بیوگرافی بازیگران بیوگرافی و تصاویر نوید محمد زاده|بازیگر

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 319
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
بیوگرافی و تصاویر نوید محمد زاده

149172270559409-irannaz-com-300x200.jpg

بیوگرافی و تصاویر نوید محمد زاده

در این مطلبدرباره زندگینامه بازیگر توانمند و مشهور سینما نويد محمدزاده که متولد فروردین ماه است مطلبی نگاشته ایم.
زندگي نامه و عکس هاي نوید محمد زاده

149172269973519-irannaz-com.jpg

بيوگرافي نويد محمدزاده

نام :نويد

نام خانوادگي:محمدزاده

تاريخ تولد:17 فروردين 1365

محل تولد:ايلام

149172269758394-irannaz-com.jpg

نوید محمد زاده در کودکی

نويد محمدزاده در فروردين ماه سال 1365 در شهر ايلام متولد شد.نويد محمدزاده بازيگري را از سال 82 در مؤسسه هفت هنر کرج آغاز کرده و در اين موسسه زير نظر هنرمنداني همچون محمد يعقوبي، مهتاب نصيرپور، علي سليماني، و امير قنبري آموزش ديده است.

او تا سال 86 فعاليت حرفه اي نداشته اما در اين سال در فيلم «در ميان ابرها» به کارگرداني روح الله حجازي در نقش مکمل مرد بازي کرده است. او در همان سال ها در جشنواره استاني تئاتر تهران جوايزي را دريافت کرده و پس از آن نيز در جشنواره يازدهم تئاتر دانشگاهي جايزه بازيگري دوم مرد را دريافت کرده است.

محمدزاده سال 87 با بازي در نمايش «ماه در آب» نوشته فارس باقري و کار محمد کوروش نيا به تئاتر حرفه اي راه پيدا کرد و براي بازي در اين نمايش جايزه بازيگري مرد را در جشنواره استاني تهران دريافت کرد. پس از آن در فيلم «آندو» به کارگرداني بهروز قبادي بازي کرد که اين نمايش مجوز اکران نگرفت.

نويد محمدزاده براي بازي در فيلم ناهيد در جشنواره فيلم کن حضور پيدا کرد که پوشش اين بازيگر در اين فستيوال واکنش هايي را به همراه داشت.

149172269988820-irannaz-com.jpg

نويد محمدزاده و پژمان بازغي

کاربران در شبکه هاي اجتماعي از پوشش پژمان بازغي تعريف و تمجيد کرده اند اما پوشش نامناسب نويد محمد زاده را انتقاد کرده اند و بسياري گفتند :اين پوشش اصلا مناسب فرهنگ اصيل ايراني نيست و حتي خارجي ها هم با پوشش رسمي آمده اند اما تنها يک فرد با اين پوشش در ميان آنها حضور دارد که آن هم ايراني است!

امسال سينماي ايران در جشنواره کنيک نماينده دارد ، فيلم ” ناهيد ” به کارگرداني آيدا پناهنده با حضور پژمان بازغي و نويد محمد زاده به عنوان نماينده ايران در فرانسه راهي جشنواره شدند اما پوشش ظاهري نامناسب نويد محمد زاده انتقاد و واکنش هاي مردم را در پي داشت.

149172270038810-irannaz-com.jpg

نويد محمدزاده و باران کوثري در عصباني نيستم

نويد محمدزاده بازيگر خوش آتيه تئاتر روي پرده نقره اي سينما هم خوش درخشيده است، براي بازي در فيلم «عصباني نيستم» نامزد دريافت سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول مرد شد ، ولي اتفاقاتي افتاد که اين جايزه به رضا عطاران تعلق گرفت و دست نويد محمدزاده براي گرفتن سيمرغ کوتاه ماند.

نويد محمدزاده در سي و دومين دوره جشنواره فيلم فجر با کسب کامل آراي داوران به عنوان بهترين بازيگر نقش اول مرد براي کسب سيمرغ انتخاب شد. اما به علت فشار گروه هايي خارج از سينما فيلم عصباني نيستم از بخش مسابقه خارج و جايزه به رضا عطاران اهدا شد.

