تحلیل مایلی‌کهن از وضعیت ملی پوشان وزنه برداری

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 123
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال وضعیت تیم ملی وزنه برداری را تحلیل کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته در شرایطی که وزیر ورزش در اردوی تیم ملی وزنه برداری حاضر شده بود، حضور سرزده محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی فوتبال باعث تعجب رسانه ها و حاضرین شد.

با این حال این پیشکسوت فوتبال حضورش در محل تمرین تیم ملی وزنه برداری را عجیب نمی داند. او در این باره به خبرنگار "ورزش سه" گفت: «من به نوعی در تمام رشته ها دستی داشته ام و به جز فوتبال در سایر رشته ها حضور پیدا می کنم. مدتها در دفتر امور مشترک فدراسیون ها مسئولیت داشتم و به همین خاطر همه رشته ها را دوست دارم. تقریبا از تمام رشته های ورزشی شناخت دارم و اکثر آنها را به صورت حرفه ای دنبال می کنم. به عنوان مثال اخبار دوومیدانی را همواره پیگیر هستم و وزنه برداری هم که دیگر جای خودش را دارد.»

وی درباره پیش بینی اش از عملکرد وزنه برداران در مسابقات جهانی می افزاید: «وزنه برداری یک رشته رکوردی است و نباید فراموش کنیم که قبل از مسابقه با توجه به رکوردهای هر وزنه بردار خیلی از مسائل مشخص است. البته یک قانون در تمام رشته های ورزشی وجود دارد که همه چیز به روز مسابقه برمی گردد و تا آن روز نرسد، چیزی قابل پیش بینی نیست.»

مایلی کهن در پایان خاطرنشان می کند: «با اضافه شدن سعید علی حسینی وضعیت تیم وزنه برداری بهتر شده است. بهداد سلیمی، کیانوش رستمی و سهراب مرادی هم جزو قهرمان های نامدار جهان هستند. تیم خوبی برای اعزام به مسابقات جهانی آماده شده؛ اما پیش بینی خیلی سخت است. مثلا هیچ کس فکر نمی کرد که آن اتفاقات برای بهداد سلیمی در المپیک ریو بیفتد. الان هم برخی می گویند مسئولان جهانی می خواهند مدال ها را تقسیم کنند.»

برخی موضوعات مشابه

بالا