فرهنگی و هنری برزو ارجمند: از کسی گلهای ندارم

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 197
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها مشغول بازی در مجموعه ˝تنهایی لیلا˝ است، میگوید از کسی گلهای ندارد و با انگیزهای که در کار دارد مشغول فعالیت بازیگری است.

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

سرویس سینمایی هنرآنلاین:
برزو ارجمند از جمله بازیگرانی است که بیشتر از آن که در سینما بازی کند، مجموعههای تلویزیونی را برای نقشهای خود انتخاب میکند.
ارجمند این روزها مشغول بازی در مجموعه "تنهایی لیلا" به کارگردانی محمدحسین لطیفی است. او درباره دلمشغولیهای خود به هنرآنلاین گفت: این روزها مشغول بازی در مجموعه "تنهایی لیلا" هستم که فیلمبرداری این پروژه همچنان ادامه دارد. وی در ادامه بیان کرد: تا پایان فیلمبرداری این مجموعه، قراردادی برای کار جدید امضا نکردهام. اگرچه قرار بود با نمایشی روی صحنه بروم اما هنوز قطعی نشده است. درصدد هستم که در سینما هم حضور داشته باشم. بازیگر مجموعه تلویزیونی "مرد هزار چهره" بیان کرد: آخرین حضور من در سینما فیلم "چهارشنبه 19 اردیبهشت" به کارگردانی وحید جلیلوند بود که اتفاقاً نقشم در این فیلم را دوست داشتم که هنوز اکران عمومی نشده است. ارجمند درباره وضعیت سینما و رسانه ملی که اکثر بازیگران از شرایط سخت آن گلهمند هستند، گفت: بهتر است هر شخصی خود بیانگر موقعیتاش باشد. به نظر من همه هنرمندان باید در عرصه کاری خود فعال باشند. به هر حال سختی کار در عرصه هنر وجود دارد. من گلهای ندارم و امیدوارم همه همکارانم را فعال در حوزه کاری خودشان ببینم.
708886.jpg
این بازیگر با توجه به نقشهایی که تاکنون ایفا کرده است، بیان کرد: تا کنون نقشهای زیادی در فیلمها بازی کردهام که هر کدام را به شکلی دوست داشتهام از امیر "روز سوم" تا رامین "صاحبدلان" و مجموعه "ساعت شنی" اما نقش کوتاهم در فیلم "چهارشنبه 19 اردیبهشت" را واقعاً دوست داشتم. در حالی که فقط 8 دقیقه فرصت داشتم تا بازیام را در این فیلم به معرض تماشا بگذارم.
لازم به یادآوری است، مجموعه تلویزیونی "تنهایی لیلا" کاری از محمد حسین لطیفی است که از - سوم مرداد ماه - هر شب ساعت 21 از شبکه سه سیما روی آنتن رفته است. از بازیگرانی که در سریال جدید لطیفی ایفای نقش دارند میتوان به حضور مینا ساداتی، بهروز شعیبی، اکبر زنجانپور، سام قریبیان، اندیشه فولادوند، حسن پورشیرازی، آفرین عبیسی، نسرین مقانلو، برزو ارجمند، رضا رویگری، سعید داخ، بهادر زمانی و علی صالحی اشاره کرد.

برخی موضوعات مشابه

بالا