فوتبال داخلی تارتار: از کار کردن با دایی لـ*ـذت میبرم

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 145
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
[h=2] مربی تیم فوتبال صبا گفت: وقتی خودم را در تلویزیون دیدم تصمیم گرفتم که برای مدتی استراحت کنم اما دوست داشتم در کار هم فعالیت داشته باشم. [/h]
00946559.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس مهدی تارتار، در خصوص اتفاقاتی که در تیم صبا رخ داد و وی به عنوان دستیار در کنار علی دایی قرار است فعالیت کند،اظهار داشت: من 8-7 سال در لیگ برتر سرمربی هستم. به غیر از 4-3 ماهی که در آن زمان هم دستیار دایی بودم و همچنین مدتی دستیار ارنی برنتس در سایر سالها سرمربی بودم و تنها با علی دایی بین مربیان ایرانی کار کردهام.

وی ادامه داد: در این 8-7 سال یا در تیمهایی حضور داشتم که خطر سقوط آنها را تهدید میکرد و شرایط بحرانی داشتند و یا از لحاظ مالی بضاعت خوبی نداشتند. وقتی اتفاقات سال گذشته در بازی با نفت و بحث داوری به وجود آمد بسیار صدمه دیدم. خودم را که در تلویزیون دیدم تصمیم گرفتم که مدتی استراحت کنم اما شرایط مهیا نمیشد. دوست هم داشتم که فعالیت داشته باشم.

مربی صبا تصریح کرد: به دایی و یکی دو مربی دیگر پیشنهاد داده بودم که در کادر فنی آنها حاضر شوم اما وقتی دیدم خود علی دایی شخصا از من خواست تا در کنار او باشم و دیدم شرایط مهیاست این مسئله را پذیرفتم. هیچ مربی نمیگوید که سرمربی قبلی بماند و این که دایی چنین مسئلهای را گفت نشان دهنده بزرگی اوست. من صادقانه این مسئله را میگویم.نه اهل تملق و نه اهل چاپلوسی هستم. از کار کردن کنار دایی لـ*ـذت میبرم و با تمام وجود به مجموعه کمک خواهم کرد.

تارتار در خصوص اینکه بخش خصوصی صبا را خریده و مشکلات این تیم برطرف خواهد شد، تصریح کرد: واقعا بازیکنان تیم ما نسبت به 5-4 روز قبل بسیار متفاوت شدهاند. در آن زمان بازیکنان افسرده و پژمرده بودند و دل کار کردن نداشتند اما با آمدن آقای موسوی مالک جدید و دایی بازیکنان شرایطشان فرق کرد و همه چیز عوض شد. هماکنون آنقدر خوب و با نشاط تمرین میکنند که با گذشته به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست. ای کاش این مسئله 20 روز زودتر رخ میداد تا شرایط برای حضور باقدرت تیم در لیگ مهیا میشد.

وی در مورد اینکه صبا فرصت کمی تا شروع رقابتها دارد،تأکید کرد: خوشبختانه این امید را داریم که دایی تجربه چنین کاری را داشته و در راهآهن هم دیر مسئولیت تیم را بر عهده گرفت. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم با قدرت در لیگ حاضر شویم و در این مدت تیم را آماده رقابتها خواهیم کرد.

مربی صبا در خصوص اینکه گفته میشود مالکین باشگاه از دوستان دایی هستند، تصریح کرد: این مسئله را نمیدانم. من هم شنیدهام که شرکت هواپیمایی زاگرس تیم را خریداری کرده و آنها هم دایی را انتخاب کردند که انتخاب بسیار خوبی بود.

وی در مورد جذب بازیکنان و همچنین نفراتی که در لیست مازاد قرار دارند، گفت: در مورد این مسئله دایی صحبت میکند. تا قبل از این مسئله شرایط صبا خوب نبود و بازیکنان به پیشنهادهای دیگرشان فکر میکردند اما تمامی بازیکنانی که جدا شدهاند پشیمانند و میخواهند به تیم برگردند که این امکان وجود ندارد.

تارتار در مورد اینکه آیا قرار است صبا به تهران بیاید، گفت: به هر حال این مسائل مربوط به مدیریت میشود اما باید تصمیمی گرفته بشود که صلاح تیم هم باشد و بهترین تصمیم اتخاذ شود. رفت و آمد به بازیکنان و کادر فنی لطمه میزند و اگر محل اسکان و تمرین نزدیک باشد دچار مشکل نخواهیم بود.

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

بالا