VIP *** بیوگرافی نویسندگان انجمن نگاه دانلود ***

کریستینا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
256
امتیاز واکنش
12,400
زهرا محمدی هستم ۲۰سالمه..و حدود دوسال میشه که به طور حرفه ای دست به قلم شدم..البته نمیدونم میشه اسمم رو نویسنده بزارم یانه چون وقتی یه نویسنده میشی که اثاری در کنار اثار نویسنده های حرفه ای کشورمون داشته باشی پس من در حضور همچین استادایی بی ادبی نمیکنم و خودم رو نویسنده نمیدونم.
من از زمانی که توی راهنمایی رمان میخوندم به نوشتن علاقه پیدا کردم و بعد از تموم شدن کنکورم با خیال اسوده دست به قلم شدم و درحال حاضر مشغول تایپ اولین رمانم هستم و خوشحال میشم دنبالش کنید

• پیشنهادات
  • PrAiSe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    26,237
    سلام.
    خیال راد هستم، 17 سالمه و ترک اهوازی هستم. به واسطه دختر خالم، از شهریور ماه وارد انجمن نگاه دانلود شدم و مهر ماه رمانی رو بانام " با طعم جنون" شروع به تایپ کردم و یک ماه بعدش رمان دومم رو با نام " اکسیژن عشق تو خفگی داره فقط" رو شروع به تایپ کردم و الان هر دو رمانم در حال تایپ هستش و رمان اولم در ویترین سایت هستش بخاطر محبت کاربران. :)

Niloofar_asgari

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    108
    امتیاز واکنش
    4,310
    سلام:biggfgrin:
    نیلوفر عسکری هستم، 20 سالمه و اصفهانی هستم:wave1:
    رمانم در حاله تایپه،نمیدونم چیشد که دست به قلم شدم فقط میدونم از روی خودم نوشتم ،چیزایی که تجربه اش کردم البته با کمی تغییر .
    شاید دردای خودم و نوشتم که راحت تر باهاش کنار بیام ولی الان خیلی خوشحالم که نوشتمشون چون حس میکنم یه تعدادی باهاش ارتباط برقرار کردن و حس و حال شخصیتام و میفهمن.
    در کل خیلی حال خوبیه و مرسی از نگاه.:aiwan_lggight_blum:

^M_A_K_I_A^

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,595
    امتیاز واکنش
    17,359
    سلام. مهسا صفری هستم. چهارده ساله از استان کرمانشاه
    خواهرم، نویسنده ی رمان بلعیده شده، توی انجمن بود و من رو هم عضوش کرد. اسم رمانم کینه ی فرسوده ست. دوست داشتم با توجه به وقایع زندگی دوستم، یه رمان ترسناک بنویسم ولی نشد. البته هنوز چیزی به دوستم اصلا نگفتم.
    بعد از وقوع زمین لرزه ی شدید کرمانشاه، تصمیمم بر این شد که توی رمانام از زلزله استفاده کنم و توی اولین رمانم که توی سایته استفاده کردم.
    با خوندن اثار خواهرم که به نظرم خیلی ماهرانه بود، دست به قلم شدم و رمان نوشتن رو اغاز کردم.
    از انجمن خوب نگاه دانلود و مدیرای محترمش متشکرم.

رزمین رولینگ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    770
    امتیاز واکنش
    13,290
    رزا دهقان،نویسنده،روزنامه نگار،منتقد سینما و عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران و عضو انجمن قلم ایران
    رمان من یاقوت خونین
    نقدهام در روزنامه های سینمایی چاپ میشه
    مجازی خون نیستم بیشتر کتابهای خوب و درخور رو میخونم
    من یه بار توی این تایپک فکر کنم بیوی خودم رو گفته بودم الان بیشتر میگم
    رمان من یه سه گانه ی ژانره که جلد دوم و سومش بعد از انتشار در فضای مجازی در نشر هیلا(زیر مجموعه ی ققنوس)به چاپ میرسه.
    من متولد آذرماه سال۱۳۸۰هستم

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    6,302
    به نام خدا
    فرنوش جعفریان هستم. امسال به سن شریف ۱۶ می رسم؛ من علاقه ایی به نویسندگی نداشتم و دنیام داخل مداد رنگی هام و داستان شخصیت های که نقاشی می کردم می گذشت. عشق ابر قهرمانا و رمان های کلاسیکم. یک روز وقتی تازه پا به سن ۱۳ گذاشته بودم؛ با دوستم روژان اشنا شدم. یکی از داستان های که نقاشی می کردم براش تعریف کردم و اون تشویقم کرد تا دست به قلم بشم. انشام هم خوب بود ولی من علاقه ایی نشون ندادم. فک کنم نیمه دوم همون سال بود که نفر اول کشور در مسابقات نقاشی شدم و از اونجا تصمیم به رمان مجازی خوندن شدم؛ اما خوشم از نوع داستان ها و موضوعات استفاده شده داخلشون نیومد و مشغول رمان چاپی و کلاسیک شدم. بلاخره در تابستانی که گذشت دست به قلم شدم و رمان بخاطر ملیحه و سالواتور رو نوشتم، و عقیده دارم که هنوز جای کار دارم و امکان پیشرفت وجود داره.
    و راستی اهل خرم اباد در استان لرستانم
    با تشکر

همـــرآز

ماه دلها
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    814
    امتیاز واکنش
    5,810
    سلااااام
    آیدا هستم ، آیدا نایبی ، متولد تهران ,۱۵سالمه . خب من نوشتن رو از کلاس ششم شروع کردم ، ولی خب در حد چند تا انشا و دلنوشته و داستان بود. بعدش دوسال من پیاپی رمان می خوندم و دوست داشتم بنویسم چون با نوشتن آروم میشم . خب آثار ندارم چون اولین رمانم که دارم می نویسمش آیرال هست.
    پدربزرگم و دوستام مشوقم توی نوشتن هستن که خیلی خیلی به من لطف دارن .
    خب حالا من چجوری رمان آیرال رو نوشتم کلا دستان داره.

*LARISA*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,053
    امتیاز واکنش
    5,197
    سلام!
    روژان محمدی هستم. 16 سالمه
    از موقعی که یادم میاد، علاقه ی خاصی به نوشتن داشتم; شاید بشه گفت چون بجز خودکار و دفتر هیچ دلگرمی و حامی نداشتم به نوشتن رو آوردم.
    مقامات استانی نویسندگی از جشنواره خوارزمی و... دارم.
    قلمم مورد تایید اساتید ادبیات همیشه بوده و هست.
    تعریف از خود نباشه، من معمولا سعی می کنم حرف دل مردم جامعه رو در رمان هام بیان کنم و بیشتر در نوشتن، از تجربیات شخصیم استفاده می کنم!
    سه تا رمان نوشتم که درحال حاظر فقط یکیشون رو در انجمن به اشتراک گذاشتم!
    بهترین دوستم هم فرنوش اسمشه و درحال حاظر داریم یه رمان گروهی هم باهم می نویسیم!
    عاشق نگاه دانلودم; چون هیچ سایتی به معتبری و قانون مندی نگاه دانلود ندیدم و مطمئنم که این به دلیل شایستگی مدیر سایت هستش!

بالا