فوتبال خارجی اینزاگی: برای فصل بعد آماده میشوم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 216
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640

به گزارش خبرگزاری فارس، دیشب و در هفته آخر سریآ فوتبال باشگاهی ایتالیا، تیم آ.ث.میلان با بردی قاطع آتالانتا را شکست داد.
این سیزدهمین برد میلانیها به شمار میرود (در مقابل 26 برد تیم یوونتوس که قهرمان سری آ شد). فیلیپو اینزاگی سرمربی میلان پس از این دیدار، از هواداران به دلیل همراهیشان و از مدیران باشگاه به علت فرصتی که به او دادند، تشکر کرد.سرمربی 43 ساله میلانیها در نشست خبری پس از دیدار با آتالانتا گفت: از همه تشکر میکنم، از مردم برگامو [شهری در 50 کیلومتری میلان] و از هواداران میلان. هنگامی که کسی در قلب مردم جای میگیرد، درواقع آن شخص به نهایت رضایت و خوشنودی میرسد.او در ادامه اظهار داشت: من قرارداد دارم و اگر هنوز به من اعتماد وجود داشته باشد، چنانکه در تمام طول فصل چنین بود، طبیعتا ادامه میدهم، زیرا گمان میکنم که مسائل را فهمیدهام. اگر کسی به خوبی کار کند، آن شخص قادر خواهد بود که نتایجی را به دست آورد. هنوز از قراردادم باقی مانده است، بنابراین از فردا، خودم را برای فصل بعد مهیا میکنم و در همین زمینه با مدیران میلان صحبت خواهم کرد.اینزاگی که 12 فصل برای میلان بازی کرده، تصریح کرد: از مدیریت باشگاه سپاسگذاری میکنم که این فرصت را به من دادند. در ادامه فعالیتم در فوتبال، این تجربه اهمیت فراوانی برای من خواهد داشت. معتقدم که شخص خوششانسی هستم، زیرا زندگی به من قدر فراوانی بیشتر از آنچه خواستهام به من داده است؛ بسیار بیش از یک سرمربی معمولی. هرگز عصبانی نمیشوم زیرا بهترین پاسخ از افرادی میآید که با آنها همواره دیدار میکردهام.آثمیلان در هفته پایانی سری آ ایتالیا با نتیجه 3 بر یک مقابل آتالانتا به پیروزی رسید.

برخی موضوعات مشابه

بالا