VIP *** بیوگرافی نویسندگان انجمن نگاه دانلود ***

fateme rahimiiii

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
47
امتیاز واکنش
2,192
سلام فاطمه رحیمی هستم متولد 7تیر 78
نویسندگی رو فکر کنم از دوسال پیش شروع کردم ولی چون اعتماد به نفس پایینی دارم به هیچکس نوشته هامو نمیدادم تااینکه یکی از دوستام دید وانقدر تشویقم کرد واصرار کرد که بالاخره اینجا شروع کردم واین دوتا رمانی که اینجا میزارم رمان برادر و بداماخوب اولین رمانهام هستن

• پیشنهادات
  • meli770

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,588
    امتیاز واکنش
    20,057
    سلام من ملیکا سادات روحانی هستم 18 سالمه وازشهر قم:)HapydancsmilHapydancsmilHapydancsmilHapydancsmilHapydancsmilHapydancsmil
    من نویسندگی روخیلی وقت نیست شروع کردم...ازبچگی میشستم داستانارو برای خودم عوض میکردم مینوشتم معمولا داستانای سیندرلا وسفید برفی رو:)چندسالی هم میشه که رمان خودن رو شروع کردم:)اونم به پیشنهاد دخترعموم ودخترعمم چون اصلا ازرمان خوندن خوشم نمی یومد ولی وقتی خوشم امد کلا ازحرفی که زدم پشیمون شدم:campe45on2:Bokmal
    انشاءنویسمم خیلی خوب بود...تخیل قوی هم داشتم هنوزم دارم:campe45on2:خیلی داستانای مختلفی توی ذهنم بود ولی ننوشتمشون ..:aiwan_light_blumf:
    یکی ازدوستانم بهم پیشنهاد رمان نوشتن رو توی یه وبلاگ روداد منم قبول کردم:campe45on2::campe45on2:
    واین شد که الان درخدمت شماهستم:)الانم دوتا رمان دارم توی این سایت یکی اشرافی زاده های شیطون که روی صفحه اصلیه:aiwan_light_dance:یکی هم باران درحال تایپه:)
    ممنون که منو دعوت کردین به این تاپیک ممنون ازسمیرای عزیز بابت همچین تاپیکی:):aiwan_light_curtsey:

آخرین ویرایش:

AMI74

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,739
    امتیاز واکنش
    79,331
    سلام آمنه حلاجیان هستم و بیست و یک سالمه و یک ساله که کار نویسندگی رو شروع کردم،مشوقمم توی تمام این مدت مادرم بوده و هست.
    وقتی راهنمایی میرفتم فهمیدم تو نوشتن استعداد دارم.هر وقت انشاء یا داستان کوتاه مینوشتم کل کلاسو معلم ها ازم تعریف میکردن ولی هیچ وقت به فکر این نیوفتادم که نویسنده بشم.به رمان علاقه داشتمو هر چند وقت یه بار کتاب های چاپی رو میخوندم.تا اینکه دو سال پیش این سایتو پیدا کردمو شروع کردم به خوندن رمان های مجازی و بعد یک سال به طور اتفاقی فهمیدم که سایت نگاه انجمن داره،عضو انجمن شدمو بعد مدتی با وجود مخالفت های زیاد پدرو برادم برای سرگرمیو برای اینکه خودمو محک بزنم شروع به نوشتن رمان کردم اما هیچ وقت فکر نمیکردم به اینجا برسمو این همه دوست خوبو همراه پیدا کنم.
    خوش حالم از وجود انجمن نگاه و نگاه دانلودی های عزیز امیدوارم همتون تو تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید.:aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش:

شباهنگ(sirius)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    51
    امتیاز واکنش
    349
    سلام. فاطمه شیخی هستم. متولد 76. یعنی 19 سالمه از مشهد. تازه کنکور دادم و قبول شدم و اگه خدا بخواد قراره تا چند وقت دیگه برم و رشته ی ادبیات دانشگاه فردوسی ثبت نام کنم دیگه این که اولین چیزی که نوشتم توی اول دبستان بود که درمورد یه ماهی کوچولو بود که توی دریاست و به دست آدما اسیر میشه و ماجرای کوتاهی از زندگیش. تا حالا خیلی رمان نصفه نصفه نوشتم که هیچ جا نذاشتمشون و همش تو تقویمامه. بابام خیلی تشویقم کرد که کتابای مختلف بخونم و هرچی خوندم مدیون بابامم که از کلاس چهارم برام رمان و... میاورد تا بخونم. الانم بالاخره با حرفای دخترخالم شجاعتسو پیدا کردم که بیام رمانمو بذارم اینجا.

