فرهنگی و هنری بازیگر ˝قلب یخی˝ در خاک آرام گرفت

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 144
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
پیکر علی طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون با فریادهای گریه پدرش کمال طباطبایی تهیهکننده سینما از مقابل منزل خانواده طباطبایی واقع در اقدسیه به سمت بهشت زهرا (س) راهی شد.

61016_635767151244839735_m.jpg

سرویس سینمایی هنرآنلاین:
این مراسم با حضور خانواده داغدار زندهیاد طباطبایی و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

کمال طباطبایی تنها با گفتن این جمله که " علی من در جوانی رفت" پسرش را بدرقه میکرد.
هنرمندانی همچون فرهاد قائمیان، امیر جعفری، مجید صالحی، جواد رضویان، سامان مقدم، حسین لطیفی، فریدون جیرانی، محمود رضوی، حسین فرحبخش، رضا نوروزی ، علی کاظمی و.... در کنار خانواده طباطبایی پیکر این بازیگر جوان را هدایت می کردند. فریدون جیرانی کارگردان سینما نیز در این مراسم، درباره فوت این بازیگر جوان بیان کرد: اصلاً باورم نمیشود که وی در این سن و سال از بین ما رفته باشد. علی طباطبایی جوان بسیار خوب، سلامت و سالمی بود و زمانی که به من اطلاع دادند که او از دنیا رفته است، نتوانستم این مسئله را باور کنم. این بازیگر جوان در بهشت زهرا(س) تشییع و به خاک سپرده شد/ مراسم یادبود او نیز روز جمعه 13 شهریورماه از ساعت 18 تا 19:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار میشود. سید علی طباطبایی فرزند سید کمال طباطبایی تهیه کننده سینما و تلویزیون متولد 1362 در تهران بود. او با فیلم "سالاد فصل" فریدون جیرانی وارد سینما شد و در بیش از 10 سال فعالیتش در این عرصه در فیلمها و سریالهایی چون "ساعت ۲۵"، "آماده باش"، "اسب سفید پادشاه"، "باجناقها"، "آشپز باشی"، "ترانه مادری"، "قلب یخی" و "بچههای نسبتا بد" به ایفای نقش پرداخت.

این بازیگر 32 ساله بر اثر ناراحتی قلبی در منزل از دنیا رفت.

برخی موضوعات مشابه

بالا