فرهنگی و هنری برپایی نمایشگاه عکاس ایرانی در لندن

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
بهرام گوهری از برپایی نمایشگاهی از تازه ترین آثارش در گالری آرت لند الهیه خبر داد که به سوژه انسان و جمجمه هایی سرشار از زندگی اشاره دارد.
20141129173107_================.jpg

به گزارش سينماخبر؛ بهرام گوهری عکاس هنری درباره مجموعه ای از تازه ترین آثارش که با عنوان «زندگی زیباست» روز جمعه 14 آذرماه در گالری «آرت لند» روی دیوار می رود، توضیح داد: این کارهای جدید پیرو آثار قبلی من سوژه انسان را تعقیب می کند، دوربین عکاسی من از لایه های زیرین پوست، استخوان ها و جمجمه های سرشار از زندگی و رنگ در قاب طلایی بر دیوار خواهند رفت.

او ابعاد این آثار را 100 در 70 ذکر کرد و افزود: در این نمایشگاه 14 تابلو عکس جدید به نمایش گذاشته می شود.

این عکاس درباره موضوع انسان که در آثارش در طول سالهای گذشته به آن پرداخته است، بیان کرد: من سال 85 کتاب «چهره هنر» را منتشر کردم که از هنرپیشه ها عکاسی شده بود، بعد از آن مجموعه ای از «دست ها» را کار کردم و در همه این آثار انسان سوژه کارهایم بوده است.

گوهری یادآور شد: ابتدا مجموعه چهره هنر و عکاسی از هنرپیشه ها را کار کردم ولی بعد این سوژه انسان برایم جذابیت ادامه دادن را پیدا کرد.

او که تاکنون 14 نمایشگاه انفرادی از آثارش در گالری های معتبر برپا کرده است، در ادامه از برپایی نمایشگاهی از آثارش در لندن نیز خبر داد و اظهار کرد: حدود هشت ماه دیگر «رویال کالج» لندن، نمایشگاهی از آثارم را برپا خواهد کرد که شامل مروری بر آثار من خواهد بود.

این عکاس درباره فروش آثارش و خریداران آن نیز توضیح داد: آخرین اثرم 20 میلیون تومان فروش رفت، معمولاً خریداران آثار من را علاوه بر مجموعه داران، مردم عادی نیز تشکیل می دهند، چرا که در این آثار شکل فرماتیو و جذابی برای مخاطب عام نیز وجود دارد و باعث می شود کسانی که خریدار آثار هنری هم نیستند، این آثار را بخرند.

بهرام گوهری در پایان از برپایی کارگاه عکاسی در آخرین روز از نمایشگاه آثارش خبر داد و گفت: روز 20 آذرماه در آخرین روز نمایشگاه، کارگاه آموزشی عکاسی برگزار خواهم کرد و درباره همه تجربیات عکاسی خود برای علاقه مندان سخن خواهم گفت.

نمایشگاه آثار بهرام گوهری روز جمعه 14 آذرماه در گالری آرت لند گشایش خواهد یافت و تا 20 آذرماه ادامه دارد.

گالری آرت لند در گالری مدرن الهیه در خیابان فرشته، مجتمع تجاری مدرن الهیه واقع است.​

برخی موضوعات مشابه

بالا