*Laya*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,220
    امتیاز واکنش
    3,617
    سلام من ریحانه هستم متولد۷۴ مامان کوچولو انجمن :)
    این لقب رو بچه های نگاه بهم دادن که خیلی ممنونشونم
    من از روی سرگرمی رمان خونی رو شروع کردم .
    ۱۸_۱۹سالم بود وارد نگاه شدم.
    و با تشویق های شریک زندگیم نوشتنو شروع کردم .رمان ترنم به قلم لعیا رو نوشتم با سختی زیاد اما خوب نشد خیلی
    چون تجربه نداشتم
    اما دارم رو رمان.دومم زیاد کار میکنم انشاله که موفق بشم هنوز راه طولانی برای نویسندگی پیشرو دازم
    انشاله همه موفق باشن ومن درکنارشون:p

meraaliv

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    11
    امتیاز واکنش
    77
    سلام...من مریم متولد 9 خرداد 77 و در تهران زندگی میکنم راستش از بچگی که مدرسه میرفتم اگه همه درسام بد بود ولی انشاهام همیشه 20 بود...حتی چند بار از منطقه هم جایزه گرفتم...اوایل خیلی به نویسندگی فکر نمیکردم فقط تو یه دفتر متنایی مینوشتم ... در مورد عشق نه.... در مورد خودمونو اجتماعمون ... یا در مورد واقعیت زندگیا که واقعا عشق بینشون گم شده... مخصوصا داخل تهران... یکی از دوستان خواهرم اومد خونمونو نوشته های منو خوند و بهم گفت قلمت خیلی عالیه و ازم خواست داستان زندگیشو به صورت رمان بنویسم خودش ازم خواست شخصیت رمان با اسمه خودت باشه ولی داستان زندگیه من..منم ازش خواستم داستان زندگیشو برام بگه و ضبط کردم...الان دارم با اجازه ی خودش داستان زندگیشو به صورت رمان مینویسم...امیدوارم تا الان موفق شده باشم... من تصمیم گرفتم این رمان و به صورت تایپک داخل این سایت قرار بدم و بعد از اتمام ان شالله به لطف یاری خدا و دوستان عزیزی که رمانو دنبال میکنن چاپ کنم....و ممنون میشم حمایتم کنید...

* عطیه *

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    476
    امتیاز واکنش
    4,568
    سلام
    عطیه لطفی هستم 13سال و پنج ما و شش روز
    متولد 1382/1/16
    از یازده سالگیخوندن رمان رو شروع کردم اما الان چندماهی میشه که دیگه دوستندارم رمان بخونم
    اما عاشق نوشتنم
    از فروردین نودوچهار شروع به نوشتن رمان کردم که بیشتریت رو نیمه رها کردم
    یک داستان کوتاه به عنوان اولین کارم نوشتم
    دومین کارم طعم تلخ عشق
    سومین تسلیم سرنوشتم و سنگ سخت محکم بود و الان مشغول نوشتن رمان سیامند و همسایه ها یاری کنند تا من شوهر داری کنم که اولین تجربه ی طنز من هست
    نگاه رو خیلی دوست دارم و هیچ انجمن و سایتی رو مثل نگاه دانلود با نظم و به این باحالی ندیدم
    موفق باشید
    مشوقمم دوستای عزیزمن ...خانواده امم اطلاع ندارن

فاطمه.ق

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    172
    امتیاز واکنش
    2,908
    سلـــــــــــام
    من فاطمه قاسمی هستم متولد ۱۹دی۱۳۷۵.
    من همیشه رمان میخوندم وعلاقه زیادی به نوشتن دارم همیشه توی مدرسه،فعالیت داشتم وبرای بچه هاداستان زیاد نوشتم .چند سال پیش هم نگـاه دانلـود نوشتم ولی چون نمدونستم باید چکارش کنم ولش کردم.تااین که یکی از دوستانم یک ماه پیش این سایت رومعرفی کرد ومن مشغول نوشتن رمان سوگل بانو هستم و خیلیم خوشحالم.امیدوارم همه موفق باشن

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    605
    امتیاز واکنش
    1,150
    سلام :wave1:
    بنده مائده هستم با یه ز Boredsmiley
    متولد 20 مرداد سال 80 از تهران
    .................................
    من نویسندگی و با دیدن یه خواب شروع کردم :|
    موضوع رمانی و که الان دارم تایپ میکنم تو خواب دیدم و برای دخترعموم تعریف کردم و اونم بهم گفت که واقفا شبیه رماناس :|:aiwan_light_blum:qqqqq
    منم جوگیر شدم و شروع کردم به نوشتن :| البته قبلا چند تا داستان کوتاه توی مدرسه نوشته بودم که مورد استقبال قرار گرفت:aiwan_light_gamer2:
    بعدشم یا انجمن اشنا شدم و رمانم و وارد سایت کردم:aiwan_light_bdslum:
    همین :aiwan_light_blush:
    با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان:aiwan_light_victory:
    مائده :)

~رُزالْی~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    282
    امتیاز واکنش
    3,888
    سلام منم الناز ذبیحی هستم نوزده سالمه متولد هفتاد و ششم از پنج سال پیش با نگاه اشنا شدم خودمم از دوره راهنمایی مینویسم اما تا یک ماه پیش جرأت نداشتم تو سایت بذارم که عشقم کمکم کرد و الان رمان میخواهم آیه عشقت باشمو درحال تایپ دارم...دوستون دارم...

بالا