تاریخ انتشار بازی آخر الزمانی The Final Station مشخص شد

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 150
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
، وقتی که ماه قبل، پیش نمایش The Final Station را نوشتم، کمی درباره ی آن مشکوک بودم، داستانی آخرالزمانی که درباره ی راندن قطاری در روسیه برای نجات بازماندگان از دست زامبی هایی که چشمانشان برق می زند، است. من خیلی ایده ی بازی را دوست دارم، اما چیزی که از گیم پلی بازی دیدم نظر من را جلب نکرد، مخصوصا طراحی مراحل خطی و عدم توانایی برای انجام انتخاب های معنی دار هنگام جستجو در بازی. اما پیش نمایش ها نقد نیستند و بازی ها قبل از عرضه نیز ساختشان تمام نشده است. پس امیدوارم که وقتی بازی در 30 اوت (August) عرضه می شود به پتانسیلی که دارد؛ یا حداقل چیزی نزدیک به آن، برسد.

The Final Starion از 5 چپتر ساخته شده که به بازدید از ایستگاه هایی که جمعیتی در آن ها ساکن است و امکان دسترسی به ابزار و آپگرید ها را فراهم می کنند و داستان را به پیش می برند، تقسیم می شود.

tinyBuild ناشر بازی در پست معرفی تاریخ انتشار بازی گفت:

"سختی بازی به دلیل طراحی ایستگاه های بازی است. هیچ وقت نمی بینید پشت دری که قفل است چیست و همیشه دچار کمبود تدارکات هستید. اگر آخرین Medkit باقی مانده را بر روی خود استفاده کنید، احتمال آن وجود دارد که یکی از بازماندگان بر اثر زخم هایش بمیرد. اگر آن ها در قطار شما ( در حین جابه جایی بین ایستگاه ها) بمیرند، می توانید آن ها را بگردید و پاداش کوچکی دریافت کنید. اما اگر آن ها را به مقصدشان برسانید، آن ها پاداش خیلی بهتری به شما می دهند. (شاید یک آپرگید برای اسلحه تان؟)"

برخی موضوعات مشابه

بالا