فوتبال داخلی بارانی: نگران درگیری من و طارمی نباشید

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 126
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
صادق بارانی در دیدار بعدی تیمش باید برابر پرسپولیس قرار گیرد که این مساله می‌تواند یادآور درگیری گذشته بین او و مهدی طارمی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، هافبک جوان پیکان در آخرین تقابلی که با پرسپولیس داشت، شب پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشت که درگیری او و مهدی طارمی ضمن اخراجش، محرومیت نیز برای او به همراه داشت. او که این روزها بابت اولین پیروزی پیکان در فصل جدید خوشنود است، با امیدواری نسبت به آینده نگاه می‌کند.

بارانی در خصوص پیروزی مقابل فولاد می‌گوید: بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم و توانستیم بعد از چهار هفته پیروزی را کسب کنیم. البته تیم ما در چهار دیدار گذشته خود نیز عملکرد خوبی داشت؛ اما متاسفانه به دلیل استرسی که داشت نتوانسته بود به برتری برسد. ما بعد از مدت‌ها به آرامش خوبی رسیدیم و از این به بعد عملکرد بهتری خواهیم داشت.

وی با اشاره به جدایی چند بازیکن تاثیرگذار پیکان گفت: باید قبول کنیم که آنها مهره‌های تاثیرگذاری بودند؛ اما جایگزین‌های بسیار خوبی داریم که توانستند جای خالی آنها را پر کنند. ما بعد از تعطیلات 20 روزه به انجام تمرینات خوب تیم‌مان به روال همیشگی خود باز خواهیم گشت. ما ابتدا باید از این شرایط خارج شویم و مطمئن باشید جایگاه‌مان بهتر از پنجمی فصل گذشته خواهد بود.

بارانی درباره بازگشت امیرحسین صادقی به ترکیب این تیم بعد از ماجرای درگیری با فرزاد حاتمی گفت: صادقی یکی از بازیکنان باتجربه تیم است و بازیکنان تیم بسیار وی را دوست دارند حضور دوباره او در ترکیب پیکان خیلی به موفقیت تیم کمک می‌کند.

هافبک جوان پیکان که در دیدار فصل گذشته تیمش برابر پرسپولیس با مهدی طارمی درگیر شد و ضمن اخراج طعم محرومیت را نیز چشید، در خصوص تقابل دوباره با این تیم در هفته ششم لیگ برتر گفت: ابتدا ما باید در جام حذفی بازی کنیم و سپس بازی هفته ششم خود را برگزار می‌کنیم. فصل گذشته اتفاقاتی بین من و طارمی افتاد که یک برخورد ساده بود؛ اما انعکاس زیادی داشت. من و طارمی مشکلی با یکدیگر نداریم و مطمئن باشید هیچ اتفاق تکراری بین ما رخ نخواهد داد.

برخی موضوعات مشابه

بالا