فوتبال داخلی برانکو:به کیفیت بازیکنانم اطمینان دارم،آنها زمان می‌خواهند

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 89
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
علیه ما دروغ می‌گویند و می‌نویسند ولی با حمایت هواداران قوی‌تر خواهیم شد
ایوانکوویچ: به کیفیت بازیکنانم اطمینان دارم آنها زمان می‌خواهند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از تلاش و تمرین بازیکنانم لـ*ـذت می‌برم. از کیفیت بازیکنان قبلی و جدید اطمینان دارم. آنها به زمان نیاز دارند. از طرفی برای من و تیم من حاشیه می‌سازند و دروغ می‌نویسند و این‌ها اتفاقی نبوده و هدفمند است. با تمام این‌ها هواداران ما را دوست دارند و با حمایت آنها قوی‌تر خواهیم شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ، ظهر امروز چهارشنبه، در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: بی‌صبرانه منتظر بازی هستیم. با وجود فشردگی بازی‌ها که فشار زیادی به تیم ما وارد می‌کند از این طریق می‌توانیم هواداران را شاد کنیم و با شادی آنها خوشحال خواهیم شد.

او ادامه داد: با سبک فوتبال خوزستان آشنا هستم‌. بازیکنان خوزستانی بسیار با استعداد هستند. این تیم تغییرات زیادی داشته و خون جوانی به تیم تزریق کرده‌اند. خوزستان چشمه جوشان استعداد است.

وی افزود: شجاع خلیل‌زاده و سید جلال حسینی و بوژیدار رادوشوویچ به تیم برمی‌گردند. با این وجود کمال کامیابی‌نیا، شایان مصلح و محمد انصاری، محسن ربیع خواه و حسین ماهینی هم مصدوم هستند. آدام همتی پس از عملش به تمرینات ملحق شده و خیلی زود به تیم خواهد پیوست.

او در پاسخ به سوال و انتقادی درباره عملکرد ماریو بودیمیر گفت: نه فقط بودیمیر بلکه بازیکنان جدید تیم، نیاز به زمان دارند. من از بازیکنانم راضی هستم. واکنش آنها به مسایل و تلاشی که دارند را می‌بینم. بودیمیر مشکل کمبود تمرین دارد و به این دلیل به بازی‌های بیشتری نیاز دارد. این مساله برای تمام بازیکنان جدید صادق است. آنها باید سریع با تیم هماهنگ شوند. قطعا با زدن یک بشکن همه مشکلات درست نمی‌شود. کادر و بازیکن خوبی دارم. ما مشکل داشتیم و بازیکنان جدید دچار نوسان هستند. در پنج بازی اخیر برتر بودیم حتی در بازی با فولاد که باختیم. دو بازی با تیم پدیده داشته‌ایم که یک تیم فوق‌العاده است. در همین بازی با نفت مسجد سلیمان پنجاه پنجاه عمل کردیم ولی در تمام بازی‌ها برتر بوده‌ایم.

برانکو درباره تیم ملی امید، همکاری پرسپولیس با آن و همچنین دربی گفت: من از فهرست اطلاعی ندارم. کرانچار که دوست من است. زمانی که کی‌روش در تیم ملی بود، ما بیشترین حمایت را داشتیم. پای تیم ملی که وسط باشد ما حمایت می‌کنیم. اگر تیم‌های ملی به بازیکن نیاز دارند ما به آنها بازیکن می‌دهیم. درباره دربی هم من اطلاعاتی دارم که بازگو نخواهم کرد.

از برانکو در این باره سوال شد که به نظر می‌رسد وی برای پست بازیساز فکری نکرده است و پرسپولیس در این پست مشکل دارد و او پاسخ داد: ترابی که یک ماه می‌شود با ما است. سروش هم در نیم فصل اول عملاً بازی نکرد. همانطور که گفتم بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند. بازی‌های ما هم بسیار فشرده است و بخش اعظم تمرین ما به ریکاوری نفرات و حفظ آنها مربوط می‌شود. این تیم باید در بازی‌ها ساخته شود. ما چاره‌ای غیر از بازی کردن نداریم. من به بازیکنان خودم اعتماد دارم. در کیفیت آنها تردیدی نیست و به شرایط خوب خواهند رسید. حتی جوانان ما هم در حال پیشرفت هستند و به ما کمک خواهند کرد. من یادآوری می‌کنم ما همچنان در صدر جدول هستیم و به نیمه نهایی جام حذفی رسیده‌ایم. پدیده، سپاهان، تراکتور و استقلال بسیار تیم‌های خوبی هستند. لیگ جذابی داریم و هواداران هم به این جذابیت می‌افزایند. می‌خواهیم از این جذابیت لـ*ـذت ببریم و البته قهرمانی خودمان را تکرار کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره دیدار با دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی گفت: این را باید از آنها بپرسید که این مسایل را مطرح می‌کنند و قدری هم دروغ می‌گویند و دروغ می‌نویسند. همه می‌دانند که من برای دیدار النصر و پاختاکور به دوبی رفتم. سفر پنهانی هم نبود. رسما اعلام شده بود اما می‌گویند در دوبی آقای دالیچ و چند دوست دیگر را دیدم که اسامی آنها کوتسیان، ویشکوب و اسماعیلیان بوده است!

می‌گویند با یک سری خبرنگار صحبت کرده‌ام و به آنها گفته‌ام، آقای تاج به من مأموریت داده که برای یک سال به ایشان هشت میلیون دلار پیشنهاد دهم!!

وی افزود: فکر می‌کنم همه می‌دانند چه اتفاقی در حال روی دادن است. همه این‌ها هدفمند است. می‌خواهند در تیم ما و برای تیم ما تشنج ایجاد شود. می‌خواهند درگیر حاشیه‌ها بشویم تا روی کار خودمان تمرکز نداشته باشیم. هواداران تیم خودشان را دوست دارند و همین دوست داشتن هواداران به تیم ما کمک خواهد کرد تا قوی‌تر بشویم.

او درباره بازی با پاختاکور و اینکه آیا به خاطر بازی در لیگ قهرمانان آسیا در این بازی به بازیکنانش استراحت می‌دهد، گفت: کمال کامیابی‌نیا و شایان مصلح برای این بازی در ترکیب نیستند. برای ما همه بازی‌ها مهم هستند. بازی به بازی پیش می‌رویم. غیر از نفراتی که نیستند همه با هم در رقابت قرار دارند تا برابر نفت آبادان بازی کنند. این بازی برای ما اهمیت دارد.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره مشکلات مالی گفت: همیشه مشکل مالی وجود داشته است. بازیکنان من حرفه‌ای هستند و من از تمرین کردن بازیکنانم راضی هستم و لـ*ـذت می‌برم. امیدوارم که این مشکلات هم برطرف شوند.

برخی موضوعات مشابه

بالا