اخبار سینما و تلوزیون بازیگر نقش حضرت مسیح از سوی هالیوود طرد شد!

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 119
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

«جيم كاويزل» كه در فيلم «مصائب مسيح» نقش حضرت مسيح را بازي كرده بود ضمن انتقاد از رويكرد هاليوود نسبت به اين فيلم گفت: از زمانيكه در اين فيلم بازي كرده‌ام از سوي هاليوود طرد شده‌ام.
فيلم «مصائب مسيح» به كارگرداني «مل گيبسون» در زمان خود جنجال زيادي به پا كرد و به عقيده بسياري از هاليوودي‌ها اين يك فيلم ضد يهود است.
«كاويزل» گفت: «گيبسون» پيش از اين نيز به من اخطار داده بود كه ممكن است براي بازي در اين فيلم ديگر نتوانم كارم را در هاليوود ادامه دهم ولي من به او گفتم كه ما همه بايد صليب‌هايمان را در آغـ*ـوش بكشيم، من با بازي در اين نقش مي‌خواستم مردم نه من كه مسيح را ببينند.
اين بازيگر هاليوودي افزود: روز بعد «گيبسون» مرا ديد و بار ديگر به من يادآوري كرد كه دارم وارد چه دردسري مي‌شود و بار ديگر به من گفت كه شايد با بازي در اين نقش ديگر نتواني بازي كني و من به او گفتم: مل بازي در اين فيلم، اعتقاد من است، ما همه يك صليب با خود اينور آنور مي‌بريم، من هم بايد صليبم را بدوش بگيرم و به رسالتي كه به عهده‌ام است عمل كنم چون در غير اينصورت تا آخر عمر شانه‌هايم زير بار اين رسالت خم خواهد ماند، پس بيا در كنار هم به رسالتمان عمل كنيم و اين شد كه ساخت اين فيلم را شروع كرديم.
به گزارش هافينگتون پست، «كاويزل» پس از بازي در اين فيلم تنها توانست در سه چهار فيلم نه چندان مهم آنهم در نقش‌هاي دسته دوم و سوم بازي كند.

——————————-

منبع : فارس

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
163
پاسخ ها
0
بازدیدها
236
بالا