فوتبال داخلی برهانی: استقلال قطعا مهاجم می خواهد

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 98
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
مهاجم سابق استقلال می گوید این تیم نیاز به جذب مهاجم دارد.

به گزارش ورزش سه، آرش برهانی در مورد شکایت شدید بازیکنان استقلال از داوری ها در نیم فصل می گوید: در این که استقلال در نیم فصل اول از داوری ها ضرر کرده است شکی نیست. به طور قطع اگر اشتباهات داوری در چند بازی نبود استقلال بهتر نتیجه می گرفت و الان جایگاه این تیم بسیار در جدول رده بندی بهتر بود.

او ادامه داد: البته اصلا نباید فراموش کرد که استقلال شرایطش خیلی بهتر شده است اما این تیم نیاز مبرم به یک مهاجم تمام کننده و یک هافبک بازیساز دارد و باید بازیکنی جذب شود که بتواند توپ ها را وارد دروازه کند. این نیاز اصلی استقلال برای نیم فصل دوم است و نباید آن را فراموش کرد.

مهاجم سابق استقلال در مورد اینکه صیادمنش در گفت و گو با ورزش سه آرش برهانی را به عنوان الگوی فوتبالی خودش اعلام کرده است هم گفت: الهیار با گلی که به صنعت نفت زده نشان داده است کیفیت بسیار بالایی دارد. او خیلی بازیکن با کیفیتی است ولی باید بیشتر قدر خودش را بداند و به بالاترین سطح فوتبالش برسد.

برهانی در پاسخ به این سوال که آیا سبک بازی صیادمنش به او شبیه است یا نه هم گفت: تقریبا شبیه است. البته درست نیست من این حرف را بزنم اما واقعا اللهیار بازیکن با کیفیتی است و من فکر می کنم باید بیشتر تلاش کند تا کیفیت فوتبال او از این هم بالاتر برود.

• لایک
واکنش ها: he.s

برخی موضوعات مشابه

بالا