تاپیک‌های دنباله‌دار اگـر ۱۸ سالــه بودم...

Ghalllbeyakhi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
127
امتیاز واکنش
5,572
ســـــــلام
به همه ی نگاه دانلودی های عزیز

images(۱۰).jpg
این تاپیک برای شماست، برای شمایی که ۱۸سالگی تون رو پشت سر گذاشتید، یا شمایی که هنوز ۱۸سالتون نشده.
قراره اینجا از کارایی بگید که اگه به ۱۸سالگی برمیگشتید، انجامش میدادید (مطمئنم به درد خیلیا میخوره... شاید خودتون ندونید اما به بقیه کمک میکنید)، یا کارایی که وقتی ۱۸ساله بشید انجام میدید.

:aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: امیدوارم مفید واقع بشه:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Ghalllbeyakhi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    127
    امتیاز واکنش
    5,572
    خب اول خودم، اگه برمیگشتم به ۱۸سالگیم یعنی دوسال پیش یه تولد بزرگ واسه ۱۸سالگیم میگرفتم :aiwan_light_cray:

حالا جدا از شوخی،
    همیشه فکر میکردم وقتی 18 سالم بشه یه اتفاق ناب قراره واسم بیفته... تا روز تولد 18 سالگیم میشمردم چه کارایی کردم و نکردم و چه کارایی میخواستم و نشد. 18 سالگی در نظرم یه سن منحصر به فرد بوده و هست.
    اگه به کف دوتا دستتون دقت کنید روی کف دست چپتون عدد ۸۱نوشته شده(با خطوط دست)، و کف دست راستتون عدد ۱۸(سن حضرت فاطمه موقع وفات). حالا اگه این دوتا عدد رو از هم کم کنید جواب میشه ۶۳ یعنی سن پیامبر(ص).
    حالا به کف دست همه ی ادمای دوروبرتون نگاه کنید همه این شماره ها رو دارند، اما روی کف دست من این عددا نبوده و نیست از همون اولش. راستش همیشه فک میکردم قراره توی تولد ۱۸سالگیم دلیلشو بفهممBoredsmileyخب این اتفاق اون موقع نیوفتاد:aiwan_light_laugh4:اما حالا که بهش فک میکنم خندم میگیره والا
    بعدش تصمیم گرفتم بیخیال این چیزا بشم بالاخره یه روز دلیلشو میفهمم و یا یکی مثل خودمو پیدا میکنم و حتما این موضوع به ۱۸سالگیم ربطی نداره. خلاصه بگم تجربه من این بود که خیلی ۱۸سالگیمو بزرگ کردم اما وقتی جواب سوالمو نگرفتم اونقد افسرده شدم که حتی جشنم نگرفتم.
    پ.ن: عدد۸۱هم یه معنی خاص داشت که یادم رفته متاسفانه

آخرین ویرایش:

Uncle

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    10
    من واسه تولد 18 سالگیم هیچکاری نکردم و اگه صد بار دیگه هم برگردم، هیچکاری نمیکنم. دلیل خاصی هم نداره، هیچوقت از مهمونی و سورپرایز خوشم نمیومده.:aiwan_ligjht_blum:

Flaming flower

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,422
    امتیاز واکنش
    16,232
    اووووم 18 سالگی خیلی خوبه میدوستمش خیلیم شعار میدم واسش ها ولی
    میدونم 18 سالم بشه همچنان عین تنبل درختی یه گوشه میشینم و به دیوار زل میزنم :campe45on2: :campe45on2: :campe45on2:

Ghalllbeyakhi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    127
    امتیاز واکنش
    5,572

Ghalllbeyakhi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    127