آسیا تصاویری از شب های جادویی توکیو

T@NIN

کاربر ارزشمند تالار معماری
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,366
امتیاز واکنش
7,269
می گویند توکیو است و شب های جادویی اش…

لقبی که بی درنگ سوالی بزرگ در ذهن ایجاد می کند که چرا این لقب به شب های توکیو داده شده است! بدون شک دلیلی دارد، دلیلی که آن را از لنز دوربین ماساشی ویکویی (Masashi Wakui) نظاره خواهیم کرد.

توکیو کلان شهری در ژاپن و پایتخت آن است. شهری که جاذبه های فروان دارد، اما این بار در تاریکی شب، تنها در کوچه پس کوچه هایش قدم می زنیم.

شاید آن هایی که سفر به توکیو را تجربه کرده اند به خوبی بدانند که می خواهیم در مورد چه چیزی صحبت کنیم و چه نمایی را نظاره کنیم.

همه چیز را کنار بگذارید، موقعیت جغرافیایی، دیدنی های تاریخی و طبیعی، همه را…

تنها بیایید دقایقی میهمان ماساشی شوید و نگاهی به آلبوم تصاویر او بیاندازید. اگر از او در مورد حرفه و زندگی اش سوال کنید او خود را یک عکاس خود آموخته ی ژاپنی معرفی می کند اما وقتی اولین عکس از مجموعه تصاویر او را می بینید به مهارت و حرفه ای بودن او در ثبت بهترین تصاویر یقین پیدا می کنید.

او به طرز ماهرانه ای توانسته تصاویر زیبایی از شب های توکیو ثبت کند و جادوی شب های آن را در قاب تصویر به نمایش بگذارد.

به کوچه پس کوچه های شهر رفته و نور و زیبایی را در تاریکی شب، عکاسی کرده و توانسته فضایی سورئال از خیابان ها و کوچه های توکیو ثبت کند.

او در مورد این پروژه اینطور توضیح می دهد:

وقتی تاریکی شب فرا می رسید به خیابان های توکیو می رفتم، در کوچه ها قدم میزدم و عکاسی می کردم.

به محله های مختلفی رفتم از جمله، شیبویا، شینجیکو و…

من با استفاده از تجربه ای که در عکاسی به دست آوردم و با به کارگیری امکانات و تنظیمات دوربینم سعی کردم تا تصاویر خوب و با کیفیتی را در تاریکی شب ثبت کنم، هر چند شب های توکیو آن قدرها هم تاریک نیست…

تنها نگاه کنید و از تصاویر لـ*ـذت ببرید…

hffh0.jpg

hffh15.jpg

hffh14.jpg

hffh13.jpg

hffh12.jpg

hffh7.jpg

hffh8.jpg

hffh9.jpg

hffh10.jpg

hffh5.jpg

hffh3.jpg

hffh2.jpg

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

بالا