فوتبال داخلی برانکو در فرمول یک

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 157
  • پاسخ ها 13
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
بازگشت طارمی و رضاییان بستگی به نیاز تیم دارد

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به اینکه اگر مهدی طارمی و رامین رضاییان بخواهند برگردند به آنها اجازه می دهید، گفت: این سوال فرضی است و همه چیز بستگی به نیاز تیم دارد. ارزیابی و آنالیز که به چه تیپ بازیکنی نیاز داریم. من دلیلی نمی بینم اگر نیاز باشد. چون چیزی که همه ما دلمان می خواهد این است که پرسپولیس روز به روز بهتر شود و معیارهای انتخابمان را روز به روز بالاتر می بریم. وقتی رضاییان رفت گفتم محرمی، ماهینی و حتی ربیع خواه را داریم نهایتا نشان داده شد که حق با ما بود محرمی خارج رفت و بازیکن فیکس تیم ملی شده است. همه چیز بستگی به موقعیت دارد.

• پیشنهادات
  • !!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    هیچ درگیری با طارمی نداشتم و برای ماندنش اصرار کردم

وی تاکید کرد: خیلی ها از من درباره طارمی می پرسند. ما هیچ درگیری با هم نداشتیم قبل از اینکه به قطر برود پیشنهاد قرارداد جدید را دادیم و نخواستیم بیرونش کنیم. من اصرار کردم تمدید کند خودش کتبی نوشت مایل نیست بماند و می خواهد پیشنهاد خوب قطر را بپذیرد. باشگاه حرکت خوبی کرد طارمی را فروخت و پولی هم از قبل آن به دست آورد. این حرفه ای گری است و از این داستانها نیست یکی از بازیکنی ناراحت و عصبانی باشد. سروش رفت و دوباره برگشت. چون نیاز داشتیم. فرشاد، صادق محرمی، امیری رفتند دنبال شرایط بهتر بودند و حق داشتند. نباید از آنها ایراد گرفت. آنها حرفه ای هستند و عمر بازی حرفه ای هم نامحدود نیست. این مدت زمانی که فرصت دارند باید زندگی شان را سامان بدهند.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    بازیکن در تیم من به سختی وارد ترکیب اصلی و از آن خارج می شود

برانکو در این باره که برخی منتقدان می گویند شما سخت تعویض می کنید، اظهار کرد: هر مربی فلسفه کاری خودش را دارد. فلسفه من این است که تیم باید هر چه زودتر استانداردیزه بشود. وقتی علی پروین مربی بود وقتی از خواب بیدار می شد می توانستید در ذهنتان اسم بازیکنان را بیاورید. در تیم من بازیکن به سختی می تواند به ترکیب اصلی بیاید اما همینطور به سختی هم بیرون می رود و با اولین اشتباه هم او را کنار نمی گذارم نمی گویم حق با من است.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    01349195.jpg

قهرمان لیگ جام باشگاه های آسیا می شویم

وی به این سوال که فکر می کنید فینال را چند چند می بریم،اینگونه پاسخ داد: چند چند مهم نیست فقط قهرمان می شویم.

در پایان این برنامه که با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیاء شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 18 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود، تندیس و مدال «فرمول یک» از سوی ضیاء به برانکو اهدا شد.

برخی موضوعات مشابه

بالا