فوتبال داخلی برگزاري کمپ رئال مادريد در تهران

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 170
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
مدير فونداسيون رئال مادريد از برگزاري دو کمپ اين باشگاه در تابستان امسال در تهران خبر داد.

00944039.jpg

خواکين مدير فونداسيون رئال مادريد در نشست خبري خود اظهار کرد: خيلي خوشحالم که براي بار دوم به ايران سفر ميکنم. باشگاه رئال مادريد مسئوليت بزرگي در فوتبال دارد. کارهايي که ما در فونداسيون باشگاه انجام ميدهيم مربوط به آموزش و تربيت بچههاست. من به عنوان مدير فونداسيون رئال به ايران آمدم تا کمپهايي را براي بچههاي ايراني افتتاح کنم.

به گزارش ايسنا، وي ادامه داد: فونداسيون رئال قلب اين باشگاه است. ما تلاش ميکنيم که به هواداران و علاقهمندان به فوتبال هميشه مسائل جديد را آموزش دهيم. در حال حاضر فونداسيون رئال در 5 قاره مشغول است. من از شانگهاي آمدهام و بعد از ايران هم به لبنان ميروم. ما ميخواهيم اطلاعات ارزشمندي را به بچهها بدهيم و به عنوان يک گروه سعي ميکنيم همه چيز را کنترل کنيم.

خواکين گفت: امروز ميخواهم اعلام کنم که در مدت يک سالي که با شرکت ايراني طرف قراردادمان روي اين مسئله کار ميکرديم، ميتوانيم کمپ فونداسيون رئال مادريد را در ايران راهاندازي کنيم. اين کمپ تابستاني شامل دو اردوي 15 روزه ميشود. ما ميخواهيم به بچهها چه پسر و چه دختر اطلاعات و آمادگي بدهيم. الان نميتوانم به طور دقيق بگويم که چه امکاناتي در اختيار بچهها ميگذاريم اما در اين مدتي که در ايران هستيم، بررسي ميکنيم که چه مواردي را ميتوانيم براي آنها فراهم کنيم. ما بايد رختکنهاي متفاوتي را آماده کنيم. کمپهاي فوتبالي بزرگي داشته باشيم و همچنين نياز به سالنهاي مجهز داريم چرا که در تابستان، هواي ايران خيلي گرم است و ما بايد شرايطي را فراهم کنيم که بچهها اذيت نشوند. پسران و دختران يک و نيم ساعت صبح و يک و نيم ساعت بعدازظهر تمرين ميکنند، آن هم با مربيان اسپانيايي که ما به ايران ميآوريم و همچنين جمعي ديگر از مربيان ايراني که در قالب يک گروه با هم همکاري ميکنند.

مدير فونداسيون رئال در ادامه گفت: ما يک کمپ داخلي هم برگزار ميکنيم تا بچهها بتوانند در آن چند روزي کنار يکديگر زندگي کنند و با شرايط فوتبالي آشنا شوند. همچنين بچههايي که از شهرستانهاي ديگر به غير از تهران ميآيند، ميتوانند در اين اردو شرکت کنند.

او در پاسخ به اين سوال که هدف شما از برگزاري اين کمپها در ايران چيست گفت: کار ما تربيت بازيکنان خردسال است. ما دنبال کريستيانو رونالدو نميگرديم. شايد از هر 10 هزار بازيکن يکي مثل رونالدو شود. ما ميخواهيم بازيکنان کودک مسائل جديدي ياد بگيرند و بدانند که در اين دنيا، چطور حرفهاي باشند. زياد مهم نيست که در آينده بازيکنان معروفي شوند. ما آموزش خودمان را انجام ميدهيم. يکي از دلايلي که ما در ايران اين کمپ را برگزار ميکنيم، اين است که هزينه آن براي بچههاي ايراني مناسبتر ميشود. اين خيلي آسان است که شما از يک مربي که از اسپانيا به ايران آمده استفاده کنيد. در کنار اين موضوع علم ثابت کرده که افراد در کنار خانواده خود و در محلي که به دنيا آمدهاند، بهتر ميتوانند رشد کنند و به نهايت پيشرفت خود برسند. براي گروه ما باعث افتخار است که بتوانيم در ايران کار کنيم و با فرهنگ مردم آن آشنا شويم. من همين الان عاشق نان ايراني شدم.

خواکين با بيان اينکه فونداسيون رئال مادريد از برگزاري اين کمپها سودي نميبرد گفت: ميخواهم اين را واضح بگويم که باشگاه رئال مادريد براي خود بازيکنان حرفهاياش را پرورش ميدهد اما کار ما از باشگاه جداست. کار ما پول درآوردن نيست بلکه تربيت و آموزش بچههاست. البته اين کمپ هزينههايي دارد که افرادي که در اين قرارداد شرکت ميکنند، آنها را پرداخت خواهند کرد.

او در ادامه در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه تکليف همکاري شما با باشگاه پرسپوليس و قراردادي که با رويانيان بستيد چه ميشود گفت: من هيچ وقت با پرسپوليس قراردادي امضا نکردم و در جلسهاي هم که با رييس اين باشگاه داشتم، هيچ توافقي نکردم. سال گذشته که به ايران آمده بودم ما تازه داشتيم به نتايجي ميرسيديم و تصميم ميگرفتيم که چه کاري را بايد انجام دهيم. رييس پرسپوليس خيلي دوست داشت با من عکس بيندازد و او از عکس گرفتن با من استفاده کرد.

