باخطاکاران باجديت برخورد خواهد شد

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 187
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
محمود افشاردوست دبير فدراسيون واليبال معتقد است که سفر او به آلمان تنها به ديدن چند بازي ختم نخواهد شد و او برنامه هاي بيشتري براي حضور در برلين دارد.
ورميگليو اشتباه کرد و بايد به جاي دادگاه به کميته انضباطي شکايت مي کرد
افشاردوست:باخطاکاران باجديت برخورد خواهد شد
محمود افشاردوست دبير فدراسيون واليبال معتقد است که سفر او به آلمان تنها به ديدن چند بازي ختم نخواهد شد و او برنامه هاي بيشتري براي حضور در برلين دارد. وي که اتفاقات بازي پيکان و بانک سرمايه را محکوم مي کند اعتقاد دارد بايد اين مشکل پيش آمده در فدراسيون حل مي شد.صحبت هاي ما را با دبير فدراسيون واليبال در زير مي خوانيد.
90:آقاي افشاردوست به زودي راهي آلمان مي شويد؟
بله من دوشنبه راهي آلمان مي شوم تا در کنار لوزانو و سيچلو رقابت هاي انتخابي المپيک در قاره اروپا را از نزديک نظاره گر باشيم.
90:در اين سفر فقط رقابت ها را نگاه خواهيد کرد يا برنامه هاي ديگري هم داريد؟
ببينيد در جلسه اي که با لوزانو و سيچلو داشتيم همان جا داورزني اعلام کرد که من هم بايد به آلمان بروم منتهي براي گفت و گو با مربيان و مسئولان تيم هاي اروپايي جهت هماهنگ کردن بازي هاي تدارکاتي، در کنار آن مسابقات را هم زير نظر خواهم گرفت تا با حريفان تيم ملي در ژاپن بيشتر آشنا شويم. همانطور که مي دانيد دو تيم از اين مسابقات به ژاپن خواهند آمد و بايد اطلاعات خوبي از آنها داشته باشيم.
90:اين طور که شنيده مي شود ورميگليو از مهدوي شکايت کرده اين اتفاق را چطور مي بينيد؟
بله درست، احضاريه براي مهدي به فدراسيون آمده است. من از بوجود آمدن اين حواشي واقعا ناراحت هستم چون واليبال ما زيبنده چنين اتفاقي نيست. به اعتقاد من اصل کار ورميگليو اشتباه بوده و نبايد شکايت مي کرد. بايد اجازه مي داد اول اين مشکل در کميته انضباطي مطرح مي شد اگر به نتيجه نمي رسيديم بعد به مراجع ديگر شکايت مي کرد.
90:کلا نظرتان راجب اتفاقات پايان بازي چيست؟
من که کلا اصل اين اتفاق را بد مي دانم و نبايد چنين مي شد. اتفاق زشتي بود. بازيکنان فقط بايد به فکر بازي و رقابت باشند و نبايد به مسائل حاشيه اي کاري داشته باشند. مخصوصا بازيکنان تيم ملي بايد کلاس و شخصيت خود را حفظ کنند و وارد چنين حواشي نشوند. بايد کمي صبورتر عمل مي کردند و بخاطر فحاشي ورميگليو به فدراسيون شکايت مي کردند تا از طريق کميته انضباطي اين مشکل رسيدگي مي شد.
90:قبول داريد که در اين بازي داور هم نتوانست مديريت کند؟
بله به هر حال ضعف مديريت هم وجود داشت و بايد از ابتدا کمي جدي تر با بازيکنان برخورد مي شد تا کري هاي آنها تبديل به دعوا و اين اتفاقات نمي افتاد.
90:الان امکان دارد که براي داور هم جريمه اي در نظر گرفته شود؟
ما ابتدا جلسه کميته انضباطي را با خاطيان برگزار مي کنيم اگر به اين جمع بندي برسيم که داور هم مقصر بوده است از او هم دعوت خواهيم کرد که به کميته بيايد و اگر مقصر باشد حتما توبيخ خواهد شد.
90:نظر فدراسيون روي اين اتفاقات چيست؟
مشخص است که ما ناراحت هستيم و فدراسيون با جديت با افراد خطاکار برخورد خواهد کرد. انشالله که تصميم درستي گرفته مي شود و درسي خواهد شد براي همه تا ديگر شاهد چنين اتفاقاتي نباشيم.
90:انتخاب سرمربي تيم ملي بانوان به کجا رسيد؟
خانم يون که گزينه ما براي هدايت اين تيم بود با شرايطي که برايش گذاشتيم، موافقت نکرد و حضورش در ايران فعلا منتفي است . فدراسيون واليبال براي يون از کره جنوبي نيز اين شرط را گذاشته بود که يک ماه در ايران با تيم هاي پايه کار کند تا پس از بررسي عملکردش درباره ادامه همکاري و هدايت تيم ملي تصميم بگيريم . اين مربي در حال حاضرهدايت يک تيم باشگاهي را در کره جنوبي بر عهده دارد و از فدراسيون واليبال ايران خواست که ابتدا قرارداد دو ساله منعقد کند بعد تيم خود را رها کند و فدراسيون واليبال بااين روش موافق نيست زيرا بايد حتما عملکرد او را از نزديک ببنيم و بعد در صورت تاييدقرارداد امضا کنيم .

بالا