فوتبال داخلی باید التماس برانکو را بکنند در پرسپولیس بماند

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
خبرگزاری میزان- کاپیتان پشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است مدیران این باشگاه باید التماس کنند برانکو در این تیم بماند.
468557_113.jpg
بهروز رهبری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری میزان، در خصوص تمدید قرارداد برانکو با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در چند روز گذشته متوجه شدم بعضی‌ها طوری در تمدید قرارداد برانکو صحبت می‌کنند که گویا نمی‌خواهند این سرمربی کروات در پرسپولیس بماند. در حالی که اگر برانکو نبود بارها سیل اعتراضات، باشگاه پرسپولیس را با مدیرانش بـرده بود.

وی ادامه داد: این مدیران به حدی ضعیف بوده‌اند که بازیکنان در این فصل سه بار اعتصاب کرده‌اند. از نظر مالی هم که وضعیت مشخص است و شب عید هم به بازیکنان پول ندادند. از لحاظ بازیکن گرفتن هم که از اول فصل معلوم بود چه اتفاقی در حال رخ دادن است. مدیران باشگاه نتوانستند بازیکنانی مثل علیرضا بیرانوند، مهرداد جماعتی، وحید امیری و ... را جذب کنند. حتی نتوانستند محمد نوری را در تیم نگه دارند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: حالا هم بهتر است به جای ادعا کردن، بروند التماس برانکو را بکنند که در پرسپولیس بماند و دعا به جانش کنند که امسال در پرسپولیس بود. اگر مربیانی مثل مربیان فصل قبل در پرسپولیس بودند یا تعداد باخت‌های تیم بیشتر می‌شد، همین هواداران کاری می‌کردند که مدیران باشگاه دیگر نتوانند سر خود را بالا نگه دارند. حالا هم مدیران حق ندارند برای برانکو ناز کنند.

رهبری‌فر خاطرنشان کرد: خیلی امیدوارم که پرسپولیس در این فصل قهرمان شود. بازیکنان بعضا از نظر اخلاقی و همه از لحاظ فنی خوب هستند. فقط باید در چند هفته باقی‌مانده از لیگ، آرامش خود را حفظ کنند، تمرکز خود را بالا ببرند، تمرینات را جدی بگیرند و به مربی خود اعتماد کنند. دیگر از این به بعد مهم نیست که در گذشته چه اتفاقی رخ داده است. از این به بعد بازی به بازی و دقیقه به دقیقه مهم است. 5، 6 بازی آینده، جنگ و بزن‌بزن است. هر تیمی که خوب بجنگد و از بزن‌بزن‌ها موفق بیرون بیاید، پیروز می‌شود و به آن تیم جام می‌دهند.

وی با اشاره به انتخاب علی پروین به عنوان بهترین مربی بعد از انقلاب در برنامه 90 افزود: پروین حقش بوده و همه ما شاهد هستیم که او بهترین مربی 30، 40 سال اخیر ایران بوده است. وی لیاقت کسب این عنوان را دارد ولی من با سؤالی که عادل فردوسی‌پور مطرح کرد، مخالف هستم. مجری برنامه 90 باید در سؤال خود می‌گفت ما همه می‌دانیم علی پروین، بهترین مربی بعد از انقلاب ایران است، حالا از بین بقیه گزینه‌ها، نفر دوم را انتخاب کنید!

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من علی آقا را خیلی دوست دارم. یک زمانی او را با مصاحبه‌هایم اذیت می‌کردم اما به قدری برایش شیرینی بردم، به دیابت مبتلا شد! حالا نوبت علی آقاست به خاطر عنوانی که از سمت مردم کسب کرده، به مردم شیرینی بدهد. البته علی آقا نباید فراموش کند عنوانی که کسب کرده را مدیون ستاره‌های دهه 60 پرسپولیس است که آن همه جام بردند.

برخی موضوعات مشابه

بالا