فوتبال داخلی برانکو: میدانستم استقلال برای نباختن به آزادی آمده است

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: بازی خیلی خوب بود و باید عرض کنم انتظار چنین بازی را داشتیم.
وی ادامه داد: میدانستیم استقلال برای باختن نیامده است و به خوبی سازماندهی شده بود و ما را تهدید هم کردند اما خط دفاع ما با تمرکز بالا و خوب عمل کردیم و به آنها فرصت ندادیم اما متاسفانه فرصتهای گلزنی زیادی را بازیکنان از دست دادیم و به طوری که بازی تا ثانیههای آخر بازی نامعلوم بود.برانکو در مورد اینکه مهدی طارمی فرصتهای گلزنی زیادی از دست داد، گفت: او خیلی تلاش کرد و فرصت سازی کرد و از نظر بازی همه کار کرد اما متاسفانه شانس به اندازه کافی نداشتیم و دروازه بان حریف هم خیلی خوب بود.ما شانسهای گلزنی زیادی داشتیم و طارمی هم موقعیت گلزنی زیادی داشت و او هم خسته بود در گوام 90 دقیقه روی چمن مصنوعی بازی کرد و خسته است.برانکو در مورد اینکه پرسپولیس در ادامه فصل مدعی قهرمانی خواهد شد یا نه، گفت: از اکثر بازیهایمان رضایت داشتم وبازی های سرعتی و ترکیبی انجام میدادیم و فرصتهای گلزنی زیادی خلق کردیم اما انتظار داشتیم در این بازی با بحران روبه رو شویم چون ملی پوشان ما 48 ساعت قبل از بازی رسیدند و بنگستون امروز به ما ملحق شد و مجبور شدیم رامین رضائیان را هم تعویض کنیم و انرژیاش تحلیل رفته بود و او در هر بازی 12 کیلومتر میدود.سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تیمش میتواند قهرمان شود، گفت: اینگونه بازی به ما این حق را میدهد که ما در جمع مدعیان قهرمانی باشیم.برانکو در مورد اینکه قول قهرمانی می دهد گفت: این حرف را زمانی که در انتهای جدول بودیم هم گفتم، چون بازیکنانم با رفتارشان در زمین به ما این اطمینان را میدهند که هیچ تیمی برتر از ما نبوده تاکنون در زمین با کمال احترام به تیمهای دیگر انتظار داریم به صدر جدول برسیم و قهرمان شویم.
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا هواداران به ورزشگاه نمیآیند گفت: امروز روز اول هفته است و بازی با ذوب آهن و استقلال ورزشگاه پر بود و از هواداران تشکر میکنم زیرا ما بازی به بازی بهتر می شویم.

برخی موضوعات مشابه

بالا