مدير فونداسيون رئال مادريد در ادامه گفت: ما سعي ميکنيم با همکاري شرکت ساحل آفتاب پروژههاي مختلفي انجام دهيم. شک نکنيد که پروژه بعدي ما ساختن يک مدرسه عمومي خيريه براي همه خواهد بود. حتي براي بچههايي که وضعيت مالي مناسبي ندارند. اما همه اينها به زمان بستگي دارد.

خبرنگار ديگري درباره بازي تدارکاتي پرسپوليس با رئال مادريد پرسيد که خواکين پاسخ داد: من اينجا نيامدهام که درباره تيم اصلي رئال صحبت کنم. من فقط مسئول کمپهاي رئال مادريد هستم و نميتوانم بگويم که اين موضوع صحت دارد يا ندارد. ميدانم که براي شما پرسيدن درباره رونالدو و بنزما خيلي جذابيت دارد اما اينها کار ما نيست. کار من آموزش و اطلاعات دادن به تيمهاي پايه است.

او در پايان پيشبيني خود را از بازي رئال مادريد و اتلتيکو مادريد در فينال ليگ قهرمانان اروپا اين گونه گفت: فکر ميکنم رئال يک بر صفر اتلتيکو را ببرد. امسال اتلتيکو تيم قدرتمندي است و ديروز هم با تساوي مقابل بارسا قهرمان اسپانيا شد. من مطمئن هستم که رونالدو حتما يک گل براي رئال ميزند.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    حاشيه همايش فونداسيون باشگاه رئال مادريددرايران

همايش فونداسيون باشگاه رئال مادريد اسپانيا در ايران با حضور چهرههاي ورزشي و هنري برگزار شد.

00032535.jpg

همايش فونداسيون باشگاه رئال مادريد اسپانيان در ايران ساعت 18 امروز در سالن همايشهاي مجموعه المپيک برگزار شد.

به نقل از فارس، قرار بود اين مراسم ساعت 17 و 30 دقيقه آغاز شود که حدود 40 دقيقه در شروع مراسم تأخير وجود داشت.

*خواکين مدير کمپ فونداسيون باشگاه رئالمادريد، سفير پرتغال در ايران، مسئول کنسول اسپانيا در ايران، مهدي مهدويکيا، هادي طباطبايي، حسين کاظمي، وحيد طالبلو، جواد کاظميان، امين حيايي، امين تارخ، نيما شاهرخشاهي و ... در اين مراسم حضور داشتند.

*جواد کاظميان در همان ابتدا پس از تأخيري که به وجود آمد مراسم را ترک کرد.

*اجراي اين مراسم بر عهده رضا رشيدپور مجري تلويزيون بود.

*مسئول کنسول اسپانيا در ايران دقايقي به صحبت پرداخت.

*خواکين در بخشي از اين مراسم در مورد اهداف فعاليت کمپ فونداسيون باشگاه رئالمادريد صحبت کرد، او اعلام کرد يک سال است رايزنيهاي تشکيل کمپ رئال مادريد را با شرکت ساحل آفتاب انجام ميدهد و قصد دارد در دو دوره اردويي بازيکنان را پرورش دهد. او اعلام کرد رايزنيهايي براي تشديد مدرسه فوتبال رئال مادريد در ايران انجام شده است.

*خواکين از حاضران درخواست کرد سؤالهاي خود را بيان کنند و او به سه سؤال مطرح شده پاسخ داد.

*خواکين گفت: زمان اردوها هنوز مشخص نيست و قيمت اين اردو پس از بررسي خرج و مخارج کم، هزينه خوراک بازيکنان و هزينه مربيان اسپانيايي و ايراني اعلام خواهد شد.

*در اين مراسم اعلام شد مهدي مهدويکيا با خواکين جلسهاي داشته و قرار است او به تقويت بنيان فعاليت فندانسيون باشگاه رئالمادريد در ايران کمک کند.

*در بخش بعدي مراسم شش هديهاي که شامل توپ و لباس باشگاه رئالمادريد بود از سوي خواکين به مهدي مهدويکيا، پوريا پورسرخ، امين تارخ، امين حيايي، امير مهريزي و محمدي مسئول شرکت ساحل آفتاب داده شد.

*امين تارخ اعلام کرد: قرار است تمام عزيزان ورزشي و سينمايي هنري حاضر در اين مراسم توپ رئال مادريد را امضا کنند و سپس طي مراسمي اين توپ به فروش رسيده و پول حاصل از آن به بخش خيريه داده شود.

*همچنين مهدي مهدويکيا اعلام کرد: قرار است با نظر کارشناسان دو بازيکن حاضر در اردوهاي آموزشي رئالمادريد در ايران که بضاعت مالي کافي ندارند پس از بررسيهاي لازم و استعداديابي به صورت خيريه به اسپانيا اعزام شوند تا در آنجا مورد آموزش قرار بگيرند.

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    پرسپولیس لایق اینه کهی همچین چیزی رو برگزار کنه افرین

برخی موضوعات مشابه

بالا