149172270154276-irannaz-com.jpg

نويد محمدزاده برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش مکمل مرد

محمدزاده براي بازي در فيلم ابد و يک روز در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش مکمل مرد را دريافت کرد.

ابد و يک روز فيلمي به کارگرداني و نويسندگي سعيد روستايي و تهيه کنندگي سعيد ملکان محصول سال 1394 است. ابد و يک روز در طول نمايش مورد توجه عموم و منتقدين قرار گرفت و توانست 9 سيمرغ بلورين (6 سيمرغ در بخش اصلي، 2 سيمرغ -بهترين فيلم و بهترين کارگرداني-در بخش نگاه نو و سيمرغ بهترين فيلم از نگاه تماشاگران) سي و چهارمين دوره جشنواره فيلم فجر را به دست آورد.

نويد محمدزاده بعد از دريافت سيمرغ بهترين بازيگر نقش مکمل با سکوت و بـ..وسـ..ـه هاش متفاوت ترين حضور را بين برندگان سوداي سيمرغ داشت.

149172270242786-irannaz-com.jpg

نويد محمدزاده و امير جعفري در جشنواره فجر35

نويد محمد زاده در سي و پنجمين جشنواره فجر موفق به سيمرغ بلورين ديگري شد و هنگام دريافت جايزه حرف هاي عجيبي به زبان آورد:

سلام

پارسال حرف نزدم ولي امسال ميخوام حرف بزنم

اين سوميمه اگر جايزه امو براي عصباني نيستم از اون پشت بيارن ميشه سه تا

خيلي خوشحالم امسال اين جايزه رو گرفتم

يه کاري کردن يه سري شيطنتا اسم بعضي از کانديداها رو از قبل به عنوان برنده بيرون دادن

من مادرم هميشه مطمئنه من جايزه مي گيرم امشب گفت اشکال نداره تو امشب جايزه نمي گيري ايشالا فيلمتون بهترين فيلم بشه

ويه هيئتي اينجان که عقبه سينمان که احترامشون واجبه چه جايزه بگيرن و کانديد بشن و چه نشن سال بعد ممکنه من حتي کانديد هم نشم…ولي براي همه احترام قائلم

149172270310306-irannaz-com.jpg

نويد محمدزاده برنده سيمرغ بلورين جايزه بهترين بازيگر نقش اول مرد

149172270446169-irannaz-com.jpg

نويد محمدزاده برنده تنديس جشن خانه سينما

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    نوید محمدزاده و همسرش + عکس زندگی شخصی
    navidmohammadzaeh-photokade-2.jpg

نوید محمدزاده متولد 17 فروردین 1365 در مهران ایلام، بازیگر است
    کرد ایلامی است، بعد از گرفتن دیپلم بخاطر علاقه اش در سال 82 به کلاس های بازیگری هنر کرج رفت و زیر نظر اساتیدی چون محمد یعقوبی و مهتاب نصیرپور دوره های بازیگری را گذراند

از فوتبال تا بازیگری

من فوتبال بازی می کردم عاشق فوتبال بودم حتی قرار شده بود بروم تیم نوجوانان سایپا …
    دوم دبیرستان بودم فیلم سوته دلان علی حاتمی را با بازی فوق العاده بهروز وثوقی و همان شب فیلم قیصر را دیدم روز بعد رفتم ویدئو کلوپ و فیلم صورت زخمی پاچینو را گرفتم دیگر من دچار جنون شده بودم
    مثل قیصر زندگی می کردم. آن موقع تمام سر و شکلم شده بود بهروز وثوقی خلاصه این طوری علاقه مند بازیگری شدم

شروع فعالیت

بازیگری را از کار های دانشجویی آغاز کرد
    شروع حرفه ای اش سال 87 در فیلم در میان ابرها به کارگردانی روح الله حجازی بود و بعد اواخر سال 88 هم در فیلم آندو نقش اول را بازی کرد که هیچ وقت مجوز نگرفت

عکس نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار
    navidmohammadzaeh-photokade-3.jpg

اولین اجرای عمومی ام نمایش پسران آفتاب بود که در کرج اجرا کردیم
    برای آن کار سال 87 جایزه دوم بازیگری بخش بین الملل جشنواره دانشجویی را گرفتم سال 88 «ماه در مرداب» محمد کوروش نیا را در تالار محراب داشتم. و می توانم بگویم شروع جدی ام سال 89 بود با «فاصلۀ تاریک ستاره ها» بود

شهرت

حضورش در فیلم ناهید سال 93 به کارگردانی آیدا کیخانی که در خارج از کشور جوایز متعددی را گرفت برایش آرمغان شناخته شدن را داشت، سپس حضور در عصبانی نیستم که فیلم توقیف شده بود اعتبارش رو بیشتر کرد
    فروش بالای فیلم های لانتوری، ابد و یک روز و خشم و هیاهو او ر شناخته تر کر
    navidmohammadzaeh-photokade-4.jpg

جنجال لباس پوشیدن

نوید محمدزاده لباس های متفاوتی را به تن دارد، یکی از متفاوت ترین انها حضور با شلوار کوتاه در جشنواره کن بود که با واکنش منفی مردم در شبکه اجتماعی اش مواجه شد

سیمرغ های نوید

وی یکی از پرافتخارترین بازیگران سینمای ایران محسوب می‌ شود
    دو بار پیاپی موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر و همچنین تندیس بهترین بازیگر مرد جشن حافظ گردیده‌ است همچنین برای بازی در فیلم بدون تاریخ بدون امضاء موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد بخش افق های جشنواره ونیز ش

لباس جنجالی نوید محمدزاده در جشنواره کن + پژمان بازغی
    navidmohammadzaeh-photokade-5.jpg

حمله سنگین حمید گودرزی

حمید گودرزى در برنامه دورهمى مهران مدیری گفت : در گذشته فیلم‌ ها مردم را شاد میکرد، اما این روز‌ها فیلم‌ های غیر واقعی و سیاه نمایی و خــ ـیانـت را میبینیم و سینما زن‌ ها و مرد‌ها را نسبت به هم بدبین می کند
    با یک زیر پیراهنی در هشت فیلم بازی میکنند، بسیاری از این بازیگران چرک هستند و نمیشود به آن‌ها نگاه کرد، آن‌ها پلشت هستند ! چون دو تا داد بیشتر مى زنه و رگ گردنش بیشتر مى زنه بیرون، با زیرپوش و رگ بیرون زده‌ ی گردن سیمرغ بلورین می گیرند
    چند روز بعد از این اتفاق یغما گلرویی ترانه سرای شناخته شده کشورمان در پستی شدیدا از گودرزی بابت حرفهایش انتقاد کرد

جسارت در پوشش

سلیقه شخصی او در انتخاب لباس به‌ هیچ‌ وجه سنتی نیست و همیشه شاهد هنجارشکنی در پوشش او هستیم مهم‌ترین ویژگی استایل محمدزاده همین هنجارشکنی است اغلب پوشش‌های روزانه او اسپرت و معمولا بارنگ‌های تند همراه است
    با توجه به انتخاب لباس‌های او متوجه علاقه شخصی‌ اش به طیف رنگ‌ های گرم مثل زرشکی و کفش‌ های اسپرت قرمز می‌ شویم
    navidmohammadzaeh-photokade-6.jpg

زبان بدن

نوع نشستن و ایستادن بازیگرها به نوعی کارت شناسایی‌ شان محسوب می‌ شود چون موقعیت اجتماعی ویژه‌ای دارند و مسلما زیر ذره‌بین مخاطب‌ ها و رسانه‌ ها هستند محمدزاده هم دنبال متفاوت دیده شدن است او بسیار پرانرژی ظاهر می‌ شود و حرکات بدنی زیادی هم دارد

فیلم های موفق

هفت فیلم موفق نوید محمدزاده : عصبانی نیستم 1392 – ناهید 1393 – ابد و یک روز 1394 – خفگی 1395 – خشم و هیاهو 1394 – بدون تاریخ بدون امضا 1395 – لانتوری 1394

ازدواج

نوید محمدزاده هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    232
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    329
    بالا