بیوگرافی خواننده ها بيوگرافي پيت بول | خواننده

• شروع کننده موضوع melika 008
  • بازدیدها 1,103
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

melika 008

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
163
امتیاز واکنش
26
یت بول در خانواده ی مهاجر کوبایی به دنیا آمد که محیط خانواده او را وادار کرد که اشعار “خوزه ماریت” را فرا بگیرد. اصلیت پیت بول کوبایی است و از طرفی نیز در میامی در کشور آمریکا متولد شدهاست.
I13859774681.jpg

در دوران جوانی، پدر و و مادر او از هم جدا شدند و وی بیشتر زندگی خود را با مادرش گذراند. در ۱۶ سالگی به قاچاق مواد مخـ ـدر روی آورد که موجب شد مادرش او را از خانه بیرون بیندازد و در کانون اصلاح بزرگ شود. پس از آن بر روی حرفهاش که خوانندگی بود تمرکز کرد. در ۲۰۰۴، آلبوم “میامی” را منتشر کرد که آهنگ اول آن «کولو Culo» بود.
این آهنگ توسط لیل جان و برادران دیاز تهیه شده بود که رتبه ی ۳۲ را در آهنگهای خوب ورتبه ۱۱ در آهنگهای خوب رپ به خودش اختصاص داد.

از معروف ترین آهنگهای وی میتوان به «من میدونم تو منو میخوای I Know You Want Me» , «اونو تعطیل کن Shut It Down» , «دختر برو Go Girl», «سرویس اتاق هتل Hotel Room Service» ,«دیوانه Crazy» و «هی عزیزم Hey Baby» نام برد.
D1385977468.jpg

پیتبول معمولاً با بسیاری از خوانندگان معروف آهنگ خوانده و حتی ریمیکسهایی را درست کردهاست که میتوان به «دی جی ما را عاشق کن DJ Got Us Fallin’ in Love» به همراه آشر , «من اونو دوست دارم I Like It» به همراه انریکه ایگلسیاس و «روی صحنهی رقـ*ـص» به همراه جنیفر لوپز نام برد.
A13859774681.jpg

پیت بول در سال ۲۰۱۰ آلبومی تمام اسپانیولی با نام «آرماندو Armando» منتشر کرد که به خاطر این آلبوم به عنوان نامزد بهترین آلبوم لاتین قرار گرفت.:icon_46::icon_46::icon_46::icon_46:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
68
پاسخ ها
0
بازدیدها
238
پاسخ ها
0
بازدیدها