فوتبال داخلی برهاني: مشکلي با قلعهنويي ندارم

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
برهاني: مشکلي با قلعهنويي ندارم

مهاجم تيم فوتبال استقلال تاکيد کرد که هيچ مشکلي با سرمربي اين تيم ندارد.
[برهاني: مشکلي با قلعهنويي ندارم]

آرش برهاني درخصوص حضورش در ترکيب اصلي استقلال مقابل داماش گفت: پس از يک ماه براي استقلال به صورت ثابت بازي کردم و فکر ميکنم عملکردم هم خوب بود.

به نقل از تسنيم، مهاجم استقلال ادامه داد: اميدوارم بعد از اين بهتر هم بتوانم بازي کنم. امروز يک موقعيت داشتم که اگر از نظر روحي و رواني شرايط بودم بهتر ميتوانستم از آن استفاده کنم. اميدوارم در بازيهاي بعد جبران کنم.

برهاني در مورد اينکه چرا هواداران از بازيهاي ليگ ايران استقبال کمي ميکنند اظهار داشت: تا حالا در اين مورد فکر نکردهام اما از همين هواداراني که امروز به ورزشگاه آمدند و من را مورد لطف خودشان قرار دادند تشکر ميکنم. اميدوارم بتوانم در آينده از خجالت آنها در بيايم.

اين بازيکن با تاکيد بر اينکه هيچ مشکلي با قلعهنويي ندارد درباره شرايط بازي با داماش تاکيد کرد: بازي به بازي بهتر هستيم اما نميدانم چرا چند هفتهاي است که در طول مسابقه 2،3 موقعيت بيشتر نصيبمان نميشود. در گذشته در يک بازي شايد 3،4 موقعيت نصيبم ميشد اما حالا اينطور نيست.

وي در خصوص اينکه چرا بازيکنان تيم فوتبال استقلال با خبرنگاران مصاحبه نميکنند به اين جمله بسنده کرد که هر کسي شرايط خاص خودش را دارد و من نميتوانم در اين خصوص صحبت کنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا