیم خوبی را برای لیگ سال آینده آماده کند. هواداران فولاد به داشتن تیمی قدرتمند عادت کردند و اگر غیر از این باشد آنها نمیتوانند از عملکرد فولاد رضایت داشته باشند.انصاری در پایان گفت: امیدوارم وضعیت مدیریت باشگاه هرچه زودتر روشن شود تا بتوانم برای آیندهام بهترین تصمیم را بگیرم.

برخی موضوعات مشابه

بالا