صنایع دستی ایده های خلاقانه

• شروع کننده موضوع "MERDAS"
  • بازدیدها 228
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

"MERDAS"

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,527
امتیاز واکنش
889
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]ایده های خلاقانه (۸۸)

پیشنهاد میکنم که مطالب این قسمت سایت رو حتما حتما دنبال کنین.
واسه انجام چه کاری دنبال ایده می گردی؟ مطمینم که اینجا پیداش میکنی. توی این قسمت کلیییی ایده بهتون معرفی میکنم. توی زمینه های مختلف. کاردستی، دکوراسیون و خیلی موارد دیگه. علاوه بر اون، یک سری عکس های جالب هم براتون میذاریم درباره ایده های جالبی که توی زمینه هایی مثل دکوراسیون ، طراحی ساختمون و موارد دیگه وجود داره و دیدن اون ها خالی از لطف نیست....
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
ساکولنت ها را با کاکتوس ها اشتباه نگیرید. ساکولنت ها گیاهان گوشتی هستند که قادر به ذخیره آب در اندامک هایشان هستند در واقع کاکتوس ها زیرمجموعه ای از ساکولنت ها هستند که خار دارند. ساکولنت ها بر خلاف کاکتوس ها تنوع بیشتری در شکل و رنگ دارند دوماً ظاهر زیباتری نسبت به کاکتوس ها دارند. مزیت سوم آن ها این است که دقیقا مثل کاکتوس ها نیاز به آب کمی دارند. ساکولنت ها از نظر من بهترین گیاهان برای خانه های افراد کارمند و پرمشغله هستند. [...]​

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
یخ های طعم دار و کاسه ی یخی بلوری آموزشی است که در این قسمت به آن میپردازیم. از یخ های طعم دار میتوانید برای انواع شربت ها استفاده کنید و از کاسه ی یخی میتوانید برای مهمانی های ویژه و برای سرو کردن یخ و یا بستنی و یا میوه و هر چیز دیگری استفاده نمائید [...]​

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
اگر جزو افرادی هستید که دنبال زیورآلات خاص و شیک و منحصر به فرد می گردید و از انتخاب های غیرمعمول هراسی ندارید. من شما را به دیدن این مجموعه دعوت می کنم. زیورآلات دست ساز انواع گوناگونی دارد اعم از زیورآلات سیمی، خمیری، چوبی، سنگی و...و در اشکال گوناگونی است اعم از شکل خوراکی ها، شکل بابانوئل،شکل عروسک های معروف، شکل اشکال هندسی و...که در این جا ما زیورآلات بانمک و فانتزی دوست داشتنی حیوانات را به نمایش گذاشته ایم.
[...]​

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
این گلدان شکل فانتزی و جالبی دارد همانطور که می بینید در این گلدان شاخه ها و برگ ها نمایان نیستند و ما یک بوته ی پر از گل مشاهده می کنیم و این دلیل زیبایی آن نسبت به سایر گلدان هاست. [...]​

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
آب در بهشت اسمی است که من برای این نوشیدنی از اصطلاح دلنشین یخ در بهشت الهام گرفتم، ولی آن چیز که در این متن میخواهم به شما همراهان عزیز معرفی کنم چیزی است که شاید به نام "یخ چای" شنیده باشید که همان آب طعم دار است [...]​

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
به به! با دیدن این دسرهای متفاوت و خلاقانه و زیبا کمتر کسی است که میل به درست کردن و خوردن آنها پیدا نکند. دسرها یکی از خوراکی هایی است که شما را در تهیه ی یک سفره ی خارق العاده و رویایی یاری میکنند! روش تهیه ی آنها ساده و هزینه ی تهیه ی آن میتواند پایین باشد. بنابراین ما این دسرهای خوشمزه را همراه با روش تهیه ی مرحله به مرحله با عکس در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم [...]​

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
قشنگ ترین و در دسترس ترین ایده ها برای آراستن و تغییر کفش های شما را در این مطلب به شما پیشنهاد میدهیم. به جای صرف هزینه برای خرید کفش های جدیدی که با لباسهایتان همخوانی داشته باشد یا ایجاد تنوع در پوشش خود بهتر است کمی خلاقیت به کار بریم و همان کفش های قدیمی را رنگ و رویی دوباره بخشیم. [...]​

این مورد را ارزیابی کنید
(۰ رای‌ها)
اگر از علاقه مندان به گل و گیاه هستید حتما هرزچندگاهی برای چیدمان و عوض کردن فضای سبزتان برنامه ریزی و هزینه می کنید. گل ها و گیاهان به خودی خود زیبا هستند و نیاز به مشاطه ندارند پس چه نیازی به گلدان های شیک و سلطنتی و گران قیمت دارید؟ خرج کردن و هزینه کردن را همه بلد هستند هنر آن است که با ساده ترین و ارزان ترین راه ها به هدف مان برسیم. [...]​

[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا