فوتبال داخلی تاجرنیا: پذیرایی از مدیر باشگاه العین خجالت‌آور بود!

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 84
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
عضو سابق هیأت مدیره باشگاه استقلال معتقد است مشکل اساسی استقلال در پنج سال گذشته این بوده که ترکیب هیأت مدیره آن وزن لازم را ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر آنقدر بد نتیجه گرفته است که هیأت مدیره باشگاه زیر بار سنگین فشار انتقادات هواداران و رسانه ها ناچار شد التیماتوم 180دقیقه علیرضا منصوریان را با شدت تمام رسانه ای کند.اما برخی از منتقدان هم اعتقاد دارند که تمام مشکلات استقلال فنی نیست و مدیران باشگاه با اعلام التیماتوم 180دقیقه ای به نوعی پشت منصوریان سنگر گرفته اند و اگر قرار بر تغییر و تحول اساسی باشد حتی حوزه مدیریت باشگاه نیز باید به دست مدیران توانمند سپرده شود.

علی تاجرنیا عضو سابق هیأت مدیره باشگاه استقلال که از منتقدان مدیریت فعلی باشگاه است ضمن بیان مطالب فوق می گوید:کالبدشکافی مشکلات باشگاه استقلال نشان می دهد که این باشگاه علاوه بر مسائل فنی در حوزه مدیریتی هم ایرادهای زیادی دارد که در خوشبینانه ترین حالت هم نمی شود به راحتی از کنار آن گذشت.

او ادامه می دهد: به اعتقاد من مشکل اساسی استقلال در پنج سال گذشته این بوده که ترکیب هیأت مدیره آن وزن لازم را ندارد.ما قبلا هیأت مدیره ای داشتیم که واقعا متشکل از مدیران کاربلد و ممتاز مملکت بودند.آن افراد به حدی وزن مدیریتی و اجتماعی بالایی داشتند که اکنون دو نفر از آنها عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند(آقامحمدی و ایروانی).شما اگر که آرشیو روزنامه های آن سالها را ورق بزنی نمیتوانی حتی یک مصاحبه از مدیرانی مثل آقایان آقامحمدی، ایروانی،میرولد،قریب و خود من در آن سالها در نشریات پیدا کنی.به خصوص که در امور فنی تیم حرفی زده باشیم.ما در تمام جلسات هیأت مدیره فقط مباحث کلان مدیریتی را پیگیری میکردیم.چون اعضاء اصلا اهل ورود به مسائل جزیی و پیش پا افتاده نبودند.

تاجرنیا ادامه می دهد: من در زمان ریاست آقای مهرعلیزاده وقتی که وارد هیأت مدیره باشگاه استقلال شدم به عینه دیدم که آن افراد واقعا تمایلی به صحبت کردن و دیده شدن در مطبوعات و رسانه ها ندارند.اما حالا میبینم که عضو هیأت مدیره باشگاه با چه شوق و ذوقی کنار بازیکن جدید تیم می ایستد و با پیراهن استقلال عکس یادگاری می اندازد و یا هر روز با سایتها و روزنامه ها مصاحبه می کند.به نظر من اصلا شأن هیأت مدیره باشگاه بزرگی مثل استقلال این نیست که اعضای آن تا این حد تنزل جایگاه داشته باشند و به مسائلی ورود کنند که گاه منجر به ایجاد تنش و رویارویی کادر فنی با اعضای هیأت مدیره می شود.

او درباره نوع مدیریت این باشگاه خاطره ای تعریف می کندر: من معتقدم که این هیأت مدیره و مدیرعامل در حد و اندازه باشگاه بزرگی چون استقلال نیستند و اگر قرار بر اصلاح ساختاری در باشگاه است اصلاحات باید از خود مدیریت شروع شود.من خاطره ای هم برای شما تعریف می کنم که واقعا یادآوری آن باعث می شود که همیشه خودخوری کنم.من مدتهای زیادی بود که برای دیدن بازیهای استقلال به استادیوم نرفته بودم.تا اینکه بازی رفت استقلال مقابل العین را به آزادی رفتم.در آن روز به اتفاق سه نفر از دوستان بلیت vip داشتیم و به جایگاه رفتیم.وقتی که وارد محوطه ورودی جایگاه شدم یکی از بچه های کادر اداری باشگاه با دیدن من گفت شما بیایید در جایگاه cipبنشینید و خلاصه من رفتم آنجا و به فاصله کمی از مدیر باشگاه العین نشستم.بعد از چند دقیقه ای که از بازی می گذشت متوجه شدم که یک نفر در حال پذیرایی از مدیر باشگاه العین است.شما باور نمی کنید که نحوه پذیرایی آنقدر زننده و خجالت آور بود که من به جای مدیریت باشگاه استقلال خجالت کشیدم و از خجالت آب شدم و میخواستم استادیوم را ترک کنم.آنها در یک بشقاب یک بار مصرف چند برگ از همان کالباسهای بی کیفیتی که دستفروشها در استادیوم می فروشند گذاشته بودند و به همراه یک لیوان چای در لیوان یک بار مصرف نازک جلوی مدیر باشگاه مهمان قرار دادند.او هم که بنده خدا اصلا لب به هیچکدام نزد و یکی دو بار هم لیوان چای را میخواست بردارد که دستش سوخت و تا پایان بازی چندین بار با حالت تعجب و حیرت به پکیج پذیرایی میزبان نگاه می کرد!

عضو سابق هیات مدیره استقلال در پایان می گوید: به هر حال اینگونه اتفاقات در نوع خود واقعیتی تلخ از رویکرد آماتوری و سطحی نگری افرادی است که اشتباهی بر صندلی مدیریت یک باشگاه بزرگ تکیه زده اند!

سید امید صادقی

برخی موضوعات مشابه

بالا