حوادث ایرانی تجـ*ـاوز به مدیر و منشی شرکت توسط ۴ مرد

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 172
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
چهار مرد جوان که متهم هستند بهعنوان مشتری وارد شرکتی شده و علاوه بر مدیرعامل شرکت، منشی او را مورد تعـ*رض قرار دادهاند برای بازجویی به دادگاه کیفری شماره یک فرستاده شدند.

به گزارش شرق، یک هفته قبل در یکی از مناطق مرکزی تهران زن جوانی هراسان با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت: جوانی به او تجـ*ـاوز کرده و دوستان آن فرد نیز منشی او را آزار دادهاند. وقتی مأموران به محل رسیدند، متوجه شدند درگیری شدیدی بین این دو زن و عاملان تجـ*ـاوز اتفاق افتاده است و علاوه بر شکستهشدن بخشی از وسایل شرکت، دو قربانی این حادثه نیز مورد ضربوجرح قرار گرفتهاند. بلافاصله به دستور قاضی کشیک، دو زن قربانی به پزشکی قانونی فرستاده شدند و تحقیقات از آنها آغاز شد.

مدیر شرکت به مأموران گفت: «من چند بار تلفنی با یکی از متهمان صحبت کرده بودم و فکر میکردم او مشتری است. شرکتی که من دارم اینطور است که کارهایی را میگیرد و برای انجام در خانه به افراد مختلف میسپارد. مردی چندبار به من زنگ زد و گفت کار میخواهد. روز حادثه هم قرار بود برای بستن قرارداد بیاید و ما منتظرش بودیم. آن روز فقط من و منشیام در دفتر بودیم.

ابتدا مرد جوان وارد شد و زمانی که از تنهایی ما دو نفر مطلع شد، به دوستانش خبر داد و سپس آنها هم آمدند. مردی که برای بستن قرارداد آمده بود به من تعـ*رض کرد و سه نفر دیگر هم به منشیام تعـ*رض کردند. وقتی ما میخواستیم مقاومت کنیم وسایل شرکت را شکستند و بعد هم بهشدت ما را کتک زدند. وضعیت را طوری درست کردند که نتوانستیم به پلیس خبر بدهیم».

پزشکی قانونی آثار ضربوجرح و تعـ*رض را در مورد هر دو زن تأیید کرد. یک روز بعد از این حادثه درحالیکه تحقیقات برای پیداکردن شمارههایی که متهمان از طریق آن با شرکت تماس گرفته بودند، آغاز شده بود مدیر شرکت به مأموران خبر داد مردی که به او تعـ*رض کرده یکبار دیگر تماس گرفته و شماره تلفنش را به او داده است.

IMG09280204.jpg

زن جوان گفت: «او به من زنگ زد. درحالیکه سرش فریاد میزدم به من گفت عاشقم شده است و میخواهد با من ازدواج کند و مدتها بود که نقشه ازدواج با من را داشت».

مأموران بعد از اطلاع از موضوع، آموزشهای لازم را به زن جوان ارائه دادند و از او خواستند با متهم صحبت کند و او را سر قرار بکشاند. مدیر شرکت با متهم تماس گرفت و به درخواست مأموران به پسر جوان گفت عاشقش شده است و میخواهد دوباره او را ببیند. وقتی مرد جوان به محل قرار که در همان شرکت بود، رفت مأموران پلیس او را محاصره و بازداشت کردند. پلیس با تحقیق از این متهم محل زندگی سه مرد متجاوز دیگر را نیز شناسایی و آنها را بعد از یک هفته بازداشت کرد.

بررسیهای مأموران نشان داد متهمان در چند مرحله نقشه تعـ*رض به دو زن جوان را طراحی کردهاند. پسری که به مدیر شرکت تجـ*ـاوز کرده بود وقتی از نبود هیچ مردی در شرکت مطمئن شده با دوستانش تماس گرفته بود تا آنها هم برای تعـ*رض بروند؛ اما قرار بود که سردسته گروه تنها کسی باشد که به مدیر شرکت تجـ*ـاوز میکند.

سه متهم این پرونده به تعـ*رض گروهی به منشی و تعـ*رض سردسته گروه به مدیر شرکت اعتراف کردند و جزئیات را شرح دادند، اما یکی از آنها که مردی متاهل است، اعلام کرد هیچ دخالتی در تعـ*رض نداشته و فقط با دوستانش در شرکت حضور داشت. این درحالی است که هر دو زن تأکید کردند هر چهار نفر عامل تعـ*رض بودند و دختر منشی نیز گفت بهجز سردسته گروه، سه مرد جوان او را مورد آزار جنـ*ـسی قرار دادند.

پرونده با توجه به اظهارات شکات و متهمان برای رسیدگی و ادامه بازجوییها نزد قاضی اصغرزاده، رئیس شعبه هشت دادگاه کیفری شماره یک استان تهران فرستاده شد. متهمان و شاکیان یکبار دیگر گفتههای خود را تکرار و متهمان اتهامات خود را قبول کردند.

این درحالی است که در ادامه تحقیقات مشخص شد سه نفر از متهمان به دختر دیگری نیز تعـ*رض کردهاند و پرونده شکایت او در شعبه دیگری از دادگاه کیفری شماره یک در حال بررسی است. دختر جوان بعد از اینکه سه متهم را دید، آنها را شناسایی کرد و گفت متهمان او را ربوده و مورد آزار قرار دادهاند و کاملا چهره آنها را به خاطر دارد. هرچند متهمان گفتههای دختر جوان را قبول نکردند، اما محل وقوع جرم و جزئیاتی که دختر جوان میگفت به یافتههای مأموران در مورد متهمان بسیار نزدیک بود بنابراین تحقیقات در این مورد نیز از سوی مأموران آغاز شده است.

درحالحاضر متهمان در بازداشت به سر میبرند و تحقیقات هیئت قضایی شعبه هشت دادگاه کیفری شماره یک از آنها ادامه دارد

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
67
بالا